URO-CLINIC s.r.o.
Hlinky 122, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Tento názor dnes pisu po me zkusenosti s panem doktorem po te co jsem se dnes vratila od naprosto skvele uroložky od pani doktorky z Brna. Pred cca mesicem jsem byla u pana doktora na Domě zdraví objednaná na cystoskopii, po vstupu do mistnosti, kde gynekologické křeslo bylo v jakési kuchyňce, kde se povalovaly hrozny jsem se měla zeslíct a posadit se a čekat na pana doktora. Už to mě znervoznovalo, že jsem neměla možnost si s ním ani znova popovidat po cca roce a hned jsem se měla připravit na zákrok. Paní sestrička byla to jediné pozitivum, ktere mě tam čekalo. I ona mi přišla z pana doktora trošku nervozni ( nedivim se)
Pan doktor přišel, jen mě vytknul, že jsme tady měla být před pul rokem a hned šel na věc. Myslím si, že už pro ženu samotnou je empatický přístup velmi dulezity, a cela tato situace mě opravdu přivedla do úzkých, nevěděla jsem co mě čeká, kolem sebe na jiné m odkládacím místě ( snad nějaké křeslo!) jsem viděla nezabalené nastroje... poté mi něco rozlil na zadek a omlouval se... a začal mi do mocove trubice něco nepříjemnym zpusobem dávat.. zkoušel mi zjistit pruchodnost mocove trubice, strasne to bolelo!! Snazila jsem se to vydržet a jak sestra tak doktor mi řikali uvolnete se...cim vice to rikali, tim vice to neslo a bolelo.... pak to vzdal řekl, že se to musi roztahnout jinym zpusobem a ať nad tim premyslim a odešel. Ja to nechapala, byla jsem trosku v soku tak jsem se ptala jeste v te mistnosti sestry a rekla mi ze budu muset na operaci, a ja vubec nechapala. Kdyz jsem se pak oblekala, utirala jsem se a tekla ze me trosku krev. Nevedela jsem, zda je to normalni.. ted vim ze uz neni!!!!
Pak jsem sla za nim a on ze budu muset na tu operaci, nedal mi ani jina alternativa lecby. Ja se na ne zeptala. On teda ze mi neco predepise.... a pak rekl ze na tu operaci bych sla k nemu do Blanska někam. To bylo vsechno. Pak sem odešla na zachod a brečela tam bolestí, protože jsem se nemohla vycurat. Curat jsem po tomto nemohla 2 dny!!!!
Dnes jsem byla u uzasne uroložky, ktera mi udelala uplne stejne vysetreni!!! A nechapali se sestrou, jak je mozne co mi napsal za zpravu, kterou jsem jim predložila od pana Drábka. Zuzenou trubici jsem vubec nemela a udělali mi výtěr, všechno. Dostali se do vnitř bez problému. Takze.... pan doktor diky svemu arogantnimu a neempatickemu pristupu by me hned hned na operaci.
Tady jsem dnes poznala ze je doktor a DOKTOR, protože jsem po dnesku jeste vice v soku, kdyz vidim, jak je kvalita a uroven nekde uplne jina. Pani doktorka mi vse nadherne vysvetlila, pomohla mi a doporucila mi urcitou prevenci, ktera by me mela pomoci. Pan doktor bohuzel nic. Toto nepisu abych ho zhodila ale aby si bud uvedomil, jak timto pristupem muze nekomu ublizit a že mi lide se snazime doktorum verit... a hlavne....tim treba nekomu otevru oci, hlavne zenam ze tady opravdu NE!! Recenze o panu doktorovi jsem si BOHUZEL precetla až potom a kdybych to vedela dopredu tak bych se tomuto vyhnula! Diky Bohu ze jsem si zajela jinam a zjistila ze jsem zdrava!!
Nevim, kde pan doktor vsude ordinuje ale toto bylo ve VELKEM MEZIRICI NA DOME ZDRAVI.

Umístění: URO-CLINIC s.r.o. urologické konzultace

Pan doktor ví co dělá, vyslechne pozorně potíže pacienta a řádně ho vyšetří. Dokáže člověku vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Po vyšetření má pacient jasný závěr a ví jaké další kroky je případně nutné dále učinit.

U MUDr. Drábka jsem byl před třema lety na obřízce. V době před zaplacením bylo vše ok. Jak jsem zaplatil a zákrok mi byl proveden, tak byl přístup strašný. Po zákroku jsem měl velké komplikace a od MUDr. Drábka totální nezájem. Chování strašné. Když mou obřízku viděl plastický chirurg, tak se zhrozil a řekl, že to je velká fušařina. Musel jsem jít tedy na obřízku podruhé. Kolem přirození jsem měl v té době cystu o které MUDr. Drábek řekl, že to nic není a vyndávat ji nebude! Taky špatně a příští týden jdu na vyndání.
Tak doporučuji se MUDr. Drábkovi vyhýbat velkým obloukem a na obřízky chodit jen na plastickou chirurgii.
Ondřej Zapletal

Doporučuju všem,vstřícný a odborník na svém místě.Než sedět celý den v nemocnici,za ty peníze to stojí.

Byl jsem u pana doktora několikrát. Při vysvětlování používá lékařské a latinské výrazy, takže ne vždy chápete, o co jde. Byl jsem u něj na malém chirurgickém zákroku. Před zákrokem byla mailová komunikace super. Po vlastním zákroku mi v rychlosti řekl, co všechno mám dělat a co nedělat. Nic z toho nenapsal, takže doma jsem si už vše nepamatoval. Na mailové dotazy ohledně péče o ránu a dalších dotazů už pan doktor nereagoval vůbec. Mám pocit, že do doby, než jsem zaplatil byl super, Po zaplacení se vstřícnost a ochota velmi výrazně zhoršila. Co se týče vlastního zákroku, tak ten byl proveden profesionálně. Pro toho, kdo chce jen jednoduchý chirurgický zákrok jako obřízka nebo spravit krátkou uzdičku, a ví co chce, tak mohu doporučit.

Co se týče přístupu k pacientům, velmi profesionální, milý, reaguje na emaily a poradí. Mám zatím jen dobré zkušenosti. Kdyby se takhle choval každý lékař k pacientům, vypadalo by to tu hned lépe. Nevím proč tu všichni poukazujete na peníze, je to každého volba jestli si připlatí.

Já jsem opravdu spokojená. Léčím se s opakovanými záněty močových cest a opravdu si nemůžu dovolit chybět v práci. Proto mi přístup i služby, které nabízí naprosto vyhovují. Sice si zaplatím, ale pomůžou mi.

Mohu jen chválit. Mílý a profesionální přístup, za který jsem ochotna si zaplatit. Maximální spokojenost. Opravdu nemíním trávit celé dny v čekárnách, kde není ani místo na sednutí- urol. u Sv. Anny. Každý by si měl uvědomit, že zdraví má jen jedno a peníze do něj investované nejsou vyhozené. Ale to je holt česká nátura.

peníze, peníze, peníze...

Mám na něj jen ty nejhorší vzpomínky, známý za ním chodil půl roku s bulkou v tříšle, půl roku ho posílal domů a ještě se tvářil, že ho hrozně otravuje. Celou dobu šlo o nádor, který se díky neschopnosti a neochotě dostal do "rozjetého" stavu. Nikdy ho ani neposlal na žádné vyšetření. Pokud nutně nepotřebujete, za tímto pánem nechoďte.