MUDr.

Martin Drábek

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• URO-CLINIC s.r.o.

Hlinky 122
    636 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• UNICA, spol. s r.o.

Barvičova 833/53, Brno-střed
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

• U MUDr. Drábka jsem byl před třema lety na obřízce. V době před zaplacením bylo vše ok. Jak jsem zaplatil a zákrok mi byl proveden, tak byl přístup strašný. Po zákroku jsem měl velké komplikace a od MUDr. Drábka totální nezájem. Chování strašné. Když mou obřízku viděl plastický chirurg, tak se zhrozil a řekl, že to je velká fušařina. Musel jsem jít tedy na obřízku podruhé. Kolem přirození jsem měl v té době cystu o které MUDr. Drábek řekl, že to nic není a vyndávat ji nebude! Taky špatně a příští týden jdu na vyndání.
    Tak doporučuji se MUDr. Drábkovi vyhýbat velkým obloukem a na obřízky chodit jen na plastickou chirurgii.
    Ondřej Zapletal

• Doporučuju všem,vstřícný a odborník na svém místě.Než sedět celý den v nemocnici,za ty peníze to stojí.

• Byl jsem u pana doktora několikrát. Při vysvětlování používá lékařské a latinské výrazy, takže ne vždy chápete, o co jde. Byl jsem u něj na malém chirurgickém zákroku. Před zákrokem byla mailová komunikace super. Po vlastním zákroku mi v rychlosti řekl, co všechno mám dělat a co nedělat. Nic z toho nenapsal, takže doma jsem si už vše nepamatoval. Na mailové dotazy ohledně péče o ránu a dalších dotazů už pan doktor nereagoval vůbec. Mám pocit, že do doby, než jsem zaplatil byl super, Po zaplacení se vstřícnost a ochota velmi výrazně zhoršila. Co se týče vlastního zákroku, tak ten byl proveden profesionálně. Pro toho, kdo chce jen jednoduchý chirurgický zákrok jako obřízka nebo spravit krátkou uzdičku, a ví co chce, tak mohu doporučit.

• Co se týče přístupu k pacientům, velmi profesionální, milý, reaguje na emaily a poradí. Mám zatím jen dobré zkušenosti. Kdyby se takhle choval každý lékař k pacientům, vypadalo by to tu hned lépe. Nevím proč tu všichni poukazujete na peníze, je to každého volba jestli si připlatí.

• Já jsem opravdu spokojená. Léčím se s opakovanými záněty močových cest a opravdu si nemůžu dovolit chybět v práci. Proto mi přístup i služby, které nabízí naprosto vyhovují. Sice si zaplatím, ale pomůžou mi.

• Mohu jen chválit. Mílý a profesionální přístup, za který jsem ochotna si zaplatit. Maximální spokojenost. Opravdu nemíním trávit celé dny v čekárnách, kde není ani místo na sednutí- urol. u Sv. Anny. Každý by si měl uvědomit, že zdraví má jen jedno a peníze do něj investované nejsou vyhozené. Ale to je holt česká nátura.

• peníze, peníze, peníze...

• Mám na něj jen ty nejhorší vzpomínky, známý za ním chodil půl roku s bulkou v tříšle, půl roku ho posílal domů a ještě se tvářil, že ho hrozně otravuje. Celou dobu šlo o nádor, který se díky neschopnosti a neochotě dostal do "rozjetého" stavu. Nikdy ho ani neposlal na žádné vyšetření. Pokud nutně nepotřebujete, za tímto pánem nechoďte.