Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: ISCARE Klinické centrum Crohn

Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji.

Vrátil mě zase "do hry". Nebýt tohoto lékaře, a této kliniky, nevím, jak bych dopadl. Přišel jsem k němu ve značně špatném stavu, dnes už jsem na tom mnohem líp, a za to můžu jen děkovat! Zvláště za léčbu šitou, jak se říká na míru.

K panu doktorovi chodím přes rok a jsem maximálně spokojená.Díky němu dopadlo dobře i mé těhotenství.Velmi hodný, zavolat můžu kdykoliv DOPORUČUJI!!!

K panu doktorovi chodím již 6 let a vždy je ochotný a vstřícný se mnou komunikovat. Má velmi lidský přístup a i z profesionálního hlediska jsem s ním spokojená. Vždy se snaží se mnou probrat, které léky jsou vhodné a které ne. V tom shonu, v jakém dnes lékaři jsou, je to velmi vzácné, i když příklon k tomu, kolik může napáchat psychika by mohl mít o trochu větší :-) Bohužel je to problém ale většiny doktorů, kteří trochu zanedbávají možnost odeslání pacienta na konzultaci s psychologem, obzvlášť u psychosomatických nemocí.

Vyborny lekař,manželovi zachranil život.soukupova

Ochota, vstřícnost, snaha o nalezení individuálního řešení, nikoli pouze o "vyřízení případu". Lidský přístup. Doporučuji.

Prijemny, hodny a vse vysvetli podrobne co se tyce vasich otazek. Vsem doporucuji se obratit na Iscare s vasimi gastro problemy. S pozdravem Pavel Balog

Byla jsem doporučena k tomuto lékaři z okresní nemocnice v Písku. Při vzniklých komplikacích před operací karcinomu žaludku byl pan doktor se mnou neustále v telefonickém styku a pomohl mi překonat velké problémy. Nynípo šesti letech při zcela jiných obtížích ( střevní trakt)i když je stále v zahraničí nikdy neodmítne pomoc, podporu, je to prostě doktor, který je v dnešní době vyjímečný. Helena Mošovská Písek

určitě jeden z nejlepších lékařů na MC, UC minimálně v Praze (a vzhledem k tomu, že dalším lékařem v ISCARE je prof. Lukáš je to asi opravdu to nejlepší kde můžete s těmito problémy být..)

Nejlepší lékař jakého si každý pacient může přát, je velmi svědomitý, pečlivý a má lidský přístup k pacientům, což u jiných lékařů není.
Všem co mají střevní potíže velmi doporučuji.