Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Vše OK. Prostě skvělá zdravotní pomoc. Bezvadný přístup.

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Paní Melmuková je v naší rodině lékařem už velmi mnoho let a s její péčí jsem byla natolik spokojená, že jsem k ní objednala i svého syna. Na přístupu paní doktorky si nejvíce cením toho, že svou prací doslova žije, když ví že mohou nastat potíže dá na sebe i soukromý kontakt aby byla vždy k dispozici. Léčba paní doktorky byla vždy pečlivá a přesně mířená. Nenechává nic náhodě a raději vyšetří 4x aby byla jistota že je vše v pořádku.
Jen je škoda, že se na spoustu podrobností ohledně léčby, nebo nemocí musí člověk dotázat, jelikož paní doktorka není zrovna výřečný typ. Nicméně její péče je nesrovnatelná s ostatními.

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a pečlivá. Pošle pacienty na odborná vyšetření a nepodceňuje situace.

bydlime tu od ledna 2013 v Mlade Boleslavy a presli jsme k pani doktorce melmukove a musim tedy rict ze nas prijala ochotne :) mam 4 deti a je velice prijemna hned dela vysetreni co je potreba . Ja si ji nemuzu vynachvalit :) Dokonce kdykoliv ji napisu mimo ordinacni dobu je ochotna i prijet domu nebo poradit co mam delat to zas take kazdy neudela :) jen chvalim

Přidávám se k hodnocení paní Petry H.
opravdu za vše, co chcete navíc si paní doktorka nechá pěkně zaplatit. Od přihlášek do MŠ, po letní tábory, omluvenky do školy.
Neustále se jí střídají sestřičky, takže nikdy nevíme, koho zase potkáme příště.
čekárna je plná cizinců (slováci, poláci, vietnamci a romové - snad půlka města)
V ordinaci neuvěřitelný nepořádek v papírech - nic nemá své místo (kromě karet pacientů) všude samé letáky, které automaticky dostáváte i když přijdete kvůli úplně něčemu jinému. (čistota v pořádku)
Bohužel pokud s jednou nemocí chodíte častěji, automaticky dostáváte antibiotika a to klidně i 6x za rok i když nejsou potřeba, jen ať zase za měsíc nepřidete znovu.
Vše je v pořádku, pokud jste běžně nemocní. Pokud chodíte často s "banalitami" jako je rýma a kašel či nachlazení, brzy jí to přestane bavit a dítě léčit a jen doporučuje letáky na imunitu.
To se bohužel nám vymstilo a po návštěvě, kdy konstatovala nachlazení, dcera dostala do dvou hodin vysoké horečky a skončila na JIP v nemocnici. To, když se paní doktorka dozvěděla, osobně přijela i do nemocnice. Od té doby je opatrnější.
KLadně hodnotím její pracovní dobu, vyšetření z krve přímo v ordinaci, je-li třeba a dobu, kterou tam strávíte (dlouho) i kterou tam tráví paní doktorka - je tam skoro pořád i do pozdních hodin po své pracovní době.
Hlídá si Vaše návštevy, řádná očkování, vše v čas. Telefonická komunikace i na mobilu mimo pracovní dobu.
Dle našeho názoru je toho na ní jen moc.

Jako doktorka dobrá, ale nelíbí se mi, jak se ze všeho snaží vytřískat peníze. Jedno razítko do žákovské knihy- 100kč, jedno potvrzení o bezinfekčnosti- 100kč. Bavila jsem se o tom s mnoha kamarády a jejich doktoři si za razítko a podpis neúčtují nic.

Paní doktorka Melmuková je výborná, empatická, pečlivá, profesionální. Již 12 let nebydlíme v MB, stále dojíždíme za paní doktorkou (60 km), protože zde máme jistotu, že vše bude o.k. Má skutečný zájem o děti a svou práci vykonává pečlivě a s láskou a za to si paní doktorky velmi vážíme. Děkujeme.

Chodim k Pani doktorce s detmi a je vzdy velmi prijemna ochotna a mila k detem :) Vrele vsem doporucuji je proste skvela :) :) Deti ji maji moc radi :) :)

Doktorka s velkým "D" - empatická, citlivá a především neuvěřitelně pečlivá, vždy připravená konzultovat věci, u kterých si není na 100% jistá.
A vždy velmi ochotná a přívětivá - jsme velmi rádi, že ji máme!

Velmi dobrá a pečlivá doktorka.