Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a pečlivá. Pošle pacienty na odborná vyšetření a nepodceňuje situace.


M
Ověřeny pacient

bydlime tu od ledna 2013 v Mlade Boleslavy a presli jsme k pani doktorce melmukove a musim tedy rict ze nas prijala ochotne :) mam 4 deti a je velice prijemna hned dela vysetreni co je potreba . Ja si ji nemuzu vynachvalit :) Dokonce kdykoliv ji napisu mimo ordinacni dobu je ochotna i prijet domu nebo poradit co mam delat to zas take kazdy neudela :) jen chvalim


D
Ověřeny pacient

Přidávám se k hodnocení paní Petry H.
opravdu za vše, co chcete navíc si paní doktorka nechá pěkně zaplatit. Od přihlášek do MŠ, po letní tábory, omluvenky do školy.
Neustále se jí střídají sestřičky, takže nikdy nevíme, koho zase potkáme příště.
čekárna je plná cizinců (slováci, poláci, vietnamci a romové - snad půlka města)
V ordinaci neuvěřitelný nepořádek v papírech - nic nemá své místo (kromě karet pacientů) všude samé letáky, které automaticky dostáváte i když přijdete kvůli úplně něčemu jinému. (čistota v pořádku)
Bohužel pokud s jednou nemocí chodíte častěji, automaticky dostáváte antibiotika a to klidně i 6x za rok i když nejsou potřeba, jen ať zase za měsíc nepřidete znovu.
Vše je v pořádku, pokud jste běžně nemocní. Pokud chodíte často s "banalitami" jako je rýma a kašel či nachlazení, brzy jí to přestane bavit a dítě léčit a jen doporučuje letáky na imunitu.
To se bohužel nám vymstilo a po návštěvě, kdy konstatovala nachlazení, dcera dostala do dvou hodin vysoké horečky a skončila na JIP v nemocnici. To, když se paní doktorka dozvěděla, osobně přijela i do nemocnice. Od té doby je opatrnější.
KLadně hodnotím její pracovní dobu, vyšetření z krve přímo v ordinaci, je-li třeba a dobu, kterou tam strávíte (dlouho) i kterou tam tráví paní doktorka - je tam skoro pořád i do pozdních hodin po své pracovní době.
Hlídá si Vaše návštevy, řádná očkování, vše v čas. Telefonická komunikace i na mobilu mimo pracovní dobu.
Dle našeho názoru je toho na ní jen moc.


P
Ověřeny pacient

Jako doktorka dobrá, ale nelíbí se mi, jak se ze všeho snaží vytřískat peníze. Jedno razítko do žákovské knihy- 100kč, jedno potvrzení o bezinfekčnosti- 100kč. Bavila jsem se o tom s mnoha kamarády a jejich doktoři si za razítko a podpis neúčtují nic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka Melmuková je výborná, empatická, pečlivá, profesionální. Již 12 let nebydlíme v MB, stále dojíždíme za paní doktorkou (60 km), protože zde máme jistotu, že vše bude o.k. Má skutečný zájem o děti a svou práci vykonává pečlivě a s láskou a za to si paní doktorky velmi vážíme. Děkujeme.


Ověřeny pacient

Chodim k Pani doktorce s detmi a je vzdy velmi prijemna ochotna a mila k detem :) Vrele vsem doporucuji je proste skvela :) :) Deti ji maji moc radi :) :)


Ověřeny pacient

Doktorka s velkým "D" - empatická, citlivá a především neuvěřitelně pečlivá, vždy připravená konzultovat věci, u kterých si není na 100% jistá.
A vždy velmi ochotná a přívětivá - jsme velmi rádi, že ji máme!


Velmi dobrá a pečlivá doktorka.


T

K paní doktorce chodím již od malička a byla jsem s ní vždycky spokojená. Jenom díky ní, jsem se rychle poprala s mononukleózou,která se zachytila včas.
Nikdy nic nenechává náhodě a vše si pečlivě prověří.
Mám také problém s tím, že nemám vhodné žíly pro odběr krve, ale vždy mi ji paní doktorka vzala tak, že jsem to skoro necítila.Naopak když jsem byla v jiné ordinaci,tak jsem při odběrech zažila opravdový teror.
Škoda jen, že už si musím hledat jiného lékaře kvůli věku.


I

Paní doktorku doporučuji! Je velmi ochotná, obětavá a o své pacienty se zajímá. Nebojí se konzultovat svá rozhodnutí i s dalšími odborníky. Náš syn se narodil o 2 měsíce dříve, porodní váha 990g. Paní doktorka v této věci postupovala velmi zodpovědně. Dobře nám poradila ohledně očkování a po prvním očkování nám druhý den sama zatelefonovala, aby si ověřila, jak syn očkování snáší. Dobře a včas diagnostikovala tříselnou kýlu a zařídila vše tak, že když jsme se synem přijeli na chirurgii do Motola (vážil v té době okolo 3kg) paní doktorka, která měla službu už o nás věděla a nemuseli jsme nic vysvětlovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti