Praktický lékař pro děti a dorost
Horníkova 34, Brno

Dobrý den, pocházím a žiju v Uherském Brodě, v letech 1990 - 1994 jsem studovala střední školu v Brně a chodila jsem k paní dr. Hutařové. Vždy byla velmi hodná a milá, mnohokrát mně pomohla, chodila jsem k ní ráda, paní doktorko přeji vám hodně zdraví a děkuji, s pozdravem D. Novotná.

Paní doktorka je perfektní,hodná,milá k dětem dcera se jí vůbec nebojí což je nejdůležitější,ochotně poradí,pomůže,a vždy vyhoví,nic nezanedbává i když tam jdeme s vleklou rýmou vždy dceru pečlivě prohlédne "celou",jsem s ní moc spokojená,narozdíl od naši zubařky z té má hrůzu i můj manžel natož 3 leté dítě ale to je jiná kategorie...:-)))

K paní doktorce jsem začala chodit s našimi dvěma malými dětmi už od jejich narození, předtím jsem ji neznala, ale za sebe mohu napsat, že jsem moc spokojená. Paní doktorka vždy umí správně poradit, předepíše účinné léky, je ochotná, k dětem milá, a i když k ní přijdeme s obyčejnou rýmu, děti vždy poctivě prohlédne. Sestřička je také milá a vstřícná. Navíc děti dostanou obrázek nebo bonbonek za odvahu.
Ještě tady k těm diskuzím co se tady vedou, můj názor je ten, že se to sem nehodí - místo hodnocení si číst výměny názorů.

K paní doktorce jsem chodili rok ,než jsem se odstěhovali do jiného města a musím říct že na ní stále vzpomínáme!Paní doktorka je milá,vstřícná ,pečlivá vše perfektně vysvětlila a poradila a na naší malou dcerku byla moc milá!!!Nedmám jedinou výhradu a mohu jen doporučit!Moc děkujeme za vše paní doktorko!Zemanová

K paní doktorce jsem chodila dost dlouhou dobu a byla vždycky milá, pečlivá a profesionální.chválím

Dobrý den, k paní doktorce chodím přes rok a i když jsem se přestěhovala na druhý konec Brna tak ji rozhodně nemíním měnit, je milá, vždycky ochotná a tomu mému miminku se vždy plně věnovala a věnuje! Mohu ji jen doporučit. Helena Sýkorová

Svého času si příliš vážím na to, abych jej ztrácel v diskusích s podobnými "lidmi", takže stručně:

1) Nevím o tom, že bychom si kdy potykali
2) Nikdy bych se nevyjadřoval k Vašemu názoru, pokud by se týkal pouze hodnocení lékaře a nedotýkal by se ostatních hodnotících, kteří si dovolili mít jiný názor. Prapůvodne jsem tady jen chtěl vyjádřit poděkování paní doktorce, která, přestože měla po pracovní době, velmi ochotně vyšetřila naši dcerku.
Je to moje chyba, ale nevydržím nereagovat na hloupost.
3) vaše výhrůžky směřujte na někoho, kdo se jich zalekne. Především si uvědomte, že pokud hodnotícím vyhrožujete tím, že si přes jejich IP adresy zjistíte jejich totožnost, vy taky nejste anonymní.
4) Není třeba chystat cokoliv "unikátního", unikátní je každý Váš příspěvek.
5) Váš slovník jsem kritizoval po obsahové, nikoliv po formální stránce, přestože i tam je možné najít spustu výhrad.
6) Příslušnost poloviny vaší rodiny k PČR samozřejmě nemá vliv na Vaši inteligenci.
Ono je tomu přesně naopak, ovšem to zřejmě stejně nepochopíte...
7) S Vaší nenávistí a paranoiou, kdy všechna kladná hodnocení přičítáte paní doktorce (přestože mají různé IP adresy) a sama z jedné IP adresy píšete ta negativní, byste se měla léčit.
Se stejnou logikou by se totiž dalo napsat, že jste jiná dětská lékařka, které je kladné hodnocení MUDr. Hutařové trnem v oku.

Paní doktorka Hutařová je výborná profesionálka, navíc milá k dětem.

Polopříčetné paní Skybové bych doporučil zapracovat na gramatice a změnit slovník.
I když na to, že má půl rodiny u Policie, to není ještě nejhorší...

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Vždy profesionální,usměvavá,dokáže odpovědět na jakýkoliv dotaz.Velice si také cením toho,že pokud nás odesílá na nějaké vyšetření,podá informace jak bude vyšetření pravděpodobně probíhat.Je velice milá k dětem,což jistě ocení každá maminka.Navíc paní doktorka má i skvělou sestřičku.Doporučuji!!!!

Přečetla jsem si také ze zvědavosti zpětně všechny komentáře .Stránky a komentáře jsou přehledné a právě proto je zde vidět,že paní doktorka má naprosto profesionální přístup a zvládá s přehledem i maminky které nejsou až tak úplně psychicky v pořádku nebo kterým nebude nikdy nic dobré .
Tleskám paní Mirce,která vlastně potvrdila tvrzení,že paní doktorka je opravdu profesionál,který umí jednat s každým.Tím že upozornila na to,že nespokojená maminka si stěžuje NA VŠECHNO A NEJEN NA PANÍ DOKTORKU, což i nespokojená maminka sama de facto potvrdila,tak hodnocení nespokojené maminky NIKDY nebude zcela objektivní..Nespokojená maminko - internet je zkrátka věc veřejná,takže pokud někam něco píšete musíte počítat s tím,že si to každý může přečíst a Vy pak budete působit tak jak působíte.Jako někdo kdo umí jen pomlouvat,stěžovat si ,být trvale nespokojen ,navíc lehce paranoidní a rozdvojená osobnost(sama sobě odpovídáte na komentáře pod cizím jménem).Z tohoto důvodu pak k Vašim komentářům nebude nikdo zcela jistě přihlížet a paní doktorce v žádném případě nemůžete uškodit.Naopak vyzvednete pouze její kvality.

Ukřivděná...na rozdíl od Vás mám děti dvě a obě chodí k paní doktorce,takže se komentáře rozhodně nezdržím!!!
Nejenom že tu neustále plácáte nesmysly,ale navíc ještě neumíte ani pořádně číst!A Vaše poslední věta hovoří za vše.Opravdu by jste měla raději pro sebe vyhledat nějakého lékaře.Nejenom,že jste nezodpovědná zakomplexovaná ženská,ale dle Vašeho velmi "vybraného" slovníku bych řekla,že s Vaší inteligencí to taky nebude nejlepší.Jakmile Vám dochází argumenty začnete být vulgární!To opravdu není normální!
A je vidět,že do dnešního dne jste nepochopila o čem tyto stránky jsou.Pokud si někdo nastaví sledování lékaře,tak jedině proto,aby měl o svém lékaři přehled a informace.Například změnu telefoního čísla,adresy atd.... a né aby četl Vaše bláboly.