Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K pani doktorce chodim již 15 let a jsem velice spokojený. Vždy mi pomohla , napsala potřebné léky a nebo mne poslala k jinému specialistovi.

Do včerejšího dne jsem ji považovala za skvělou lékařku, profesionálku, ke které chodím já i moje mamka. Ovšem když jsem se dozvěděla, že maminka zanedbáním péče paní "doktorky" málem zemřela, asi nemusím psát, co si o ní myslím. Už více než 3 týdny ji bolelo lýtko - nic vážného, ale bolest se postupně zvětšovala. V tomto období se přidala k bolesti lýtku i velká dušnost, např. po vyjití 5 schodů nemohla mamka vůbec popadnout dech. I v klidu měla šíleně zvýšený tep. S těmito příznaky ji doktorka poslala akorát na krev a předepsala ji antibiotika s tím, že to bude nějaký vir a lýtko ji zřejmě bolí od zad. Co mě zarazilo úplně nejvíc byl fakt, že mamku odkázala na kontrolu až za 3 týdny!!! Před dvěma dny se mamce lýtko zvětšilo o 3 cm a včera už ji to bolelo neskutečným způsobem. Zajela tedy k nejbližšímu lékaři a už sestřička! ji řekla, že to bude určitě trombóza. P. doktor ji poslal okamžitě na vyšetření do nemocnice s tímto podezřením, kde ji diagnózu potvrdili a navíc se dozvěděla, že prodělala i plicní embólii. Doktor ji řekl, že je zázrak, že je ještě na živu, jelikož trombóza ji prostoupila od lýtka až do horní části stehna - k hlavní tepně..
Já vím, že i lékař je jen člověk a zmýlit se může každý, ale toto byl učebnicový příklad jasné diagnózy, v leckterých případech i smrtelné, kterou paní "doktorka" nepoznala. Ode dneška sháníme nového lékaře a už nikdy více si od této paní nenecháme napsat ani paralen.

Nemarodím nijak vážně, ale kdykoliv tam jdu, setkám se s příjemným jednáním, jak od paní doktorky,
tak od sestřiček. Paní doktorka je důsledná, milá a má pochopení. A co se mi líbí nejvíce, i když je v čekárně
hodně pacientů, jde to rychle, žádné hodinové čekání... Vřele doporučuji!!

Velmi pečlivá,nikdy jsme se u ní nesetkali se špatnou náladou, umí podržet člověka i v období, kdy mu právě není do smíchu. A co je hlavní.jako jedna z mála, má opravdu o své pacienty zájem. A to dnes, je velmi vzácná vlastnost.Stačí si dojít jinam, nebo se ocitnout v nemocnici , kde to vypadá tak, jakože důchodci do plynu. ....Máme malé platy,tak co vlastně chcete,že? Toto se u této lékařky nikomu nestalo ze všech nás 15ti lidí ,za které zde posílám náš názor.Také předešlá i nynější sestřička super vynikající děvčata. Přesto,že k ní musím přes město, nevyměnily bychom ji za nic. U nás zlatá medaile

Paní doktorka je úžasná. Vždy mi pomohla, dokonce občas i víc než odborní lékaři. Nenechává nic jen tak a mě pořádně vyšetří popřípadě mě pošle na nějaké další vyšetření. Pacient jí není lhostejný a proto vše dělá důkladně. Lepší doktorku jsem nikdy neměla.

Přítel mé matky chodí k Mudr. Haveldové. Před rokem si ji stěžoval že ho bolí záda - dostal různé léky, rehabilitace a bůhví co všechno. Bolest ale trvala dále, tak sám se zeptal pani doktorky, zda to nemůže být něčím jiným - třeba od srdce. Pani doktorka ho vyvedla z omylu rozhodně ne ! Po roce zbytečného marození se zády si u pani doktorky vyžádal, aby mu napsala "Kolo" aby se opravdu vyloučilo že to není od srdce. Tak si zajezdil na kole a hned ho vezli do nemocnice, jelikož mu zjistili hned !! trojitý Bypass !! . Po návratu z nemocnice je pani doktorka jak vyměněná hned nepotřebujete léky na bolest ..... Doktorka která nepošle ani na vyšetření k jinému lékaři když si sama neví rady není doktorka !!!!

Velmi jsem s paní doktorkou spokojená. Vždy mi dokáže pomoci a je velmi pečlivá.A díky tomu také pomohla při objevení mé nemoci, která se díky tomu včas odstrnila. Chodím k ní už delší dobu a nemohu si jí vynachválit a to samé platí i o sestřičkách.

Velmi vstřícný postoj k pacientovi.

Měla jsem spoustu lékařů, ale konečně jsem našla lékařku, která má opravdu lidský přístup, pochopení a můžu ji plně důvěřovat. Jsem maximálně spokojená

Velmi dobrý profesionální i lidský přístup, velmi dobrá orientace ve specifických lékařských oborech, výborná paměť, interaktivní, rychlá, přesto precizní. Příkladná spolupráce se sestrami, využívá přednosti PC. Navštěvuji s důvěrou.