Markéta Primusová, zubař Litoměřice

MUDr. Markéta Primusová

Zubař

19 názorů

Uložit


Adresa

České armády 17, Litoměřice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Moc šikovná, pečlivá, příjemná, včetně perfektní sestry a dentistky


Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky poprvé se svým 13 letým synem a byla jsem opravdu nadšená.Paní doktorka velmi příjemná, synovi trhala dva zuby, bylo to velmi rychlé a nebolestivé, její chování k synovi velmi milé a ohleduplné.Sestřička byla výborná, nevím, jestli se jendá o tutéž, o které se tu níže mluvila, že je nepříjemná atd., k nám byla sestra naopak velmi vstřícná a milá, jak v telefonu při objednání, tak zejména potom přímo v ordinaci.Navíc paní doktorka má opravdu úžasnou ordinaci, novou, nádherně a vkusně zařízenou.Opravdu jsem zde byla maximálně spokojená!!


S paní doktorkou jsem velmi spokojená,stejně tak s dentální hygienistkou a co se týče sestry je pouze lehce nepříjemná po telefonu,jinak v ordinaci je příjemná a usměvavá


Paní doktorka výborná - jak po odborné stránce, tak i jednání s pacientem. POkud se některým pacientům zdá sestřička přísná, nelze se při vytížení ordinace a zachování dobré profesionality divit. Nevěřím, že by na někoho bez důvodu byla nepříjemná nebo dokonce křičela. Možná, že by se někteří pacienti měli zamyslet trochu sami nad sebou - jít k lékaři není stejné jako si jít koupit chleba.
S touto ordinací i jejich novou hygieničkou mám jen dobré zkušenosti a to již několik let.


Jsem velmi spokojená s paní doktorkou a sestřička se mi zdá příjemná.


M


Jsem velice spokojená s paní doktorkou,ale ani na sestřičku si nemohu stěžovat,na mne nebyla nikdy nepřijemná a i jsme si pěkně popovídaly.


L

zatim jsem spokojena


P
Ověřeny pacient

Nemohu si na ordinaci pí dr.Primusové ani slovem stěžovat. Díky ní jsem se zbavila panické hrůzy ze zubaře. Sestřička mi taky do telefonu přišla dost přísná, ale na místě byla milá.


Z

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a hlavně myslím,že je i dobrý stomatolog. Nemyslím si, že by sestřička byla nepříjemná nebo dokonce arogantní ( možná do telefonu), ale v ordinaci je vždy usměvavá a milá.


S touto paní doktorkou jsem velmi spokojena!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti