Markéta Omáčková, zubař Nymburk

MUDr. Markéta Omáčková

Zubař

Pražská 546/5, Nymburk
Soukromá zubní ordinace

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

mám ji strašně rád ale raději k ní nemusím vždy mi pomohla jako doktorka panexelians super bohužel budu se muset opět objednat

skvělá lekařka která dělá dobře svou praci

Paní doktorka je výborná,léčí téměř celou mojí rodinu přes 20 let.Se vším jsem nadmíru spokojená a nějaké záporné názory mohu každému vymluvit.Je pečlivá,ochotná a neváhá přijít ještě před začátkem svojí ordinační doby,když máte nějaký problém.Hodnotím 100%.

Zubaře jsem měnila několikrát, ale u paní doktorky Omáčkové jsem konečně našla velmi profesionální a příjemný přístup a už ji rozhodně za jiného zubaře nevyměním. Moc doporučuji!

nic moc...

Nejlepší jakou jsem kdy poznala. Profesionálka jak má být

skvela pani doktorka

Paní doktorka je opravdu mistr svého oboru,velmi příjemná k pacientům jsem moc rád že se mě stará o zuby mohu ji jenom vřele doporučit.

Velmi pečlivá a svědomitá lékařka.

Je to supr stomatolog. Paní doktorka mě mimo jiné naučila to nejdůležitělší a to starat se o mé zuby.