Praktický zubní lékař MUDr. Petr Fiedler
Pod Zvonařkou 6, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušená a příjemná hygienistka, po návštěvě budete mít pocit, že vaše zuby byly na dovolené v lázních. Je skvělé navštívit někoho, kdo vás neodbyde jako každý druhý zubař a dá si na Vás záležet. Doporučuji.

pro mě už léta

Chodím pravidelně nejen sem ale i jinam, kde se zrovna nacházím ve světě. Sám ten člověk nikdy nedokáže vyčistit svoje (i nesvoje) zuby tak dobře, jak by přál. Tady u ní jsem skoro úplně spokojený, spíš šetřila pacienta, aby tolik nebolelo. Je super. Je výborná. Cena je úměrná k úkonu a strávenému času. PS: Mám její kontaktní telefon, takže domluva je bezproblémová.

Připojuji se k názoru, že paní Meztekovou chtěl někdo poškodit. Jako věrná klientka v její péči si nemohu vůbec na nic stěžovat. Ba naopak. Termín přizpůsobila mým potřebám, samotné ošetření bylo příjemné (což u mě, která má panický strach ze zubní ordinace, je velmi vysoko hodnoceno) a dovoluji si tvrdit, že až nadstandartní. Mohu jenom doporučit.

Chtěla bych reagovat na komentáře od autorů(myslím,že píše tentýž),který je neobjektivní. Paní Meztekové chce ublížit a zhanit její práci.Tuto dentální hygienistku navštěvuji již léta a nikdy se mi nestalo,že by mě nevyslechla a byla ke mně nepříjemná. Ba naopak,vyslechla nejen mé zdravotní problémy, ale i soukromé,věnovala mi tolik času,že musela dalšího objednaného pacienta brát se zpožděním.A co se finanční stránky týče,cena byla úměrná množství věnovaného času a kvality služeb. Vřele doporučuji.

Návštěva této zubní hygienistky mě zklamala, na práci se nesoustředila, mým problémům nevěnovala dostatečnou pozornost. Domnívám se, že i cena byla poměrně vysoká. Z těchto důvodů ji nedoporučuji.

Nejlepší co jsem poznal.

Ohleduplná, pečlivá, milá a jemná. Předem varuje před nepříjemným zákrokem, ujišťuje se, zda péče není bolestivá. Vysvětlí příčiny problému i možnosti jeho odstranění, poradí s výběrem čistících pomůcek i s jejich správným použitím. Jako vrchol všeho nejen že v ordinaci tolerovala doprovod a mého malého syna, ale pomáhala jej i tišit, aby si z ordinace neodnesl špatný zážitek. Odnesla jsem si příjemný pocit, čisté zuby, spoustu rad a vzorečků past i čistítek. Ač se zubařů všeobecně bojím, na příští návštěvu tady se moc těším. I cena za více než hodinovou návštěvu byla velice příjemná. Nemohu než doporučit!