Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
Rybniční 419, Teplice

Umístění: Ord. PL pro dospělé se závodní péčí Jiný

U paní doktorky jsem už 20 let a neměnil bych za nikoho jiného.

Umístění: Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

Paní doktorka se starostlivě vůči pacientům snaží. Standardní služby, standardně vybavená čekárna i ambulance. Sestra příjemná, do ničeho se nevměšuje, má svou kancelář, do které vcházíte při příchodu.

Na paní doktorku nedám dopustit ,,,at si tu říká každý co chce ,,ale neznám doktora který dbá tak pečlivě o svého pacienta ,,,nechodim sice moc často ,,spíš vůbec až si připadám jako lempl co se týká mého zdraví ,,ale profesní přístup je super a že je ráznější , no na jejím místě je to zapotřebí

Vynikající lékař. Mohu jen doporučit.

Velmi dobrá a pečlivá lékařka.

pro mě je dobrá,vždy ochotná.

nejlepší a ochotná paní doktorka

Není to nejvhodnější výraz, ale chodím k paní doktorce ráda. Nechodím tam zbytečně, ale když už si nevím rady, nebo prostě musím. Je to lékařka na svém místě, která dovede naslouchat i povzbudit. A sestřičky - na ty má paní doktorka přímo kliku. Přála bych bych všem, aby se setkávali jen s tak dobrými lékaři a sestrami.

C

U paní doktorky Svobodové jsem již několik let a mohu říci, že mi velmi pomohla. Je sice rázná a přímá, ale to u ní oceňuji a nebojim se k ní jít s jakýkoliv problémem.

Chodím k paní doktorce asi tak 5 let. Ze začátku jsem si také myslela, že mi "nesedí", ale postupem času jsem poznala, že má velmi lidský přístup. Nerada opisuji, ale musím potvrdit že je přímá, umí naslouchat, povzbudit. Nechci rozebírat svůj zdravotní stav, ale paní doktorku bych neměníla, je to lékařka na svém místě. Jestli by se někteří z těch nespojených pacientů, neměli nad sebou zamyslet. Když tam někdo chodí s každou malicherností a rád by si zamarodil, tak je zřejmě jiný přístup.