Adresa

Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
Rybniční 419, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ord. PL pro dospělé se závodní péčí Jiný

U paní doktorky jsem už 20 let a neměnil bych za nikoho jiného.

M
Ověřený profil
Umístění: Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

Paní doktorka se starostlivě vůči pacientům snaží. Standardní služby, standardně vybavená čekárna i ambulance. Sestra příjemná, do ničeho se nevměšuje, má svou kancelář, do které vcházíte při příchodu.

V
Ověřený profil

Na paní doktorku nedám dopustit ,,,at si tu říká každý co chce ,,ale neznám doktora který dbá tak pečlivě o svého pacienta ,,,nechodim sice moc často ,,spíš vůbec až si připadám jako lempl co se týká mého zdraví ,,ale profesní přístup je super a že je ráznější , no na jejím místě je to zapotřebí


Vynikající lékař. Mohu jen doporučit.


Velmi dobrá a pečlivá lékařka.


L

pro mě je dobrá,vždy ochotná.


nejlepší a ochotná paní doktorka


M

Není to nejvhodnější výraz, ale chodím k paní doktorce ráda. Nechodím tam zbytečně, ale když už si nevím rady, nebo prostě musím. Je to lékařka na svém místě, která dovede naslouchat i povzbudit. A sestřičky - na ty má paní doktorka přímo kliku. Přála bych bych všem, aby se setkávali jen s tak dobrými lékaři a sestrami.


C

U paní doktorky Svobodové jsem již několik let a mohu říci, že mi velmi pomohla. Je sice rázná a přímá, ale to u ní oceňuji a nebojim se k ní jít s jakýkoliv problémem.


J

Chodím k paní doktorce asi tak 5 let. Ze začátku jsem si také myslela, že mi "nesedí", ale postupem času jsem poznala, že má velmi lidský přístup. Nerada opisuji, ale musím potvrdit že je přímá, umí naslouchat, povzbudit. Nechci rozebírat svůj zdravotní stav, ale paní doktorku bych neměníla, je to lékařka na svém místě. Jestli by se někteří z těch nespojených pacientů, neměli nad sebou zamyslet. Když tam někdo chodí s každou malicherností a rád by si zamarodil, tak je zřejmě jiný přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu