Dr. J. Malíka - ZŠ 958, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Chodím k paní doktorce už drahně let (hmmm, 12?) a nemůžu si stěžovat. Zajisté za to ale můžou i moje celkem dobré zuby. Objednací doba dlouhá, to souhlasím. S plnou čekárnou už ne. Je sice fakt, že taky nejdu přesně v objednanou dobu, ale mám na paměti tabulku, že pořadí pacientů určuje lékař.

Souhlasím s předešlými hodnoceními.
To, že při objednání nejdu na čas a to že se člověk musí objednat 2 měsíce předem mě taky štve. Jinak jsem moc spokojená. Pro mě je konkrétně u zubaře přístup velice důležitý. Doktorka i sestřička jsou moc hodné.

Pani doktorka je mila a vstricna,nicmene si myslim,ze jako odbornik si svou praci trosku zlehcuje,presneji receno,nez aby si zvolila narocnejsi zakrok,ubere se spise tou cestou jednodussi.V mem pripade mi vytrhla zub,ktery by sel jeste zachranit,jen by to dalo vice prace apod.,jak jsem se pozdeji dozvedela od jinych na sobe nezavislych specialistu.Nicmene i presto je moc hodna a ochotna.A sestricka?Ta je milionova!:-)Takova by mela byt v kazde ordinaci.

Souhlasím s předešlými hodnoceními.