Odborný lékař ušní, nosní, krční
Korunní 76, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Hodnocení nemůže být neutrální, když říkám, že je výborná!!!

Paní doktorka je vzácný a citlivý člověk s velmi lidským přístupem k pacientům. Už léta k ní chodí celá naše rodina. Nejprve jsem k ní chodila se svými dětmi a teď k ní chodí moje děti se svými rodinami a tudíž mými vnoučaty. Neumím si představit, že tam jednoho dne nebude. Snad se jí podaří zajistit za sebe stejně dobrý zástup a k tomu jí přeji hodně sil. Děkuji paní doktorko, jste bezvadná!

Naprosto úžasná, milá k dětem. Taková pohádková dobrá víla. Já i moje malá dcera jsme byli přijemně překvapení chováním paní doktorky, po předešlé špatné zkušenosti s panem doktorem otorinolaryngologem. Maminkám s dětmi a nejen jim doporučuji.

mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti chodím tam s dcerou i synem a mají ji moc rádi

Paní doktorka se snaží, vyšetřuje a předepisuje, ovšem všechno jí to kazí sestřička. Ještě jsem neviděla někoho tak neochotného s otráveným výrazem po celý den. Jak by se vyměnila sestřička, tak pak by to mohlo být 100%.

PŘÍJEMNÁ,PEČLIVÁ,POZORNÁ,PERFEKTNÍ KE MNE,MÝM DĚTEM OD DOBYY CO K NÍ CHODÍME 15 LET?

Paní doktorka má skvělý přístup k dětem.Děti potom nemají strach z vyšetření.Jsem s ní velice spokojená.Vždy přesně vysvětlí problém i léčbu.

Máme s paní doktorkou jen nejlepší zkušenosti a to už téměř 16 let

Připojuji se k chvále na paní doktorku, určitě si ji zaslouží. Ochotná, vstřícná, navíc odborník.

Paní doktorka je skvělá, zachránila ouško našemu Radečkovi, když v Opavě neměli zájem nic řešit. Moc děkujeme