Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Čechovská 57, Příbram

Vůbec nemohu doporučit. Chodila jsem k paní Popovičové asi 7let pravidelně na kontroly (pouze jednou ročně, dvakrát do roka mě nechtěla objednat, že to není třeba). Poslední čtyři roky mě vždy prohlédla s výsledkem - krásné zuby, prostě nádhera. Nikdy mi neudělala ani nenabídla rentgen, orientovala se pouze podle odpovědi na otázku - bolí Vás to?
Před měsícem (cca 10měsíců od poslední návštěvy) se mi během jednoho týdne u dvou zubů odlomil kousek. Vyhledala jsem lékaře v místě svého nového bydliště. Udělal mi kompletní prohlídku zubů i s rentgeny (2x boční, 1x celý) - zjistil 8 kazů a špatně rostoucí osmičky. Již jsem u nového doktora byla na dvou BEZBOLESTNÝCH návštěvách, každá trvala cca 3hod. Opravil mi 5 zubů, z čehož u 2 mi čistil i zubní kanálky - kazy byly opravdu hluboké. Oproti paní Popovičové je velmi komunikativní, příjemný a na své pacienty bere velké ohledy. Paní Popovičová nemá moderní vybavení, nechce dávat injekce na vrtání zubů a opravdu se hezky k pacientům nechová.

Dobrý den, paní doktorka je nepříjemná, dává Vám najevo jak ji práce otravuje, používá jen metody, jak za krále klacka novinky ve stomatologii jsou pro ni tabu. Může tak ošetřovat pouze starší lidi, kteří mají již protézy. Tato dr. není vhodná pro mladší generaci, protože ošetřuje jen starými metodami. Chodila k ní i má sestra, které zbrousila zuby uplně na kratičko, pak korunky nedržely, nadávala ji, že má blbý zuby, že by ji to nejraději všechno vyrvala. Má hrusné jednání s pacienty. Sestra neni o nic lepší. To je dvojka. Práci neodvádí kvalitně. Proto má pořád plnou čekárnu ale samé reklamace. Už aby byla v důchodu, je vidět, že už na to nemá.

Kvalitní doktorka, má stále plno, to vypovídá o dobré péči.

Chodím k paní doktorce už xxxxxx let a vždy byla příjemná,pečlivá a citlivá mohu jenom doporučit.

Některým lidem tedy ženám,se opravdu nezavděčíte.to,že je paní doktorka odborníkem na svém místě a co hlavní,dnes velmi ojedinělý jev,je to kvalitní člověk, s ochotou pomoci s čímkoli.Já chodím k této lékařce už 20let,tak o to jistě vím své.Za tu dobu jsme spolu zvládly má riziková těhotenství,operaci prsu i menopauzu.Dnes k ní chodí už moje dcery a mají s ní jen velice dobré zkušenosti.

Pani doktorku mohu jen doporučit. Velmi příjemná a pečlivá. A hlavně citlivá.