Dětská poliklinika Bílý dům
Žerotínovo náměstí 4/6, Brno

Chování paní doktorky velmi nelidské, až hrubé, o sestrách ani nemluvě. Zdravotní problém zde nebyl ani po roce vyřešen. Při přestupu k jiné gynekoložce se vše dalo do pořádku již po měsíci nasazením správnou léčbou. Této ordinaci se raději vyhýbat velkým obloukem!!!

Máme stejnou špatnou zkušenost. Byla jsem u paní doktorky s půlroční dcerou na rozrušení synechií. Přístup paní doktorky byl velmi necitlivý, dceři toto vyšetření prováděla bez umrtvení!!! O přístupu sestry už ani nemluvím, k pacientovy se chová jako by byl z pomocné školy. Rozhodně nedoporučuji.
Nyní chodíme k paní doktorce Mužíkové, jsem velmi spokojena.

K této lékařce bych už nikdy nešla. Byla jsem u ní naposledy, když mi bylo 15 let. Chtěla jsem si tenkrát nechat předpsat antikoncepci. Je to již jedenáct let, ale já si stále pamatuju, jak mi tato lékařka řekla: "Jestli si myslíš, že vylezeš ze školy a začneš spát s klukama...!" Pak se vyptávala na to, co dělá můj tehdejší přítel. Byla VELICE arogantní a nepříjemná a její sestry jakbysmet. Z kabinky jsem slyšela, jak mě pomlouvají. Poslali mě do laboratoře ve stejné budově, abych si nechala udělat těhotenský test. A to i přes to, že jsem jim řekla, že mi menstruace skončila před třemi dny. Takže z toho asi paní profesionálky usoudily, že jsem těhotná. Ani nemluvím o tom, že tento test byl poměrně drahý, a já jsem pochopitelně v 15 letech neměla žádný příjem. Na této lékařce je naprosto evidentní, že studovala v dobách dávno minulých, a od té doby na sobě absolutně nijak nepracovala. K pacientům má také přístup jak z totáče. Resp. je ani jako pacienty nebere. Jednala se mnou jako s absolutní onucí. I když jsem k ní měla jít za pár dní na kontrolu, už jsem k ní nikdy nešla. Chodím od té doby k MUDr. Berkovi a jsem naprosto spokojená.

Paní doktorku vůbec nedoporučuji, léčila moji dceru (3roky). Její chování je necitlivé, dcera odmítá jít na další kontrolu. Bohužel jsem nevěděla o dětské gynekologii na Obilném trhu. A nemyslím si, že by byla dcera nějak přecitlivělá, k zubaři se nebála a těší se na další navštěvu, to nemůžu říci o gynekologii. Paní doktorka opravdu nepatří k dětem!!!!

K paní doktorce jsem přišla asi v 17 letech s problémy s menstruací, musím říct, že tohle mi vyléčila. ALE teď je mi 24 už asi 5 let se mi neustále vrací všechny možné záněty, vždy to přeléčila stejným lékem - Macmiror. Mimochodem čekání 14 dní na výsledky jen potvrzuji, což je šílená doba... Teď mám asi dva roky v kuse streptokoka, na Macmiror jsem už po několikáté léčbě nejspíš imunní. Takže záněty mám neustále... Mám stálého partnera několik let, ale podle paní doktorky za všechno může chlap! Všechno ať je to cokoliv, je pohlavně přenosná choroba a nic jiného nepřipustí! Partner, který byl několikrát na vyšetření, problém měl jen jednou! Paní doktorka vysloveně zářila! Vyhledala jsem pomoc také u imunoložky, ptz často jím antibiotika a nemůžu se vymotat z tohoto bludného kruhu, ale léčba je zdlouhavá... Nyní mám další antibiotika a druh zánětu, který jsem nikdy neměla. Partner musel opět pro potěšení paní doktorky na vyšetření - "už" jeho urolog mu řekl, že tahle bakterie se u chlapů ani nevyskytuje, a že už mě ty antibiotika a Macmirory zničili všechny správné bakterie a musím se léčit jinak. Neměla by tohle k sakru vědět spíš gynekoložka??!! Tohle byla poslední kapka a měním gynekoložku, jen se klepu na čelu proč jsem to neudělala už dávno... Opravdu tuhle doktorku V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!!

K paní dr. Mullerové jsem začala chodit V prvním ročníku na střední škole, protože jsem to měla od školy za rohem. Přístup sestřičky byl vždy hrozný, neustále na mě v něčem narážela a když jsem v 21 letech volala sestře, že jsem těhotná a že to potřebuji potvrdit, tak mi jen naprosto hnusným hlasem řekla " a co jako teď budeš dělat? Půjdeš na potrat? Proč sis nedávala pozor?" Chovala se ke mě, jako kdyby mi bylo 15!! To samé doktorka...ta mi navíc nebyla schopná vystavit ani neschopenku, na kterou jsem kvůli své práci měla nárok(zvedala jsem hodně těžké věci a pracovala v prostředí nevyhovujím těhotným-zakouřené) Hádala se se mnou, že na neschopenku budu mít nárok, až začnu krvácet...taky že stalo a já ve 12 týdnu těhotenství skončila v porodnici s krvácením. Okamžitě jsem změnila doktorku, ta se jen divila, co je to za doktorku. Nyní mám týden před termínem porodu a já jsem velice ráda, že mám jinou doktorku... Za mě Pani MUDr. Mullerovou NEDOPORUČUJI!!!

S paní doktorkou jsem velice nespokojená. Pokud budete chtít po paní doktorce předepsat antikoncepci to aby jste tam šli půl roku dopředu než ji opravdu budete potřebovat. Byla jsem v nemocnici kde jsem byla hospitalizována. Po odchodu z nemocnice mi bylo řečeno že bych měla co nejrychleji brát antikoncepci. Zašla jsem ke gynekoložce a myslela že po vyšetření dostanu recept !zvlášť když jsem byla už vyšetřována v nemocnici! ale to se nestalo následovalo neustále vyšetřování předepsání antikoncepce trvalo zhruba 2 měsíce a to jsem tam jezdila snad každý týden někdy i dvakrát. Při před poslední návštěvě, kdy jsem si měla jít pro recept tak mi doktorka řekla že výsledky sou dobré, ale že mi recept může napsat až v pondělí! Bydlím asi hodinu cesty od Brna, co znamenalo zbytečnou cestu tohle mi mohlo být zděleno i po telefonu. I přes to jsem tam zůstala, ale s každou další návštěvou to znamená že vás paní doktorka objedná na vyšetření tak za týden, protože ho z nějakých důvodů nemůže udělat hned. Rozhodně nedoporučuji!

Paní doktorka, absolutně neumí rozpoznat druhy výtoků a nechápe, že když už mám ty stejné čípky potřetí, tak, že to není tím, že bych je užívala nepravidelně, ale prostě nepomáhají! Horší gynekoložku už jsem dlouho neviděla. A ani nemluvím o tom, jak mě obě dvě se setrou ztrapňovaly, jaká jsem špindíra a kdoví co. Hrůůza! Nakonec se mi z toho rozjely kvasinky a pořádné pálení a svědění. :( A to ani nemluvím o čekaní, ikdyž jsem byla vždy objednaná. Naštěstí jsem skončila u profesionála, který mi okamžitě předepsal asi 6 léků. A hlavně, už jsem vyléčená a v pořádku.

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé, čekala jsem hodinu i když jsem byla objednaná, ale sestřička i doktorka se ke mě chovali mile. Kvůli antikoncepci mi bude dělat testy, což je podle mě lepší, než kdyby mi to napsala jen tak, když nemůže vědět, jak mi který prášky sednou.
Doporučuji

Dobrý den.
také mě překvapily negativní komentáře. Paní doktorka je podle mě dost svérázná, ale přesto příjemná paní. Sice mě obtěžuje častými kontrolami, protože jsem měla před pár lety nějaký nález, ale na druhou stranu neznám doktora, který by byl tak pečlivý.
Já mohu jen doporučit!