Privátní gynekologická ambulance
Černopolní 20, Brno

Umístění: Privátní gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je Úžasná a sestřička také.Obě velice empatické,hodné,příjemné,pečlivé.Moc hezky jsem se na prohlídce cítila.A moc Vám děkuji

Umístění: Privátní gynekologická ambulance Jiný

Chodila jsem k paní doktorce více jak rok. Přišla mi dobrá dokud jsem neměla velké bolesti v podbřišku. Paní doktorka mě prohlédla a řekla že nevidí problém. Musela jsem se doptávat co by to mohlo být abych dostala nějakou informaci. Byla jsem odeslána za obvodním lékařem na vyšetření zánětu močového měchýře (jen protože jsem se zeptala), přitom toto vyšetření spadá do kompetence gynekologa! S pocitem že jsem úplný simulant jsem odešla domů, U obvodní lékařky mi zánět močového měchýře vyloučili a jelikož se mi bolesti horšily, jela jsem do nemocnice kde mi přišli na prasklou velkou cystu která přeci musela být vidět.... Objevili mi také možné polypy v oblasti dělohy. Díky nezájmu paní doktorky jsem musela s bolestmi běhat po jiných specialistech abych nakonec skončila znovu na gynekologii a mohla řešit proč se nám nedaří dítě a je mi často zle. Tuto paní doktorku nedoporučuji.

Umístění: Privátní gynekologická ambulance

Skvělá paní doktorka s příjemným a přátelským přístupem k pacientům. Chodím k ní já, moje matka i teta. Mohu jen doporučit.

k paní Doktorce chodím už 18 let. Všechny mé potíže mi vždy pečlivě pomohla vyřešit. Sestřička je anděl, který se stále usmívá, je ochotná, rychlá a mílá. V případě nutnosti vždy najde místo, abych mohla ordinaci navštívit když potřebuji i akutně. Nemůžu si stěžovat na nic. Mám dvě zdravé dcery a jsem moc ráda, že paní doktorku mám. Je skvělá. Pokud jsem objednaná, nikdy nečekám déle než 20 min. Pokud některá žena nechce v kabince čekat v kalhotkách, může si vzít sukni, nebo šaty. Nevidím v tom jediný problém. Nemám za celou dobu jedinou negativní zkušenost. Katka Tišnov

Bohuzial musím suhlasit s negativními hodnoteniami. Pani doktorka neinformuje dostatocne a nemá zaujem o pacientky, o odbornosti by som tiez moc nehovorila. A taktiez je dost neochotna.

Paní doktorka Mátlová byla dobrý lékař možná před 10ti lety, v dnešní době to, jak nedostatečně informuje pacienty o jejich zdravotním stavu, mi připadá usměvné. Také považuji za nevhodné řešení celé ordinace - to, jak pacientky před naprosto cizími (i když ženami) musí proběhnout v kalhotkách k samotnému vyšetřovacímu prostoru. Arogantní a nervózní sestra přidává celému tomuto "odinačnímu resortu" jen korunu na kráse.

K paní doktorce jsem chodila cca 2 roky, protože jsme se přestěhovali a já jsem navíc po porodu, takže dojíždění do Brna je pro mě nepraktické, už k ní nechodím. Po tom, co jsem u ní byla v péči v těhotenství, bych pravděpodobně i tak hledala po porodu nového lékaře. Důvody: velmi dlouhá čekací doba, malinká čekárna na takový počet čekajících pacientek, velmi nepraktické řešení přípravy před vyšetřením - kabinky v místnosti sestřičky a pak se musí v kalhotkách přeběhnout do ordinace k paní doktorce mnohdy před několika dalšími pacientkami - to mi příjde dost nevhodné. Chápu, že vzhledem k omezeným prostorům to asi jinak nejde, ale je to nedostatek. Taky považuji za nevhodné, že když čekáte v kabince, vyslechnete si kolikrát i to, co jsou z mého pohledu naprosto soukromé věci - př. kdy měla jiná pacientka poslední menstruaci nebo kdy byla naposledy u gynekologa. Fakt je ten, že na prohlídky 2x za rok to člověk až tak neřeší, ale v tom těhotenství, kdy jste tam pečení vaření, tak si toho člověk hodně všímá a obzvlášt ty čekací lhůty jsou dost náročné. Taky musím zmínit, že zkumavky s močí, které si v těhotenství nosíte na kontrolu, si zase hezky musíte zpátky odnést!!?! S tím se žádná moje známá u jiného gynekologa nesetkala. Sestrička se zkumavky vlastně ani nedotkne, musíte jí sami otevřít, zavřít modlíte se, aby se vám to nevylilo do kabelky) a vyhodit někde venku v popelnici. Co se týče samotné péče, jelikož jsem neměla naštěstí žádné problémy, nemůžu posoudit.

Na paní doktorku si nemůžu vůbec v ničem stěžovat, jen ji můžu doporučit, vždy Vás vyslechne a má velmi lidský přístup. Vždy se usmívá.

Jsem zatím nad míru spokojená, chodím k p. doktorce uz přes 10 let a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí. Co se týče čekací doby, okolo 20 minut mi přijde v pohodě vzhledem k tomu, že paní doktorka vždy vše pečlivě prověřuje. UZ už v ordinaci má.

K paní doktorce chodím již 37 let. Odrodila obě mé dcery. Příjemná, ochotná, sestřička taky. Vybavení ordinace na velmi dobré úrovni.