Marie Mátlová, gynekolog Brno

Gynekolog Více

Černopolní 20, Brno
Privátní gynekologická ambulance

Umístění: Privátní gynekologická ambulance

Skvělá paní doktorka s příjemným a přátelským přístupem k pacientům. Chodím k ní já, moje matka i teta. Mohu jen doporučit.

k paní Doktorce chodím už 18 let. Všechny mé potíže mi vždy pečlivě pomohla vyřešit. Sestřička je anděl, který se stále usmívá, je ochotná, rychlá a mílá. V případě nutnosti vždy najde místo, abych mohla ordinaci navštívit když potřebuji i akutně. Nemůžu si stěžovat na nic. Mám dvě zdravé dcery a jsem moc ráda, že paní doktorku mám. Je skvělá. Pokud jsem objednaná, nikdy nečekám déle než 20 min. Pokud některá žena nechce v kabince čekat v kalhotkách, může si vzít sukni, nebo šaty. Nevidím v tom jediný problém. Nemám za celou dobu jedinou negativní zkušenost. Katka Tišnov

Bohuzial musím suhlasit s negativními hodnoteniami. Pani doktorka neinformuje dostatocne a nemá zaujem o pacientky, o odbornosti by som tiez moc nehovorila. A taktiez je dost neochotna.

Paní doktorka Mátlová byla dobrý lékař možná před 10ti lety, v dnešní době to, jak nedostatečně informuje pacienty o jejich zdravotním stavu, mi připadá usměvné. Také považuji za nevhodné řešení celé ordinace - to, jak pacientky před naprosto cizími (i když ženami) musí proběhnout v kalhotkách k samotnému vyšetřovacímu prostoru. Arogantní a nervózní sestra přidává celému tomuto "odinačnímu resortu" jen korunu na kráse.

G

K paní doktorce jsem chodila cca 2 roky, protože jsme se přestěhovali a já jsem navíc po porodu, takže dojíždění do Brna je pro mě nepraktické, už k ní nechodím. Po tom, co jsem u ní byla v péči v těhotenství, bych pravděpodobně i tak hledala po porodu nového lékaře. Důvody: velmi dlouhá čekací doba, malinká čekárna na takový počet čekajících pacientek, velmi nepraktické řešení přípravy před vyšetřením - kabinky v místnosti sestřičky a pak se musí v kalhotkách přeběhnout do ordinace k paní doktorce mnohdy před několika dalšími pacientkami - to mi příjde dost nevhodné. Chápu, že vzhledem k omezeným prostorům to asi jinak nejde, ale je to nedostatek. Taky považuji za nevhodné, že když čekáte v kabince, vyslechnete si kolikrát i to, co jsou z mého pohledu naprosto soukromé věci - př. kdy měla jiná pacientka poslední menstruaci nebo kdy byla naposledy u gynekologa. Fakt je ten, že na prohlídky 2x za rok to člověk až tak neřeší, ale v tom těhotenství, kdy jste tam pečení vaření, tak si toho člověk hodně všímá a obzvlášt ty čekací lhůty jsou dost náročné. Taky musím zmínit, že zkumavky s močí, které si v těhotenství nosíte na kontrolu, si zase hezky musíte zpátky odnést!!?! S tím se žádná moje známá u jiného gynekologa nesetkala. Sestrička se zkumavky vlastně ani nedotkne, musíte jí sami otevřít, zavřít modlíte se, aby se vám to nevylilo do kabelky) a vyhodit někde venku v popelnici. Co se týče samotné péče, jelikož jsem neměla naštěstí žádné problémy, nemůžu posoudit.

Na paní doktorku si nemůžu vůbec v ničem stěžovat, jen ji můžu doporučit, vždy Vás vyslechne a má velmi lidský přístup. Vždy se usmívá.

Jsem zatím nad míru spokojená, chodím k p. doktorce uz přes 10 let a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí. Co se týče čekací doby, okolo 20 minut mi přijde v pohodě vzhledem k tomu, že paní doktorka vždy vše pečlivě prověřuje. UZ už v ordinaci má.

K paní doktorce chodím již 37 let. Odrodila obě mé dcery. Příjemná, ochotná, sestřička taky. Vybavení ordinace na velmi dobré úrovni.

K paní doktorce Mátlové chodím bezmála 25 let, od doby, kdy ještě neměla soukromou ordinaci. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mě někdy odmítla nebo byla nějak nepříjemná. Vždycky výborně poradí, vyšetření provádí důkladně a důsledně. Můžete se s ní bavit i na neintimnější téma, pokud máte v této oblasti problém. A co se týče převlékání. Nevím, proč bych se měla stydět vyjít z kabinky ve spodním prádle, vždyť je to ordinace určena výhradně pro ženy.... S tím opravdu nemám a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Sestřička je milá a ochotná ke všem, přestože mívají permanentně narváno. S paní doktorkou má výborné zkušenosti i mladší dcera, kterou jsem k ní zaregistrovala hned, jak jen to bylo možné. Nevím, co bych ještě napsala za superlativa, ale přístup po všech stránkách na 1*. Doufám, že paní doktorka bude tuto svou praxi ještě nějakou chvíli provozovat, protože patří, podle mého názoru, k těm schopným lékařům, kterých je u nás opravdu málo.

Velice skvělá lékařka a na svůj věk velice pokroková, díky za péči