Marie Mátlová, gynekolog Brno

MUDr. Marie Mátlová

Gynekolog Více

62 názorů

Uložit


Adresa

Černopolní 20, Brno
Privátní gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
62 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní gynekologická ambulance

Skvělá paní doktorka s příjemným a přátelským přístupem k pacientům. Chodím k ní já, moje matka i teta. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

k paní Doktorce chodím už 18 let. Všechny mé potíže mi vždy pečlivě pomohla vyřešit. Sestřička je anděl, který se stále usmívá, je ochotná, rychlá a mílá. V případě nutnosti vždy najde místo, abych mohla ordinaci navštívit když potřebuji i akutně. Nemůžu si stěžovat na nic. Mám dvě zdravé dcery a jsem moc ráda, že paní doktorku mám. Je skvělá. Pokud jsem objednaná, nikdy nečekám déle než 20 min. Pokud některá žena nechce v kabince čekat v kalhotkách, může si vzít sukni, nebo šaty. Nevidím v tom jediný problém. Nemám za celou dobu jedinou negativní zkušenost. Katka Tišnov


M
Ověřeny pacient

Bohuzial musím suhlasit s negativními hodnoteniami. Pani doktorka neinformuje dostatocne a nemá zaujem o pacientky, o odbornosti by som tiez moc nehovorila. A taktiez je dost neochotna.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka Mátlová byla dobrý lékař možná před 10ti lety, v dnešní době to, jak nedostatečně informuje pacienty o jejich zdravotním stavu, mi připadá usměvné. Také považuji za nevhodné řešení celé ordinace - to, jak pacientky před naprosto cizími (i když ženami) musí proběhnout v kalhotkách k samotnému vyšetřovacímu prostoru. Arogantní a nervózní sestra přidává celému tomuto "odinačnímu resortu" jen korunu na kráse.


G
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila cca 2 roky, protože jsme se přestěhovali a já jsem navíc po porodu, takže dojíždění do Brna je pro mě nepraktické, už k ní nechodím. Po tom, co jsem u ní byla v péči v těhotenství, bych pravděpodobně i tak hledala po porodu nového lékaře. Důvody: velmi dlouhá čekací doba, malinká čekárna na takový počet čekajících pacientek, velmi nepraktické řešení přípravy před vyšetřením - kabinky v místnosti sestřičky a pak se musí v kalhotkách přeběhnout do ordinace k paní doktorce mnohdy před několika dalšími pacientkami - to mi příjde dost nevhodné. Chápu, že vzhledem k omezeným prostorům to asi jinak nejde, ale je to nedostatek. Taky považuji za nevhodné, že když čekáte v kabince, vyslechnete si kolikrát i to, co jsou z mého pohledu naprosto soukromé věci - př. kdy měla jiná pacientka poslední menstruaci nebo kdy byla naposledy u gynekologa. Fakt je ten, že na prohlídky 2x za rok to člověk až tak neřeší, ale v tom těhotenství, kdy jste tam pečení vaření, tak si toho člověk hodně všímá a obzvlášt ty čekací lhůty jsou dost náročné. Taky musím zmínit, že zkumavky s močí, které si v těhotenství nosíte na kontrolu, si zase hezky musíte zpátky odnést!!?! S tím se žádná moje známá u jiného gynekologa nesetkala. Sestrička se zkumavky vlastně ani nedotkne, musíte jí sami otevřít, zavřít modlíte se, aby se vám to nevylilo do kabelky) a vyhodit někde venku v popelnici. Co se týče samotné péče, jelikož jsem neměla naštěstí žádné problémy, nemůžu posoudit.


T
Ověřeny pacient

Na paní doktorku si nemůžu vůbec v ničem stěžovat, jen ji můžu doporučit, vždy Vás vyslechne a má velmi lidský přístup. Vždy se usmívá.


M
Ověřeny pacient

Jsem zatím nad míru spokojená, chodím k p. doktorce uz přes 10 let a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí. Co se týče čekací doby, okolo 20 minut mi přijde v pohodě vzhledem k tomu, že paní doktorka vždy vše pečlivě prověřuje. UZ už v ordinaci má.


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 37 let. Odrodila obě mé dcery. Příjemná, ochotná, sestřička taky. Vybavení ordinace na velmi dobré úrovni.


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce Mátlové chodím bezmála 25 let, od doby, kdy ještě neměla soukromou ordinaci. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mě někdy odmítla nebo byla nějak nepříjemná. Vždycky výborně poradí, vyšetření provádí důkladně a důsledně. Můžete se s ní bavit i na neintimnější téma, pokud máte v této oblasti problém. A co se týče převlékání. Nevím, proč bych se měla stydět vyjít z kabinky ve spodním prádle, vždyť je to ordinace určena výhradně pro ženy.... S tím opravdu nemám a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Sestřička je milá a ochotná ke všem, přestože mívají permanentně narváno. S paní doktorkou má výborné zkušenosti i mladší dcera, kterou jsem k ní zaregistrovala hned, jak jen to bylo možné. Nevím, co bych ještě napsala za superlativa, ale přístup po všech stránkách na 1*. Doufám, že paní doktorka bude tuto svou praxi ještě nějakou chvíli provozovat, protože patří, podle mého názoru, k těm schopným lékařům, kterých je u nás opravdu málo.


H

Velice skvělá lékařka a na svůj věk velice pokroková, díky za péči


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti