MUDr. Marie Mačasová

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Chlajna 21, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka je úžasná. Ordinace je velmi moderně vybavena, vždy se zde člověk cítí vítán a ničeho se nemusí bát. Paní doktorka je velmi milá, zkrátka nemám žádnou špatnou zkušenost za snad 15 let návštěv.

Pani doktorku Mačasovou mám rád. Vždy bylo vše ok a za celých cca 15let, co k ní chodím, jsem měl problém jen jeden a to je teď. Necelé dva roky opravený zub mě začal opět bolet, ale věřím, že při páteční návštěvě vše vyřeší... I kdyby to byla její vina-chyba (dozvím se v pátek), tak i za ty léta péče bych jí to odpustil.

Naprosto nedoporučuji! Doktorka, která není schopna ani dobře vytrhnout zub. Nyní mě třičtvrtě roku neúspěšně léčila s tím, že mi řekla, že už neví, co s tím, tak asi o ten zub přijdu (v 19 letech). Po hodině snažení mi řekla, že už radši nemám chodit a mám si najít jiného zubaře. A to ani nezmiňuji její psychické excesy, kdy začně hystericky křičet, vyhrožovat, strašit atd.

k paní doktorce jsem chodila jako dítě na základní škole a bohužel také jsem neměla dobrou zkušenost..při jedné prohlídce mi vrtala zub na 4 a hrozně to bolelo a když jsem řekla že to bolí řekla sestře at zavolá na pohotovost a tam že mě přivážou a vyvrtají mi to ještě bolestněji..bolest jsem tedy vydržela ale v noci mě zub začal bolet že sem nemohla ani spát tak mě odvezli rodiče na pohotovost a tam sem vůbec nechtěla,když jsem řekla jak mi bylo vyhrožováno paní doktorkou okamžitě jsme našli jinou..

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Má velmi profesionální a lidský přístup. Na rozdíl od jiných doktorů mi plomba vždy držela.

Na ZŠ jsem s ní také neměla dobré zkušenosti, strach a fóbie je pravé slovo. Tak jsem si našla jiného doktora, k MUDr. Mačasové si šla pro svou kartu. Ta mi jí nechtěla vydat, že prý přestup není možný. Tak jsem se na to vykašlala, ale od doby, co jsem chtěla od ní utéct se ke mně chová úplně jinak, řekla bych až s respektem a vděčností. Teď už mi její kontroly nevadí.

Velmi dobrý profesionální přístup k nám,dětským pacientům.Do ordinace jdeme beze strachu. Neměnili bychom!