Marie Mačasová, zubař České Budějovice

MUDr. Marie Mačasová

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chlajna 21, České Budějovice
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka je úžasná. Ordinace je velmi moderně vybavena, vždy se zde člověk cítí vítán a ničeho se nemusí bát. Paní doktorka je velmi milá, zkrátka nemám žádnou špatnou zkušenost za snad 15 let návštěv.


L
Ověřeny pacient

Pani doktorku Mačasovou mám rád. Vždy bylo vše ok a za celých cca 15let, co k ní chodím, jsem měl problém jen jeden a to je teď. Necelé dva roky opravený zub mě začal opět bolet, ale věřím, že při páteční návštěvě vše vyřeší... I kdyby to byla její vina-chyba (dozvím se v pátek), tak i za ty léta péče bych jí to odpustil.


M
Ověřeny pacient

Naprosto nedoporučuji! Doktorka, která není schopna ani dobře vytrhnout zub. Nyní mě třičtvrtě roku neúspěšně léčila s tím, že mi řekla, že už neví, co s tím, tak asi o ten zub přijdu (v 19 letech). Po hodině snažení mi řekla, že už radši nemám chodit a mám si najít jiného zubaře. A to ani nezmiňuji její psychické excesy, kdy začně hystericky křičet, vyhrožovat, strašit atd.


M
Ověřeny pacient

k paní doktorce jsem chodila jako dítě na základní škole a bohužel také jsem neměla dobrou zkušenost..při jedné prohlídce mi vrtala zub na 4 a hrozně to bolelo a když jsem řekla že to bolí řekla sestře at zavolá na pohotovost a tam že mě přivážou a vyvrtají mi to ještě bolestněji..bolest jsem tedy vydržela ale v noci mě zub začal bolet že sem nemohla ani spát tak mě odvezli rodiče na pohotovost a tam sem vůbec nechtěla,když jsem řekla jak mi bylo vyhrožováno paní doktorkou okamžitě jsme našli jinou..


Paní doktorku mohu vřele doporučit. Má velmi profesionální a lidský přístup. Na rozdíl od jiných doktorů mi plomba vždy držela.


Na ZŠ jsem s ní také neměla dobré zkušenosti, strach a fóbie je pravé slovo. Tak jsem si našla jiného doktora, k MUDr. Mačasové si šla pro svou kartu. Ta mi jí nechtěla vydat, že prý přestup není možný. Tak jsem se na to vykašlala, ale od doby, co jsem chtěla od ní utéct se ke mně chová úplně jinak, řekla bych až s respektem a vděčností. Teď už mi její kontroly nevadí.


L

Velmi dobrý profesionální přístup k nám,dětským pacientům.Do ordinace jdeme beze strachu. Neměnili bychom!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti