MUDr. Marie Housková

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Na Sadech 23, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepší zubařka, kterou znám. Milá za všech okolností. Na vysoké profesionální úrovni. Śtěstí, že ji tu máme.

Obě dvě paní doktorky, jak už maminka, tak i dcera mají velice vstřícný a ochotný přístup k pacientovi a jsou na nejlepší profesinální úrovni. Prošel jsem již mnoha zubními ordinacemi, a proto mohu říci, že tato je nejlepší.

Navštívil jsem pani doktorku Houskovou neplánovaně z důvodu nečekané bolesti. Ochotně mne ošetřila ačkoliv nejsem její pacient (jsem z jiného města, ale v ČB celý týden pracuji). Překvapila mne svým pozitivním a milým přístupem jak v oblasti profesionální, tak lidské. Škoda, že má plno, hned bych se u ní zaregistroval. Děkuji a doporučuji :)

S péčí a přístupem pani doktorky jsem moc spokojená.Vždy ochotná a vstřícná a péče bezbolestná.
Po přečtení komentáře ze dne 29.ledna 2010 nechápu...ať dotyčného pořádně "bolí huba a zuby"!!!

S péčí i přístupem u paní doktorky jsem velmi spokojená. Skvělý přístup má i k mé dceři, která k ní také chodí. Je velmi pečlivá, snaží se pacientovi vyjít vstříc. Příjemná je i sestřička, takže přestože se zubařů bojím, k paní doktorce mám důvěru. Za zmínku stojí i hezká ordinace.

K této paní doktorce chodím již mnoho let a vždy jsem byl s její prací a přístupem k pacientovi velmi spokojen. Jsem rád, že se mi o zuby stará právě ona a pokud bych mohl hodnotit známkou, dal bych jedničku s hvězdičkou. Mohu jen doporučit!

K pani doktorce Houskove chodime s manzelem uz nekolik let. Vzdy jsme se u ni setkali s velmi milym pristupem a ochotou. Nemela jsem velmi dobrou zkusenost u jineho stomatologa v C. Budejovicich, ale pani MUDr. Houskova mi zuby dala tzv. do poradku. Nechala jsem si vsechny plomby vymenit za bile a musim rici, ze to probehlo bezbolestne a od te doby, je to uz nekolik let, chodim jen na preventivni prohlidky bez nutnosti jakehokoli zasahu. Plomby perfektne drzi. Pokud ma kdokoli strach z navstevy zubare, mel by urcite navstivit pani MUDr. Houskovou :-)

Minulý rok jsem změnil zubní lékařku. Přešel jsem k paní MUDr. Marii Houskové. Mohu konstatovat, že změna byla velkým přínosem pro mé zuby. Paní doktorka mi zabrousila přesahy dříve provedených plomb, čímž nedochází k zadrhávání potravy v mezizubních prostorech. Rovněž velmi pečlivé provedení nových plomb zejména dopasování skusu s protizubem mohu jen chválit. Pečlivé odstranění zubního kamene bylo výrazně lepší jak u předchozí lékařky.Nebyl cítit jazykem přechod mezi dásní a zuby. Milé prostředí spolu s dodržením termínu objednací doby mne přesvědčilo o správnosti rozhodnutí změnit zubního lékaře.

Občas si pročítám hodnocení lékařů.Je to jako v bulváru.Anonymně se osoba lehce napadne,ale do očí říci, co si myslím je už těžší.Celá moje rodina i známí ošetřuje pani doktorka řadu let a jsme všichni nadmíru spokojeni jejím přístupem,skromností,vstřícností a ochotou. Vždy jsme byli spokojeni s ošetřením. Pracuji řadu let jako psycholožka a přemýšlela jsem, kdo mohl o pani doktorce toto napsat.Nebyl to pacient, ale někdo blízký ze spolupracovníků a okolí.Tento člověk je sám vnitřně nevyrovnaný, má v sobě nenávist, kterou presentuje útokem, závidí, když má někdo úspěch.Měl by se sám nad sebou zamyslet a omluvit se, ne ubližovat.

Nejpečlivější a nejšetrnější zubař, jakého jsem kdy potkal. I velice bolestivé zákroky provádí opatrně a takřka bezbolestně. Bohužel, pro mnoho pacientů odmítá píchnout anestetika, protože "by se dlouho čekalo"...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, před pár dny jsem byla s bolestí stoličky u stomatologa. Paní zubařka mi zub vyvrtala a vložila léčivou,, vložku " jak se tomu říká, s tím , ze tam nějakou dobu bude a pak se odstraní a dodělá korunka.
No k dotazu.. asi 3 dny po vrtání se mi za zubem udělala bílá skvrna na dásni, nijak to nebolelo. Psala jsem email zubařce , bohužel má teď měsíc dovolenou. Proto píšu sem. Dnes po čištění zubů se mi skvrna odloupla, bylo to v konzistenci rozmočeného strupu, a pod ní zůstala podél stoličky díra do dásne. Dáseň kolem je citlivá a trošku červená. Můžete mi prosím poradit,co by to mohlo být?

Dobrý den, obraťte se na zastupujícího lékaře pani doktorky, léze se musí vidět a posoudit stav.Snad došlo k přetlačení calxydové výplně mimo kořen, ale je to třeba vyšetřit.

MUDr. Marie Housková