Marie Halvová, zubař Ostrava

MUDr. Marie Halvová

Zubař Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 114, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
44 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Reaguji zde na recenze záporné, jelikož po dnešním ošetření u paní doktorky Halvové mohu říct, že to není pravda. Paní doktorka je milá a ochotná, exrakce osmičky dolní byla po opíchnutí za minutu venku, rána zašitá, ani po odeznění injekce mě rána nebolí, za mě ošetření na úrovni 1* .


I
Umístění: jiné místo Jiný

paní doktorka Halvová mi byla doporučena ohledně vytržení osmičky. musím přiznat,že jsem váhala kvůli jejímu věku..taky byl problém se vůbec do ordinace dovolat.ale když přijdete osobně,je to asi lepší.volat tam můžete i půl roku a nic.a k samotnému zákroku,samozřejmě jsem se bála,dostala jsem injekci, bylo to rychlé a úplně bezbolestné byla jsem trochu mimo ,poté jsem šla domů odpočívat..první týden jíst jen na jedné straně, bolesti ale žádné.paní doktorku mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Operace neboli extrakce zubu modrosti

Paní zubařka byla super vsechno dopadlo podle mých představ přesnost,péče proto hodnotí 5 hvězd,paní zubaři když jsem přišla den před zákrokem se chovala tak že z ni šel strach,ale to ma jen tak vypadat ve skutečnosti je příjemná a milá a co se týče práce tak je na vysoké urovni


E
Ověřeny pacient

Dobrý den, přidávám jednu aktuální recenzi. Před třemi týdny jsem u paní doktorky Halvové absolovala vytržení tří osmiček. Operace byla provedena v plné narkóze, osmičky byly špatně položeny a musely ven. Paní doktorka si s nimi skvěle poradila, dva týdny po zákroku už jsem byla v pohodě a práce schopná. Operační tým jedním slovem úžasný! Všichni příjemní, starostliví a sehraní. Na sále máte vlastní pyžamo, vše vám předem řeknou a na vše připraví, takže člověk přesně ví, co ho čeká. Po operaci jsou sestřičky velmi starostlivé a pozorné. Potom následuje převoz sanitkou do nemocnice na jednu noc, druhý den ráno pro vás sanitka přijede a přiveze zpět k paní doktorce na kontrolu. Pak už jsou kontroly podle doporučení paní doktorky.
Je sice pravda, že ne vždy má paní doktorka skvělou náladu, ale to nemění nic na tom, že je odborník na svém místě a touto cestou bych jí chtěla znovu poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vždy jsem měla velký strach ze zubaře a především z trhání osmiček, ale MUDr. Halvová mě utvrdila v tom, že když to doktor umí, nemusí to být nic hrozného.
Její "zlaté ručičky" mohu skutečně jen a jen doporučit.


Ověřeny pacient

Přidávám se k hodnocení, paní doktorka Halvová má opravdu svělé zlaté ruce a celý tým je perfektní. Jsou opravdu znát léta praxe, ví co a jak a jak to udělat co nejlépe. Doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Výborná (i když pro někoho možná trochu svérázná) paní doktorka, s výkonem i přístupem jsem nadmíru spokojen. Byl jsem trhat/sekat 3 neprořezané osmičky před 14 dny a dnes už jsem víceméně na 100% bez následků, jen sportovat (a obecně větší fyzická zátěž) se ještě pár dní kvůli možným otokům moc nedoporučuje. Ovšem jak jsem se před operací bál (především celkové narkózy), tak úplně zbytečně, je to v pohodě a navíc celý personál má skvělý přístup.


P
Ověřeny pacient

Byla jsem pod narkózou na všechny osmičky. Paní doktorka je sice velmi svérázná, ale jinak zlaté ručičky. Celý tým je velmi pohodový, na sál si vpochodujete ve svém oblíbeném pyžamku, než začnete být nervózní, jste v limbu, proberete se a zase všichni okolo velmi milí, snaží se vám ulehčit jak jen to jde a ptají se jak se máte a jak to snášíte. Bolesti byly opravdu minimální. I když jsem umírala strachy, určitě bych doporučila paní doktorku všem.


A
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojena, paní doktorka má zlaté ruce a jde u ní znát léta praxe. Určitě doporučuji. Byla jsem na všechny 4 osmičky najednou a vše ok.


A
Ověřeny pacient

Absolutně perfektní výkon, přístup - pokud se k ní dostanete mate 99% jistotu že v Ostravě a okolí lepší péči nedostanete


Ověřeny pacient

Otřesný zážitek!!! Po všech doporučení tady jsem se rozhodla svěřit se se svým trápením s osmičkami zde paní doktorce. Dva týdny jsem měla šílené bolesti, každý den minimálně 4 ibalginy, doktorka se na mě podívala a začala mi tvrdit, že mě to přece nemůže bolet a ať jí rovnou sestra pošle dalšího pacienta, že má málo času. Sestra mě teda milostivě objednala, ovšem nejbližší termín až za dva a půl měsíce... Řekla jsem, že se teda objednám jinam, že si nechci odrovnat játra pojídáním prášků proti bolesti, sestra se tedy zeptala doktorky, jestli by to "nějak nešlo" a doktorka naprosto agresivně odvětila sestře, že to by teda nešlo a že to bylo naposledy, co se opovážila něco říct, nadávky jsem slyšela ještě na chodbě... Za tuto celou šaškárnu a zmařený čas jsem ještě k tomu byla nucena zaplatit 30 Kč :) HRŮZA!!! O odporné komunistické ordinaci nemluvě...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti