Dr. Mariana Škoríková

Lumírova 2/639, Ostrava-Jih, Ostrava

DENT MEDICO s.r.o.
Sokolovská 84-86/131, Praha

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Skvělá a důkladná paní doktorka s krásným vztahem k dětem, milá a příjemná sestřička. nemám co vytknout

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

paní Škoríková je perfektní, ochotná a šetrná zubní lékařka, vše předem vysvětlí, poradí a bezbolestně provede, profesionál na svém místě. Těžko hledat v Ostravě kvalitnějšího stomatologa, po dnešní návštěvě spokojenost s paní doktorkou i se sestrou :)

Umístění: Praktický lékař stomatolog Zubní náhrady

Paní Dr. Škoríková má zlaté ruce, od dělání obtisků až po samotné nasazení zubní náhrady. Její přístup k pacientovi je vynikající. Zubní náhradou, kterou mi udělala byla tím nejlepším dárkem k narozeninám. Ještě jednou ji děkuji, je prostě jednička ve svém oboru. Rudolf Swiderski

Pani zubarka mi pomohla a spravila zoubek, tak krasne a bezbolestne, ze jeste ted vsem basnim o zážitku. Profesionální pristup, ktery ma opravdu hrstka zubařů. Sestricka perfektne sehraná a atmosfera, ze nelze mit strach z niceho. Dekuji

Dnes je mi 54 let. Se zuby jsem si opravdu užil. Tzv. dorostoví lékaři rádi vrtali a dle tehdejších předpisů jako výplň bezostyšně používali jako výplně bílý cement. Zákonitě tato výplň do roka vypadla a opět se vrtalo. Když jsem chtět ten dnes zatracovaný amalgan, musel jsem přijít do ordinace s obálkou. Ano, byli to lékaři cca ve věku MuDr Pekárka, který dnes káže samá moudra. Co asi dělal tenkrát? Zubařů jsem poznal mraky. Dobré 2. Jedním z nich je Dr.Škoríková.

Já jsem tedy velice spokojen. Před rokem mi dělala korunky na přední zuby a můstek a mám vše v pořádku. Za mě doporučuji. Václav :)

Já jsem tedy velice spokojen a doporučuji.Dělala mi korunky na přední zuby a můstek a vše je v pořádku.

Chodím k doktorce už třetím rokem a neměnila bych. Podle mě odborník na svém místě, zatím jsem s výplněma neměla žádné problémy.

Doktorka Škoríková mi dělala nové fasety na horní přední zuby. Na mě byla vždycky milá a vyšla mi se vším vstříc, takže se divím, že máte takovouhle zkušenost. Například kvůli mně přišla do práce i mimo svou ordinační dobu. Pravdou je, že ošetření v Dent Medicu není zrovna nejlevnější, ale co se týče péče, nemůžu si vůbec stěžovat. Této investice nelituju a zase se normálně směju.

Souhlasím s tím, že je tato lékařka velice nepříjemná. Nemá pro pacienta pochopení a je dost nezodpovědná. Ceny jsou v Dentmedicu přehnané. Také bych čekala lepší přístup.