Praktický lékař pro dospělé
Opavská 959, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je to perfektní lékař,výborný přístup k pacientům,jsme u něj celá naše rodina a všichni jsme moc spokojeni.A sestřička je taky moc super,komunikativní a moc hodná.

Přišel jsem za ním s bolesti páteře a bylo mi řečeno,že to je z nadváhy,tak mi začal měřit tlak a vážit,s tím,že mě začal moralizovat,že moje nadváha souvisí s bolestmi. Asi u pana doktora musí být všichni štíhlí,jinak nemoci se odvíjí od nadváhy pacienta. Odešel jsem od něho.

Velmi dobrý lékař,všem vřele doporučuji.Tady se na něj zlobí jen ti,co asi rádi simulují a nedostali od něj nemocenskou.Jak říkám skvělý lékař i člověk.Pane doktore děkuji že jste.J.G

Mráz jako prase a pan doktor mě i přes tuto zkutečnost ochotně přišel ošetřit až ke mně domů. Info pro Hosta z 20. března 2011. Tak na tebe už je voda dávno uvařená a nechápu, proč si nevyhledáš doktora, který simulanty trpí.

Fajný doktor, bojím se toho, až jednou odejde do důchodu. Obávám se, že lepšího už neseženu. Vstřícný, komunikativní a navíc sportovec.

Vždy ochotný

Sestru v 19-ti letech začly bolet klouby na chodidlech.Asi si dovedete představit, jak se cítila když jí bez jakéhokoli vyšetření řekl, že má DNA (kroucení prstů a končetin).Probrečely jsme celý den a hledali na internetu co to vlastně je, protože pan doktor jí k tomu nic neřekl.A ono si stačilo koupit ortopedickou obuv.Byl to totiž problém nevhodné obuvi a né nemoc.

Jsem velmi spokojena. Vychází vstříc. Ochoten poradit i pomoct.Takových lékářu je zapotřebí víc.

Jsem velmi spokojena s lidským přístupeme pana doktora i jeho sestry. Jeho odborné znalosti považuji za velmi dobré. Vždy se snaží pacienta vyslechnout, nepodceňuje jeho zdravotní stav, pacient nemá obavu se mu svěřit i s jinými okolnostmi a problémy. Dívá se na pacienta "celkově". Jsem velmi spokojena s jeho léčbou, přístupem a radou. Vřele doporučujitakového lékaře svým známým.

Z pana doktora mám smíšené pocity. Připadá mi, že někdy bolesti pacientů ignoruje, každý by měl mít postavu vymakaného sportovce, jinak je něco v nepořádku. A pacienti kteří chodí hodinu před zavíráním? No co si to dovolují?!