Praktické zubní lékařství
Palackého 210, Slaný

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Naprosto spokojen paní doktorka i její sestřička velmi příjemné paní doktorka velmi vřele a profesionální chování a naprosto nechápu ta záporná hodnocení já mám opačnou zkušenost a jsem rád že k ní mohu nadále docházet.

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Arogantní doktorka, která těží z nedostatku zubních lékařů. Za úkony, které jsou jinde plně hrazeny pojišťovnou, si bez skurpulí (a bez dokladů) účtuje příplatky. Píši za svojí 74letou maminku, která skoro neslyší, špatně se pohybuje a vše dlouhodobě snášela. Po mé konzultaci s VZP, kde toto posoudili jako neetické, jsem zvedl tel. a velmi slušně se ptal na tyto okolnosti. Povýšeným tónem mi bylo sděleno, že je to její věc a mamince hned mstivě řekla, že když má tak šikovného syna, tak ať jí najde jiného doktora...

K paní doktorce chodím 15 let a nikdy jsem si nemohla stěžovat.
Jsem maximálně spokojená, neměnila bych.
Sestřička je také úžasná.

Tuto stomatoložku již nikdy!!Jako člověk možná ujde,ale jako zubařka tragédie.také jsem si nechávala měnit amalgan za bílé plomby,zaplatila jsem spostu peněz a bohužel všechny byly špatné!!! nyní je mám nově udělané,znovu jsem zaplatila,ale jsem naprosto spokojená. Arogantní sestra,naprosto něco strašného.

Nikdy jsem neměl problém,naopak zub který už jsem byl rozhodnut,že si ho nechám vytrhnout tak ho mám už asi 8let a nevím o něm sice to trvalo dva měsíce ale byl vyléčen.

paní doktorka je nepříjemná a arogantní stejně tak i sestra

S lékařskou péčí paní doktorky jsem spokojená.
Bohužel mi ale vadí to, že se nelze objednat na odpolední hodiny. A i když jsem objednaná
hned na osmou, tak jdu na řadu klidně po deváté. Chápu, že první jdou náhle bolestivé případy, ale když jde přede mnou pacient, který přišel cca pátý po mně, tak to mě docela nadzvedne.