Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
28. října 110/11, Děčín

jo je dobra

K paní doktorce chodím s dcerou téměř od narození a jsem spokojená . K dětem i rodičům je příjemná . Nepřehání to s antibiotiky a celkově mi připadá , že k léčbě přistupuje uvážlivě . Také nikdy nesnižuje obavy rodičů , vyslechne , poradí.

Vladimír Bartůněk

paní doktorka trefná je díky svému věku už k léčení slabá.její nejoblíbenější lék je ibalgin.s malými dětmi si akorát hraje a když k ní přijdete s nemocným dítětem, tak vám řekne že se na to dítě moc díváte.nechápu.a sestrička ta pořád jenom spěchá honem honem,další na řadu.přestupuji k jiné doktorce, která se více věnuje problematice dítěte.nedoporučuji vám ji.

Chodila jsme k paní Trefné, upřímně moc dobrou zkušenost s ní nemám - když jsem od ní asi v 17 letech chtěla preventivní test na HIV, protože jsem začínala nový vztah (do té doby jsem se, co se sex. života týče, nechovala nijak nezodpovědně, spíše naopak a proto jsem dala na pořád opakovanou radu, že by si oba partneři před začátkem nechráněného sex. života měli nechat udělat testy), řekla mi, že oni to neprovádějí - moc děkuju, paní doktorko, za ukázkový přístup k prevenci HIV. Ani mi nedokázala pořádně poradit, kam si teda mám zajít. A to mám přece na tohle vyšetření nárok od pojišťovny! No, a když jsem byla nemocná s chřipkou a podobně, jejím nejoblíbenějším lékem byl ibalgin.

Je to pohodová doktorka

mohu jenom doporucit moc hodna doktorka ktra s chove pekne k detem.

Příjemná paní doktorka, byli jsme u ní na pohotovosti, k dítěti se chovala mile, oslovovala ho jménem!, na to nejsme zvyklí u Dr.Lešanovské. Pomohla nám, díky.