Interní ambulance
Údolní 18, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ambulance Jiný

U paní doktorky Stříbrné jsem už mnoho let. Nejen mě, ale i moji sestru zachránila před chronickými zánět močového měchýře a byla jediná ze všech doktorů, kteří mě pomohli. Její lidskost, přístup, ochota pomoci jsou nejlepší, co jsem kdy u jakéhokoliv doktora viděla. Je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla, s rozsáhlými vědomostmi, neskutečným talentem věci propojit tak, aby dávaly smysl a lidsky a jednoduše je následně vysvětlit pacientovi. Paní doktorka je opravdu dar pro svoje pacienty.

Umístění: Interní ambulance Problémy s tlakem.

Jsem u paní doktorky poměrně krátkou dobu, ale velice si vážím jejího odborného a trpělivého přístupu k pacientům. Můj zdravotní stav se podstatně zlepšil a to hlavně její zásluhou. Přál bych ji, aby ji to vydrželo co nejdéle ke spokojenosti nás pacientů, protože takové lékaře sháníte velmi těžko. Přeji hodně zdraví a pohody v práci i v osobním životě.

Velmi ochotná, poctivá a šikovná lékařka s lidským přístupem. Často jsme se setkávaly (a zřejmě ještě setkáme) - vždy se snažila vše vysvětlit, aby to pochopil i laik a zároveň neúnavně pátrala po neobjasněném problému, který se pokoušela řešit. Navrch mi dala tip na jiného lékaře, který se zabývá podobnými případy, jako jsem já. Skutečně by místo Stříbrné měla být Zlatá! :)
Jsem ráda, že jsem měla tu čest paní doktorku poznat a obávám se, že ji v nejbližší době opět poctím svou návštěvou :o) :D
Hodnotím ji tedy velmi kladně a vřele doporučuji!

Paní doktorka Stříbrná je velmi obětavý lékař, je to názor můj i všech pacientů, se kterými jsem se u ní v čekárně kdy setkala. Navíc je odborník na internu i imunologii, dovede správně stanovit diagnózu a určit léčbu, nic nepodceňuje. A na závěr, jen díky ní byla moje dcera správně vyšetřená a léčená, když na pohotovosti (kde ji vyšetřili po kolapsu) nic nezjistili .....

K paní doktorce jsem byla doporučena s diagnostikou borilie, která se touto problematikou dlouhodobě zabývá a léčí.

Nebýt paní doktorky a jejího času, který mi věnovala, bych se stále potácela v nemocech (při první návštěvě jsem u ní v ordinaci byla přes hodinu !!!, aby si sepsala veškeré podrobnosti, které by mohly napomoci ke správné diagnóze). Velice mě pomohlo, že pátrala po příčině mého problému a dále mne neléčila antibiotiky, kterých na mě předchozí lékaři vyzkoušeli už tolik, že nakonec můj imunitní systém byl totálně rozhozen. Teprve vhodně zvolená imunologická léčba mě zbavila vleklých problémů s močovými cestami. Paní doktorce Stříbrné se za její odborné znalosti, starostlivost a lidský přístup hluboce obdivuji.

Paní doktorka je nejlepší lékařka, kterou znám. Velmi si ji vážím. Oceňuji její pečlivý a současně racionální přístup při určování diagnózy i během léčby. Měla by se spíše jmenovat "Zlatá" :-)

Paní doktorka Stříbrná je velmi dobrý lékař - diagnostik. Je vstřícná a o své pacienty se vzorně stará, všichni ji máme moc rádi