Bezručova 5, Olomouc
Gynekologická ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

s paní doktorkou jsem jako takovou problém neměla. Bohužel musím potvrdit, že dříve jak zhruba za 2 měsíce Vás neobjedná. Ale pokud jste těhotná, potom samozřejmě ano - vím dle kamarádky, která před půl rokem rodila. Další věc, která mě od ní trošku odrazovala, byla, že kromě klasického hmatového vyšetření a zrcadélek mi udělala kontrolní ultrazvuk na cisty až po cca 2 letech.. Ale jinak je v pohodě.

Můžu ohodnotit jen kladně, je velice příjemná, vyšetření nebolí, je pečlivá.

Velmi jemná žena i lékařka. Pokud nemáte akutní problémy často, tak ji moc doporučuji.

Milá, vstřícná, pečlivá

Co se týká odbornosti paní doktorky, tak nemám jedinou výhradu. I přes to ji nedoporučuji, protože má bohužel spoustu jiných pracovních závazků, mimo svou gynekologickou ordinaci v Olomouci. Z toho plyne, že objednání na kontrolu trvá někdy i více než 2 měsíce (v případě že se vám rozhodí menzes a vyjde na den kontroly, se tato může i protáhnout na tři až čtyři) nemluvě o tom, že z důvodu výjezdu k případu z důvodu úvazků v nemocnici, tam ani v domluvené době nemusí být. Často se stává, že vás ošetří jiný lékař, což důvěru paciena a lékaře (obzvláště v tomto oboru) příliš nezvyšuje. Představa, že bych tohle měla podstupovat třeba v době těhotenství nebo nějakých vážnějších gynekologických problémů není úplně příjemná. Zvažuji změnu lékaře.

Super doktorka :-}

Taky můžu potvrdit jen samé kladné stránky paní doktorky, byla jsem velmi spokojená.

Opravdu úžasná dokrorka. Vždy se na konci vyšetření zeptá, zda mám nejaké otázky:)

Mohu jen a jen doporučit, velice ochotnáa vstřícná!

S touto pani doktorkou jsem byla vzdy spokojena.