MUDr. Margarita Pokšteflová

Teplice 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Plynárenská 282, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Bolest zubů a nový zubař

Při bolesti zubů mě ten den ušetřili což se nevidí a zároveň mě zaregistrovali. příjemný rodinný kolektiv, který funguje jak má. Těším se na další návštěvu Vítězslav brzokoupil

Je to moje třetí zubařka a troufnu si říct, že i poslední. Jsem s ní mooooc spokojená :-)
Mohu jen doporučit.
Martina

Byla to jediná zubařka,která byla mě ochotná vzít.A jsem za to moc ráda.Chodím k ní už několik a chodí k ní i moje děti.Je trpělivá i přesto,že dcera dost vyvádí.Od té doby,co mi pořádně spravila zoubky,už nemám žádný problém.Možná není nejlepší,ale i tak je bezva a člověk si s ní i hezky pokecá ;-)

Č

Nemůžu napsat, jestli je nejlepší,protože jsem nemusela zubaře změnit. Jsem z vystupováním i s prací velmi spokojená. Přihlásila jsem k ní i své dvě děti a naprosto super, ty se tam i těší:-)

Vždy jsem měl ze zubaře hrozný strach, díky zubařce Weiglové z Teplic (kdo jako dítě zažil, dá mi za pravdu). Tato zubařka mě z toho dostala. Díky

Velice dobrá stomatoložka jsem s ní velice spokojená

Supr lékařka s citem