Praktický lékař stomatolog
Božetěchova 2, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Po me ex zubarce mi pan doktor dal vsechny zuby doporadku, prestal sem mit strach k zubari chodit, velmi sympaticky usměvavý setrny pečlivý a presto profesionalni pristup zkratka spravny na spravnem miste dekuji za nej moc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

U pana doktora jsem absolvovala prozatím jen dvě návštěvy, jednu vstupní, která byla příjemnou změnou po 20 letech u zubařky bez zájmu a druhou již nějaké úpravy a vše proběhlo skvěle. Přístup k dceři skvělý. Více takových doktorů.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nikdy,Nikdy jsem neměla lepšího zubaře!! Děkuji mocc za Vaší práci pane Doktore! Odboural jste můj panický strach ze zubařů. Pan doktor mi dává mou čelist do pořádku po mé ex zubařce. Má zlaté ruce vrtání broušení, nic necítíte! Vřele doporučuji!!!! A hlavně je moc sympatický a lidský.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Je to člověk pečlivý a své práci rozumí. Pan doktor mi zachránil zub na kterém mi předchozí doktorka nechala 3 kazy. Za sebe mohu návštěvu ordinace pana doktora jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Přístup pana doktora k dětem je naprosto úžasný. Co se týče dospělých tak stejná spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí a to fakt podrobně. Přesně rozvrhne léčebný plán. Navrhne možnosti. Ceny naprosto normální, lidské. Samozřejmě pokud potřebujete opravit půl pusy korunkama a implantáty, tak se prohnete, ale to úplně všude. V případně jednorázových akci jsou to prakticky částky ktere je normální člověk schopen zvládnout.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě zatím spokojenost, vždy perfektní ošetření. Někteří mý známý sice říkají že pan doktor je drahý ,ale já si za péči zubů raději zaplatím než trpět a za ty roky co k panu zubaři chodím jsem zatím spokojena, až na jednu vypadenou korunku skoro po třech letech ale na to mě pan zubař upozorňoval že se to může stát,tedy většinou stává. Za mě prostě sympaťák ????????????

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

S panem doktorem mám více letou zkušenost a nemůžu nic než chválit. Kdykoliv je třeba něco ošetřit či následně s něčím poradit pan doktor je vždy kompetentní a efektivní.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu Pluháčkovi jsem chodila cca 8 let. Ze začátku byl fajn a byla jsem s ním velice spokojená. Poslední 3 roky se mi ale jeho přístup vůbec nelíbil. Na moje dotazy odpovídal chladně a výmluvně. Zanedbal mi 8 kazů, které teď řeším u nového lékaře a tahal ze mě stále více peněz. Měla jsem pocit, že mi chce nechat zub úplně zkazit, aby mi pak mohl udělat drahou korunku. Nemluvě o tom, že po 4 letech mě začal zub pod korunkou hodně bolet a korunku mi doktor rozbil a udělal za 5500Kč znovu. Na můj dotaz zda se mi nedělá kaz na jedničce mi řekl, že to je jen pigment a všechny mé odhalené zubní krčky nechal tak. Teď sei musím nechat na všech udělat bílé plomby, protože to jsou kazy. A je toho mnohem víc. Takže za mě pana doktora vůbec nedoporučuji!!!

MUDr. Marek Pluháček

Dobrý den, mrzí mě, že jste byla po 8 letech péče s něčím nespokojena. V příspěvku ale misite různé pojmy a zákroky. Nerozumím však tomu, proč jste nadále navštěvovala mou praxi, když Vaše nespokojenost trvala již 3 roky. Je mi líto stížnosti, ke které se nelze konkrétně vyjádřit, když ani tato není konkrétní a navíc je bohužel anonymní. Pokud jsem přesvědčen o oprávněnosti mého tvrzení, není přece ostuda, se pod něj podepsat.
S pozdravem MUDr. Marek Pluháček

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor mě poprvé vzal s akutním případem. To mě velmi potěšilo. Jako zubař je profesionál, jen má takový neosobní až chladný přístup k pacientům. když jsme já i manželka řešili korunku, byly nám nabídnuty tři druhy. Laicky řečeno celostříbrná, na půl stříbrná a ze strany bílá a třetí varianta celo keramická bílá. Pan doktor nám vysvětlil rozdíl pouze cenový, ale vůbec ne praktický a protože to byla první korunka, tak jsme nezvolili správně. Pan doktor nám totiž neřekl, velmi důležitou informaci, a to že ta celostříbrná korunka, je absolutně nevhodná pro člověka středního věku. Protože, jsme netušili, že když se člověk jen lehce pousměje, tak i ta sedmička úplně v zadu se z boku velmi leskne a je to neestetické. Proto existuje druhá varianta shora stříbrná a pevná a ze strany potažená bílou barvou. Výměna již není možná, riskuje se poškození zubu pod korunkou. Pane doktore jste profík, ale sem tam úsměv a trochu příjemnější komunikace by neuškodila.

Nedoporučuju. Nebyla jsem spokojena s ošetřením.. Nevím, co pan doktor používá za materiál, plomby se od něj drolí. A zuby se rozhodně nesnaží zachraňovat, raději nabídne korunky.