Božetěchova 2, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě zatím spokojenost, vždy perfektní ošetření. Někteří mý známý sice říkají že pan doktor je drahý ,ale já si za péči zubů raději zaplatím než trpět a za ty roky co k panu zubaři chodím jsem zatím spokojena, až na jednu vypadenou korunku skoro po třech letech ale na to mě pan zubař upozorňoval že se to může stát,tedy většinou stává. Za mě prostě sympaťák ????????????

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

S panem doktorem mám více letou zkušenost a nemůžu nic než chválit. Kdykoliv je třeba něco ošetřit či následně s něčím poradit pan doktor je vždy kompetentní a efektivní.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu Pluháčkovi jsem chodila cca 8 let. Ze začátku byl fajn a byla jsem s ním velice spokojená. Poslední 3 roky se mi ale jeho přístup vůbec nelíbil. Na moje dotazy odpovídal chladně a výmluvně. Zanedbal mi 8 kazů, které teď řeším u nového lékaře a tahal ze mě stále více peněz. Měla jsem pocit, že mi chce nechat zub úplně zkazit, aby mi pak mohl udělat drahou korunku. Nemluvě o tom, že po 4 letech mě začal zub pod korunkou hodně bolet a korunku mi doktor rozbil a udělal za 5500Kč znovu. Na můj dotaz zda se mi nedělá kaz na jedničce mi řekl, že to je jen pigment a všechny mé odhalené zubní krčky nechal tak. Teď sei musím nechat na všech udělat bílé plomby, protože to jsou kazy. A je toho mnohem víc. Takže za mě pana doktora vůbec nedoporučuji!!!

MUDr. Marek Pluháček

Dobrý den, mrzí mě, že jste byla po 8 letech péče s něčím nespokojena. V příspěvku ale misite různé pojmy a zákroky. Nerozumím však tomu, proč jste nadále navštěvovala mou praxi, když Vaše nespokojenost trvala již 3 roky. Je mi líto stížnosti, ke které se nelze konkrétně vyjádřit, když ani tato není konkrétní a navíc je bohužel anonymní. Pokud jsem přesvědčen o oprávněnosti mého tvrzení, není přece ostuda, se pod něj podepsat.
S pozdravem MUDr. Marek Pluháček

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor mě poprvé vzal s akutním případem. To mě velmi potěšilo. Jako zubař je profesionál, jen má takový neosobní až chladný přístup k pacientům. když jsme já i manželka řešili korunku, byly nám nabídnuty tři druhy. Laicky řečeno celostříbrná, na půl stříbrná a ze strany bílá a třetí varianta celo keramická bílá. Pan doktor nám vysvětlil rozdíl pouze cenový, ale vůbec ne praktický a protože to byla první korunka, tak jsme nezvolili správně. Pan doktor nám totiž neřekl, velmi důležitou informaci, a to že ta celostříbrná korunka, je absolutně nevhodná pro člověka středního věku. Protože, jsme netušili, že když se člověk jen lehce pousměje, tak i ta sedmička úplně v zadu se z boku velmi leskne a je to neestetické. Proto existuje druhá varianta shora stříbrná a pevná a ze strany potažená bílou barvou. Výměna již není možná, riskuje se poškození zubu pod korunkou. Pane doktore jste profík, ale sem tam úsměv a trochu příjemnější komunikace by neuškodila.

Nedoporučuju. Nebyla jsem spokojena s ošetřením.. Nevím, co pan doktor používá za materiál, plomby se od něj drolí. A zuby se rozhodně nesnaží zachraňovat, raději nabídne korunky.

Výborný lékař, po vystřídání dvou zubařů jsem skončil u Mudr. Pluháčka a jsem velmi spokojen. Vše mi vysvětlí, velice dobře dokáže diagnostikovat díky dobře vybavené ordinaci, je velmi ohleduplný a stále se zajímá, jestli zákrok nebolí. Při akutním případu mě hned druhý den vzal. Doporučuji.

Š

S panem doktorem jsem velice spokojená. příjemný přístup, vždy se snaží odvést pozornost a pochválit vám něco. vše pěčlivě vysvětlí a ukáže na obrazovce po rentgenu. Jen mě mrzí že vyměnil sestričku. S touhle starší sestřičkou se kterou jsem měla možnost se potkat 2x tak jsem nebyla moc spokojená. Při telefonickém objednání mi dokonce položila telefon že až budu vědět termín kdy chci přijít až zavolám. Ale já potřebovala pomoct najít termín abych kontrolu zkloubila se školou. Místo toho mě čekal zavěšený telefon. Jinak pan doktor je třída a spokojenost.

Přehlásila jsem se k panu doktorovi z důvodu stěhování se do Olomouce. Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětli a poradí. Na první prohlídce mi konečně udělal RTG,kdy můj minulý zubař toto opoměl a zjistil, že mi rostou osmičky kolmo do sedmiček. Jinak nic napravovat po svém kolegovi nechtěl, pochválil provedenou práci. Myslím si, že je to dobrý doktor, ochotný a vstřícný. Štěpánová

Byla jsem u tohoto zubaře poprvé a měla jsem pocit, že jsem asi nikdy u žádného před tím nebyla....Podle něj mám pomalu všechno udělané na zubech špatně a všechno chce opravovat atd. Na jednu stranu mi říká, jak to mám všechno akutní a na druhou mě objednaná na zákrok až za dva měsíce, což teda nechápu. Sice zuby vyšetřoval citlivě a byl celkem milý ale nějak mi to neleze do hlavy všechno, tak nevím....

Souhlasím s názory, že pan doktor má moderně vybavenou ordinaci, díky rentgenové technice je dobrý diagnostik a při ošetření se chová se příjemně, ale jinak mne mrzí dlouhé objednací lhůty, neochota ošetřit akutně vzniklý problém, takže člověk musí vyhledat pohotovost, a také s odvedenou prací nejsme úplně spokojeni (vydrolení cementu, nekvalitní uzávěr plomby, ani ceny nemá nejnižší, aj.). Ale celkově si myslím, že pan doktor patří k tomu lepšímu průměru v Olomouci.