Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a zkušený. Jsem citlivá na nové neznámé lékaře, a šla jsem zde na zástup v urgentní situaci. Měla jsem hodně dotazů a vše mi velice trpělivě odpověděl. Neříkal mi jednoduché zprávy, a velice profesionálně a citlivě sdělil možnosti i rizika, přesně tak jak to má být, ochotně s úctou k pacientovi. Neděsil ani nepodceňoval. Mám už nějaká léta, srovnání s více lékaři a zde bylo vše na vynikající úrovni, velice dobrá péče. Za sebe mohu doporučit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie prenatální vyšetření

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Ochotný, milý, vstřícný, moderní, vzdělaný. Zajímá se, je ochotný diskuzi, nevtíravým způsobem poradí. Není nic, co bych mu vytkla.


Ověřeny pacient

U MuDr. Konderly jsem už více jak pět let a jsem s ním velice spokojená. V těhotenství byl velice pečlivý, jako prvorodičce mi vše srozumitelně vysvětlil, dokonce mi císařským řezem přivedl na svět mou dcerku, vše proběhlo bez komplikací, krásná jizva. Tohohle lékaře můžu jen doporučit.


.
Ověřeny pacient

S panem dr. jsem se setkala, když zastupoval mého lékaře a musím říct, že už první pocit z něho jsem měla špatný. Vždy spěchá, nic pořádně nevysvětlí, nepoví. Zdá se mi jako silný flegmatik !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Tak tady tento pan doktor, kruťas největšího ražení!, mi dnes velice znepříjemnil den!!! Zastupuje mého gynekologa, absolutně o mě nemá ani ponětí, v životě mě neviděl a strašně mi vykládal, jak nemám rakovinu a že nebudu moct mít děti! Absolutní netakt a arogance! K tomuto nelidovi už v životě nikdy! Dámy, velice Vás lituji, jestli máte takového doktora. Jako zástup by měl pacientku pouze vyšetřit a ne jí sdělovat takové věci, ještě když mi můj gynekolog řekl, že mám všechny výsledky v pořádku! Mé švagrové zase řekl, když za ním šla, že jí vyšel pozit.těhotenský test, že těhotná není a že má asi nádor na mozku.. Nevím, pan "doktor" by se měl zamyslet nad tím, jestli opravdu správné, aby ošetřoval lidi!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Nastoupila jsem k panu doktorovi nedávno, jsem velice spokojená. Před dvoumi roky jsem 2x za sebou potratila. Pan doktor dělá vše proto, aby jsme s manželem znovu měli dítě. Má citlivý přístup, každé vyšetření śrozumitelně vysvětlí a pevně věří, že se dočkáme.


V

Jako lékař výborný,srozumitelně vysvětluje problémy,příjemný,usměvavý a vstřícný.


Velmi dobrý gynekolog!


Ověřeny pacient

S panem doktorem Konderlou, jsem velice spokojena. Vždycky když k němu jdu velice se těším. Se vším se mi snaží vyjít vstříc, a dělá maximum. Hezky mi vše do podrobna vysvětlí. A málomluvný opravdu není. :-D Operaci provedl pečlivě, tak že jizvičky nejsou ani vidět.


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem se setkávala po celé své těhotenství a byla jsem velice spokojená. Na konci těhotenství ho zastupovala v jeho nepřítomnosti jeho kolegyně a jen jsem tiše plakala, že tam není pan doktor. Ale jinak mi se vším poradil, na vše mi odpověděl a hlavně, každý krok mi jako prvorodičce vysvětlil tak, že jsem plně chápala, co se děje se mnou, s miminkem a proč daná vyšetření podstupujeme. Děkuji za vše.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti