Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Pan doktor by měl jít do jiného oboru,či na důchod. Na 1.screeningu mi oznámil,že riziko DS je vysoké,a že mám jít na potrat,jinak mě manžel opustí a já budu sama s postiženým děckem.
Jeho výsledky vyvrátili na jiné klinice,které věříme více,i když jsme za vyšetření a cestování do Prahy dali více jak XXXXkč. Další věc,že řekne,že 100% budu mít preeklampsii a mám si vyžádat léky,ale do výsledků vyšetření nic nenapsal. Po dalším pátrání,proč je takový ignorant,neempatický,nelidský jsem se dozvěděla,že nejsem první,kterou posílal na potrat;(
3 dny pláče,utrpení,nejistoty než jsme se dostali do Prahy,kde tyto výsledky rychle vyvrátili.
Nikdy více.

Takový člověk patří do jiného oboru..
Jeho přístup během mého porodu byl více než nelidský. Věty typu "pokud teď neporodíte, budete mít postižené dítě", "paní vy jste zapomněla jak se tlačí - s následným výsměchem ", "přestaňte pořád dýchat, vy máte zatlačit ", "pokud teď to děcko nevytlacite, tak použiji hmat"... Na mou žádost změny polohy odpověděl NE s tím, že mi silou držel nohy od sebe a ještě mi přikázal dát ruce pod kolena. Na to, že do rukou jsem dostala křeče, nereagoval, jen pořád opakoval "vy nevíte kde je pod kolenama?"...
Tragédie...

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Já jsem u pana doktora byla na výměnu 2. nitroděložního tělíska a nyní po letech na jeho vytažení. Obě návštěvy byly ze strany doktora velmi příjemné. Celou dobu si se mnou povídal, zajímal se, vysvětloval, mapoval, jak mi je, důkladně kontoroval, jestli je vše v pořádku a podobně. S přístupem jsem velmi spokojená. Působilo to na mě profesionálně a lidsky, čehož si nejvíce cením. Je to podle mě nejlepší kombinace pro lékaře, zvláště když má takový frmol. Za mě tedy mohu jen doporučit.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Věřím, že kdybych se s panem doktorem nestkala v ordinaci, ale někde na zábavě, byl by mi sympatický, působí jako milý člověk s perfektním humorem, který je mi blízký. Bohužel jsme se setkali právě v ordinaci, kde by měl tuto stránku své osobnosti ponechat stranou. Chodila jsem k němu na těhotenskou poradnu, takže zkušeností mám dost. Dvojsmyslné poznámky pana doktora nejsou během vyšetření vhodné. Mluvit o tom, že bych měla být povolnější, nelámat mu prsty apod., se v ordinaci opravdu nehodí, obzvlášť na gynekologii, kde je kontrola velmi intimní záležitost.
Bývala jsem při prohlídkách nervózní, což jejich průběh značně prodlužovalo a ztěžovalo.
Na druhou stranu když bylo po všem, společně jsme se zasmáli. Jak pravím na začátku, do hospody dobrý chlap, ale jako gynekologa ho již odmítám. Po poporodní kontrole, na které v souvislosti s kojením použil výraz "pěkné balení" (mléka), jsem se definitivně rozhodla, že půjdu jinam.
O odborné způsobilosti pana doktora nepochybuji, na kontrolách mi vysvětloval, co zrovna dělá, co vidí atd.

Pan doktor je milý a zkušený. Jsem citlivá na nové neznámé lékaře, a šla jsem zde na zástup v urgentní situaci. Měla jsem hodně dotazů a vše mi velice trpělivě odpověděl. Neříkal mi jednoduché zprávy, a velice profesionálně a citlivě sdělil možnosti i rizika, přesně tak jak to má být, ochotně s úctou k pacientovi. Neděsil ani nepodceňoval. Mám už nějaká léta, srovnání s více lékaři a zde bylo vše na vynikající úrovni, velice dobrá péče. Za sebe mohu doporučit.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie prenatální vyšetření

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Ochotný, milý, vstřícný, moderní, vzdělaný. Zajímá se, je ochotný diskuzi, nevtíravým způsobem poradí. Není nic, co bych mu vytkla.

U MuDr. Konderly jsem už více jak pět let a jsem s ním velice spokojená. V těhotenství byl velice pečlivý, jako prvorodičce mi vše srozumitelně vysvětlil, dokonce mi císařským řezem přivedl na svět mou dcerku, vše proběhlo bez komplikací, krásná jizva. Tohohle lékaře můžu jen doporučit.

S panem dr. jsem se setkala, když zastupoval mého lékaře a musím říct, že už první pocit z něho jsem měla špatný. Vždy spěchá, nic pořádně nevysvětlí, nepoví. Zdá se mi jako silný flegmatik !!!!

Tak tady tento pan doktor, kruťas největšího ražení!, mi dnes velice znepříjemnil den!!! Zastupuje mého gynekologa, absolutně o mě nemá ani ponětí, v životě mě neviděl a strašně mi vykládal, jak nemám rakovinu a že nebudu moct mít děti! Absolutní netakt a arogance! K tomuto nelidovi už v životě nikdy! Dámy, velice Vás lituji, jestli máte takového doktora. Jako zástup by měl pacientku pouze vyšetřit a ne jí sdělovat takové věci, ještě když mi můj gynekolog řekl, že mám všechny výsledky v pořádku! Mé švagrové zase řekl, když za ním šla, že jí vyšel pozit.těhotenský test, že těhotná není a že má asi nádor na mozku.. Nevím, pan "doktor" by se měl zamyslet nad tím, jestli opravdu správné, aby ošetřoval lidi!

Nastoupila jsem k panu doktorovi nedávno, jsem velice spokojená. Před dvoumi roky jsem 2x za sebou potratila. Pan doktor dělá vše proto, aby jsme s manželem znovu měli dítě. Má citlivý přístup, každé vyšetření śrozumitelně vysvětlí a pevně věří, že se dočkáme.