Všeobecná zdravotní pojišťovna

Pan doktor je milý a zkušený. Jsem citlivá na nové neznámé lékaře, a šla jsem zde na zástup v urgentní situaci. Měla jsem hodně dotazů a vše mi velice trpělivě odpověděl. Neříkal mi jednoduché zprávy, a velice profesionálně a citlivě sdělil možnosti i rizika, přesně tak jak to má být, ochotně s úctou k pacientovi. Neděsil ani nepodceňoval. Mám už nějaká léta, srovnání s více lékaři a zde bylo vše na vynikající úrovni, velice dobrá péče. Za sebe mohu doporučit.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie prenatální vyšetření

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Ochotný, milý, vstřícný, moderní, vzdělaný. Zajímá se, je ochotný diskuzi, nevtíravým způsobem poradí. Není nic, co bych mu vytkla.

U MuDr. Konderly jsem už více jak pět let a jsem s ním velice spokojená. V těhotenství byl velice pečlivý, jako prvorodičce mi vše srozumitelně vysvětlil, dokonce mi císařským řezem přivedl na svět mou dcerku, vše proběhlo bez komplikací, krásná jizva. Tohohle lékaře můžu jen doporučit.

S panem dr. jsem se setkala, když zastupoval mého lékaře a musím říct, že už první pocit z něho jsem měla špatný. Vždy spěchá, nic pořádně nevysvětlí, nepoví. Zdá se mi jako silný flegmatik !!!!

Tak tady tento pan doktor, kruťas největšího ražení!, mi dnes velice znepříjemnil den!!! Zastupuje mého gynekologa, absolutně o mě nemá ani ponětí, v životě mě neviděl a strašně mi vykládal, jak nemám rakovinu a že nebudu moct mít děti! Absolutní netakt a arogance! K tomuto nelidovi už v životě nikdy! Dámy, velice Vás lituji, jestli máte takového doktora. Jako zástup by měl pacientku pouze vyšetřit a ne jí sdělovat takové věci, ještě když mi můj gynekolog řekl, že mám všechny výsledky v pořádku! Mé švagrové zase řekl, když za ním šla, že jí vyšel pozit.těhotenský test, že těhotná není a že má asi nádor na mozku.. Nevím, pan "doktor" by se měl zamyslet nad tím, jestli opravdu správné, aby ošetřoval lidi!

Nastoupila jsem k panu doktorovi nedávno, jsem velice spokojená. Před dvoumi roky jsem 2x za sebou potratila. Pan doktor dělá vše proto, aby jsme s manželem znovu měli dítě. Má citlivý přístup, každé vyšetření śrozumitelně vysvětlí a pevně věří, že se dočkáme.

Jako lékař výborný,srozumitelně vysvětluje problémy,příjemný,usměvavý a vstřícný.

Velmi dobrý gynekolog!

S panem doktorem Konderlou, jsem velice spokojena. Vždycky když k němu jdu velice se těším. Se vším se mi snaží vyjít vstříc, a dělá maximum. Hezky mi vše do podrobna vysvětlí. A málomluvný opravdu není. :-D Operaci provedl pečlivě, tak že jizvičky nejsou ani vidět.

S panem doktorem jsem se setkávala po celé své těhotenství a byla jsem velice spokojená. Na konci těhotenství ho zastupovala v jeho nepřítomnosti jeho kolegyně a jen jsem tiše plakala, že tam není pan doktor. Ale jinak mi se vším poradil, na vše mi odpověděl a hlavně, každý krok mi jako prvorodičce vysvětlil tak, že jsem plně chápala, co se děje se mnou, s miminkem a proč daná vyšetření podstupujeme. Děkuji za vše.