X

Výborný stomatolog a ortodontista! Vřele doporučuji. Kamila Kučerová

Velmi ochotny a prijemny pan doktor, jednicka ve svem oboru! Velky profik! Dekuji, pane doktore..!!

některé místí úvahy mi připadají neuvěřitelné. Zvláště ty, které nechápou, že jestliže je lékař populární, musí delegovat svoji práci na asistenty(tky). Je to jen o tom, že neznáme zahraničí. I rok jsem žila v USA a když jsem přišla si opravit do místní praxe retainer, nečekalo mě tam pět křesel jak u Dr.Marka, ale rovných sedm! Vše dělaly asistentky, doktor jen chodil a kontoloval. Pan dr.Marek proti tomu vždy mě viděl na začátku návštěvy a na konci. Asistentky byly vždy milé, stejně jako pan doktor. Navíc poprvé jsem v Česku zažila plnou informovanost s léčebným plánem a jeho schválení! Jaký rozdíl oproti českým nemocnocím. Ne náhodou patří Dr.Marek mezi deset nejlepších stomatologů ČR.

Dobrý den, od kamarádky jsem se dozvěděla o této web.stránce a rozhodla jsem se, že i já přispěji k této diskuzi - hodnocení. Já jsem dostala od MUDr. Marka rovnátka asi před rokem, za tu dobu co chodím na kontroly většinou po 5 týdnech, tak jsem nemusela ani jednou přijít na opravu, jak zámečku, nebo něčeho jiného. Vždy po kontrole se mě sestřičky nebo dr. ptali, jestli je vše v pořádku, když mně něco vadilo, oznámila jsem jim to a bylo to spraveno a problém nebyl žádný. Každý máme asi svůj názor, já chápu, že pan doktor má hodně pacientů a vždy když jsem v čekárně, tak tu nejsem sama, ale to asi taky o něčem svědčí. Ale vždy když mi nebylo něco jasné, tak jsem se zeptala a bylo mi to vysvětleno. A ohledně placení, pokud si dobře pamatuji, na začátku mi byla sdělena přibližná suma celkové léčby, načež jsem se podle toho mohla rozhodnout, jestli rovnátka chci nebo ne. Navíc se mi líbí ta varianta, že to jde na splátky, nezažila jsem, ani u svého praktického zubaře, ani nikde jinde, že by vám dali něco na splátky. Já jsem spokojená a Mudr. Markovi i ostatním děkuji.

Myslím, že všechny tyto debaty jsou podivné. Jestli se vám něco nelíbí, máte se zeptat na to přímo doktora. Mě léčil Dr.Marek a jeho kolegové dvě děti, vždy perfektní výsledek, skvělý přístup. Úroveň kliniky je tak vysoká, že to absolutně neodpovídá malému městu. Ne náhodou Dr.Marek patří mezi deset nejlepších stomatologů v ČR. Karolína

Jestliže chcete vidět perfektně fungující kliniku na špičkové odborné úrovni tak určitě navštivte Dr.Marka. Měla jsem tam léčeny dvě děti. V obou případech se skvělým výsledkem. Nakonec jsem si nechala fixní aparáty nasadit i já. I následnou léčbu s implantáty mi dělali na této klinice, perfektní koordinace, výborný kolektiv. Děkuji.

všem můžu pana doktora i jeho odborný tým jen doporučit. Vždy mají velice profesionální chování, sestřičky jsou příjemné, nezažila jsem nějaké výrazné zpoždění v čekárně, max. 5-10 minut. Někdy jsem se v ordinaci i pobavila, líbí se mi osobní přístup sester. Doktorka Čížková i MUDr. Marek byli vždy ochotni zodpovědět mi mé dotazy, a bylo jich opravdu mnoho. mé děti jejich praxi navštěvují taky a nikdy se mi nestalo, že by se netěšily. Myslím, že jde o jedno z nejlepších pracovišť v ČR vůbec a je štěstí, že je právě zde, na Jižní Moravě. Všem vřele doporučuji.

K panovi doktorovi jsem chodila na fixní rovnátka a měla jsem velice těžkou vadu. Bylo třeba moji dolní čelist operovat a posunout dopředu. Celou dobu se o mě pan doktor pečlivě staral, celou operaci v Brně domluvil. Všude ho znali a chválili, je to opravdu kapacita. Ted mám krásné zuby i profil. Moc děkuji pane doktore.

Chodíme k panu doktorovi celá rodina a spousta známých a všichni jsme moc spokojeni.Pan doktor Marek a paní doktorka Čížková jsou velmi profesionální tým a se sestřičkami se perfektně doplňují.

Chodím na orto k panu doktoru Markovi už asi 6 let. Že se nošení fixních rovnátek proti původnímu odhadu protáhne se asi stát může. Pokud chci mít hezké zuby, tak to prostě vydržím. Nemůžu si rozhodně na nic stěžovat. Nesedím tři hodiny v čekárně, ale do ordinace se dostanu max do 10min od času na který jsem objednaná.
Ať pan doktor Marek nebo paní doktorka Čížková se chvoají vždy příjemně a profesionálně. Opravdu je mohu jen a jen doporučit.

Chodím také na praktické zubní k panu doktoru Gmitterovi. Velmi příjemný a ohleduplný pán. Jsem s ním zatím velmi spokojená.