Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: LESTELA HLUČÍN, s.r.o., interní, dia Jiný

Opravdu rozumí své práci.
Chápe své pacienty, není arogantní.
Umí a je ochoten pomoci i mimo svou obvyklou pracovní dobu.

Je svědomitý, vzdělaný, chytrý,lidský, láskyplný, profesionální, spolehlivý, umí jednat s lidmi, hodný, nejlepší!!!!

Pan doktor Honka je velmi příjemný doktor se zájmem o pacienty. Poznala jsem ho v těhotenství při těhotenské cukrovce. Vše vysvětlil, příjemný, ochotný, nestresuje. Všem doporučuji.

Kdyby bylo takových lékařů více, tak už by asi nebyli ani nemocní :o)

Pan doktor má velice laskavý přístup k pacientům. Zažila jsem ho v diabetologické poradně pro těhotné a je velice lidský, ochotný, vše velice dobře vysvětlí a pacienty zbytečně nestresuje. Moc mu za jeho přístup děkuji. Takových kvalitních doktorů by mělo být co nejvíc.

MUDr Honka má k pacientům velmi hezký přístup, jeho klidné a přirozeně laskavé vystupování a zájem o pacienta se příznivě odráží ve vztahu "lékař - pacient".

Pan doktor je vstřícný, vyslechne, poradí, snaží se pomoct a není arogantní. Je fajn.

Nemá chybu!