Praktický lékař stomatolog
Porubská 549, Ostrava

Gelacakova
K paní doktorce Vopaskové chodím od 19ti což je už 20let.Od začátku jsem s péči spokojena.Chodím k ní i s mou dcerou.A vždy nám vše vysvětlila i na různédotazy odpověděla.Přeji jí at´ má dost spokojených pacientů.A děkuji za lidský přístup.

Chtěla bych pochválit paní doktorku , chodím k ní asi 10 let a vždy bylo ošetření pečlivé , komunikace příjemná, paní doktorka přijala do péče i mé děti a myslím , že opravdu trpělivě vysvětluje čištění , péči a "mastičku" do zoubku. Nesetkala jsem se zde s neochotou , naopak jsem zažila velice arogantní pacientku v čekárně , která se nekopromisně domáhala ošetření bez objednání a bez čekání , ihned. S takovým pacientem domluva není možná a opět obdivuji nervy zdravotníků , jak to mohou vydržet.
Ošetření u p. doktorky Vopaskové ráda doporučím.

S paní zubařkou jsem byla léta spokojena, dokud jsem ji navštěvovala pouze v rámci prevence s bezproblematickým chrupem. Bohužel, jakmile se vyskytl první problém, zarazil mě její chladný přístup a neochota poradit, případně zodpovědět otázky. Celé ošetření se událo velice rychle a s nulovou komunikací ze strany paní zubařky. Jakožto dosud neznalý pacient jsem tak netušila, co se bude dít, jak dlouho to bude trvat apod.... Před ošetřením mi nebylo nabídnuto umrtvení, ani výběr z variant výplní, za které bych si byla ochotna připlatit. Stěží jsem stačila už v polovině "akce" paní Vopaskovou zarazit a posunky ji vysvětlit, že je mé přaní jiné.
Nemyslím si, že by byla paní Vopasková špatným lékařem, bohužel je její slabou stránkou komunikace a poměrně nepříjemné vystupování, které si možná sama neuvědomuje. Jestli ale něco pacienty skutečně odradí, pak to je její daleko více nepříjemnější zdr. sestra.

Jsem velmi spokojená

GOOOOOODDD

Tato paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů. A to je myslím to nejlepší doporučení i pro ostatní "strašpytle". Je vysoce profesionální, příjemná, vysvětlí, názorně předvede...

K této doktorce chodím už přes 10 let a čím je starší, tím je horší, arogantnější a jde jí jen a jen o peníze... Vážné problémy a bolesti považuje za banální a nebere ohled na stálé stěžování. Pro děti ji nedoporučuji už vůbec.
O sestře raději nemluvím...

Určitě doporučuji, chodím k paní doktorce již asi 10 let a opravdu si nemůžu stěžovat!! Všem mohu doporučit!!!!

jsme velmi spokojeni

Co se týče lékaře ,jeho přístup je velice profesionální.To se ovšem nedá říci o přístupu zdravotní sestry,která svým arogantním chováním odrazuje jak malé tak větší pacienty.