Ord. praktického lékaře stomatologa
Lipová 714/3, Duchcov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Zánět po extrakci osmičky

Již několikrát mě paní doktorka přesvědčila o tom, že přesně ví, co dělá a ačkoli jsem se již potřikráte setkala s nepředstavitelnou bolestí, vždy mě zachránila před každým z problémů. Po tom, co si čtu ve vodách negativních názorů, zůstává mi rozum stát. Představte si sebe na jejím místě, vždyť jejíma rukama denně projde nespočet pacientů a tak když se zrovna nevyspí dorůžova, nemá prostě náladu, copak se do ordinace chodíte dívat na to, jak se na vás kdo tváří? (reaguji na poznámku, jak je paní doktorka náladová). Jak by řekl můj děda, je to zkrátka kapacita a nebýt jí, asi bych už byla ve více než jen zoufalé situaci. Ano, když je problém, pak to přece bolí, a paní doktorka vám dává během zásahu ve vašich ústech jasně najevo, že o tom ví a snaží se být citlivá, ale mnohdy (a to vyjadřuji vlastní zkušenost) ani největší citlivost není k ničemu, když se rána brání a nelze aplikovat lokální anestezii. Takže, vy hateři, nejprve se zamyslete, s čím bojujete a soustřeďte se na ústa, nikoli na dojem z paní doktorky. Za mě nejúžasnější stomatoložka pod sluncem, a že jsem jich vystřídala ; ale abyste našli nadstandardní péči, skvělou empatickou sestřičku a nepopsatelně precizní lékařku spolu s perfektní organizovaností co se týká čekací doby pacientů (která je stejně tak pětihvězdičková jako všechno ostatní) v jedné ordinaci, museli byste hledat hodně dlouho. A já to všechno našla u paní doktorky Štochlové. Velké díky a klobouk smekám, jak nejníže to jde.

Děkuji touto cestou za velmi milé a vztřícné jednání paní doktorce.Nejsem její pacientka,přesto mne ošetřila,když mne s pohotovosti vyhodili a moje zubařka měla dovolenou.Už jsem byla v zoufalé situaci a moc mi pomohla,Mnohokráte ji děkuji Vajdová Kateřina Osek

Děkuji této paní doktorce, velice mi pomohla opravdu v bolestivé situaci.Neodmítla mě ošetřit když jsem k ní přijela dnes již od bývalé doktorky,která mě ošetřit odmítla,bezdůvodně.Paní doktorka Štochlová mě pečlivě ošetřila, ušetřila mi mnoho trápení a bolesti.Byla příjemná, přesně věděla co má dělat aby mi pomohla.Nemohu si absolutně stěžovat.Sestřička je také moc milá, takové sluníčko :-) .Na závěr jen krátce: PANÍ DOKTORKO,VÁŽÍM SI VÁS A DĚKUJI.

Paní doktorka je nepříjemná, v čekárně jsem brečela bolestí a nechala mě tam sedět 2,5 hodiny. Pak jsem dostala injekci a další hodinu čekala v čekárně. Následné ošetření bylo... dá se říci brutální, i přes moje upozornění že to opravdu bolí a cítím to, mi čistila ránu po vytržení zubu a rvala tam drén. Už NIKDY!!! A ještě na závěr... na mojí žádost že mě dost bolí zub i na druhé straně mi řekla a to doslova "možná se na to podívám až přijdete za dva dny vyndat ten drén, jestli budu mít čas" opravdu profesionální automechanik.

Nespokojená odešla jsem od ní i se synem,nikdy více.Nepříjemná,hrubá a velmi náladová.Měla jsem pocit,že jí jde pouze o registrační poplatek a 30,-Kč nato byly rychlé,ale objednání dlouhé a ještě nepříjemné.Nikdy více to ať jsem raději bez zubů.

Paní doktorce jde jen o to jak si vydělat peníze. Mám plnou pusu plomb. Když jsem tam byla naposledy před 6 lety, tak mi řekla, že mám 4 kazy. Jeden mi ošetřila a další 3 mi nechala na příště. To jsem již nepřišla a po 6 letech jsem šla k jiné zubařce a najednou ze 3 kazů mám pouze 1 jeden. Pochybuju, že by se mi zuby zázračně uzdravili sami!!

Léčba - pokus - omyl !!! Pro mojí novou zubařku to byl šok a cituji : zapsání do čené knihy !!!

Paní zubařka je velmi nepříjemná a vůbec neumí pracovat s malími dětmi s kterýma nemá trpělivost. raději jsme od ní odešli.

Ď

Spokojenost,p.doktorka rychlá, pečlivá, zbytečně neprodlužuje ošetření, což oceňuji, ceny za oš. přiměřené,
nepřemrštěné.Sestřička milá,náš anděl- moc důležitý, protože první kontakt máme s ní a na ten dáme.

pro tuto lekařku ani nemam komentař děs!!