Brno

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Pani doktorka ma svuj nazor a rekla bych, ze nazor pacientky ji moc nezajima. Nekdy bohuzel, ale i bohu dik u pani doktorky plati co na srdci to na jazyku. Cekaci lhuta u pani doktorky je nekdy opravdu dlouha ikdyz jsem byla objednana, ale na druhou stranu cokoliv potrebuji vysvetlit - popovida si semnou a vysvetli vse do detailu, ono kdyz to dela u kazde pacientky neni se cemu divit. Kdyz bych cekala v kabince dyl nez by mi to bylo prijemne (prostor je opravdu maly) myslim si ze sestricka by nemela problem abych sla za ni kdyz by doktorka mela pacientku. Musela jsem k pani doktorce dochazet kazdy den po cely tyden, objednavala me ze dne na den a vzdy me (nekam nacpala)... a kdyz ne...sestricka me brala prednostne. Vzdy se dalo nejak domluvit, protoze dochazeni kazdy den bylo nutne a pani doktorka na to brala ohled a davala duraz. Take dava duraz na prevenci a pri prohlidce je komunikativni tak aby prohlidka nebyla neprijemna. Pani doktorka je sva, se svym nazorem, coz jsem jiz zminovala a obcas je spise jak bych to rekla... drsnejsi v tomto ohledu ale jinak si na pani doktorku nemuzu stezovat. Jsem s ni velice spokojena. Sestricka je velice prijemna, ochotna a hodna. DOPORUCUJI

moc k paní doktorce nechodím ,ale nemůžu si stěžovat ,je svědomitá,vždy mě pomohla a poradila. D.H.K.

K paní doktorce chodím cca 20 let, prodělala se mnou jedno velmi rizikové těhotenství a nedám na ni dopustit. Ano, je to možná "herdekbaba" a řekne každému svůj názor, sama jsem jednou byla svědkem situace, kdy ženě přede mnou rozmlouvala potrat, nebo když po ní slečna chtěla antikoncepci bez preventivních prohlídek a to opravdu paní doktorka řekne i to, co se všem nemusí líbit. ALE já jsem s ní spokojená, vždy mi pomohla, vyslechla, vysvětlila co mě čeká atd. Za mě palec nahoru. Martina z Brna

K paní Richterové jsem začala chodit, jako k první gynekoložce na doporučení mé maminky, která s ní byla spokojená. Přísný přístup mi nevadil, ani to čekání mi nedělalo problém. Ale měla jsem stále výtoky, měnící barvu i charakter. Paní "doktorka" se na mě ani nepodívala a automaticky předepsala globule. Ty ale stav pouze zhoršily. Tak následovaly jiné, poté čípky, masti, léky. Nic nezabralo, stav se stále spíše zhoršoval. Uzavřela to tím, že je to prostě normální, a že to tak budu mít pořád. Když jsem se zase po měsíci už zoufalá vrátila, že to nemůže být normální, že jsem stále mokrá, oteklá a bolavá, začala na mě řvát, že si za to můžu sama, že jsem špinavá, že střídám sexuální partnery. V té době jsem žila se svým přítelem, který se léčil se mnou, aby jsme to na sebe vzájemně nepřenášeli. Spolkla jsem ten její výstup a v klidu ji upozornila na to, že mám jediného partnera. V tu chvíli se mi zhnuseně podívala do mého klína a prohlásila, že jsem zapařená, že si mám lehnout na trávu na záda, roztáhnout nohy a nechat svítit slunce na můj rozkrok. To jsem šla do kolen. Bohužel jsem uvěřila tomu, že je chyba ve mě a přijala své potíže za normální. Plánovaně jsem otěhotněla v době, kdy se můj stav zlepšil, ale s těhotenstvím se potíže zase vrátily. Paní Richterová mi řekla, že je to v těhotenství normální a nedá se s tím nic dělat. Dorazila mě, kdy mi týden před porodem jen tak řekla, že se celá roztrhám, protože sliznice je díky těm opakujícím se výtokům nepružná. Bohužel měla pravdu. Porod mi otevřel konečně oči. Po porodu jsem přešla k úžasnému panu doktorovi, který málem spadl ze židle, když jsem mu popisovala své zkušenosti s paní Richterovou. Na první návštěvě mi udělal stěr, dal to pod mikroskop, zjistil, že to nejsou kvasinky, ale bakterie, nasadil přesnou léčbu a světe div se, hned to zabralo. Jsem třetím rokem bez potíží, v péči doktora, který je vždy velmi milý, citlivý a otevřený. Je to nesrovnatelné. Paní Richterová u mě velmi zanedbala péči a trápila mě rok a půl. Rozhodně nedoporučuji.

Profesionalka, vzdycky mi vsechno vysvetli. Jsem nyni tehotna a vzdy se zepta, jak se dari, popreje, at se opatruji a je vstricna. Na vysetreni, na ktere nema dostatecne vybaveni, posila na specializovana pracoviste. Na me byla vzdy prijemna, nekdy je raznejsi v nazorech, ale jsem na 100 % presvedcena, ze ma na mysli jen dobro nas pacientek. Sestricka je nejlepsi, jakou jsem kdy u lekare videla. Mohu doporucit, rada si za ni prijedu i z Cebina!

Nikomu neberu jeho názor,ale sama za sebe musím říct,že jsem vždy byla a jsem velmi spokojená.Chodím k paní doktorce skoro už 20 let a ačkoliv i já někdy poseděla v čekárně,nikdy by jsem ji kvůli tomu neměnila.Musíme si milé dámy uvědomit,že pokud pacientka něco chce a potřebuje prokonzultovat s lékařkou a posléze nastává skluz už málo kdy se to vyrovná.Měla jsem 2 riziková těhotenství,tudiž jsem celou dobu jezdila do porodnice a věřte,že tam se čeká ještě déle a objednaná můžete být na kdy chcete.Vyšetření je normální,nevidím a hlavně necítím v něm žádné bolesti,ovšem to je věc názoru.Paní doktorka je jinak strašně pečlivá a důsledná a po profesionální stránce je opravdu skvělá!!!Znám pouze dvě gynekoložky na které nedám dopustit a jedna z nich je paní doktorka Richterová(druhá je,co mi odrodila císařem obě děti,to jen pro vysvětlení a opět jsem za to vděčná moji p.doktorce Richterové,že mě k ní dostala,nebot to nebylo vůbec jednoduché).Takže já jen doporučuji...a sestřičku má velice milou a ochotnou.
p.stixova

Dobrý den. Já bohužel musím přidat další negativní hodnocení paní doktorky. Musím souhlasit také s jejím chováním a přístupem s předešlými negativními hodnoceními. U paní doktorky jsem byla 1,5 měsíce a stačilo mi to. K paní doktorce jsem byla po potřebných přípravách řádně objednaná na zavedení antikoncepčního tělíska ihned po dobrání hormonální antikoncepce - prášků. Když jsem došla na zavedení (které musí proběhnout v době menstruace) tak mi sestra jako nic oznámila, že paní doktorka mě nevezme, že spěchá k zubaři, a že příprava a zavedení tělíska trvá 30 minut. Chápu, že může nastat situace a lékař musí odejít,ale proč mi teda nezavolala sestra předem a včas mě neinformovala? V dnešní době mobilů... Já jsem se musela uvolnit z práce o 4 hodiny dříve a zcela zbytečně. Navíc přes dveře ordinace jsem doktorku slyšela řvát na sestru,že JÁ něco chci, tak se musím přizpůsobit. ANO, musím, ale já byla řádně objednaná. Zavedení tělíska se mi o měsíc opozdilo díky jednání doktorky a také jsem díky ní zůstala měsíc nechráněná už bez prášků, které věděla že končím.
Nyní mám nového pan doktora, který zavedení tělíska, ultrazvuk stihl za 8 minu t- prostě profík a jsem velice spokojená. Také já tuto lékařku NEDOPORUČUJI , jasný příklad toho, že nemá zájem o pacienty.

Doktorka Richterová je arogantní a hrubá, nemá ráda jiné pohledy na věc než své vlastní. Velmi silně prosazuje hormonální antikoncepci a očkování proti rakovině děložního čípku. Připravte se na špinavý psychologický nátlak. Platby za recepty a podmiňování předepisování antikoncepce (minimálně cenově výhodného většího balení) preventivní prohlídkou nejsou košer. Posledním hitem byla nucená volba mezi dvěma možnostmi zjišťování výsledků vyšetření: buď se stavit osobně, nebo jim nechat peníze na telefonní hovory. Zvláštní, že v tomto případě se chtějí (doktorka a sestřička) křečovitě držet pravidel (nesdělovat důvěrné informace nedůvěryhodnými cestami). Jindy (např. přímo v ordinaci / čekárně / převlékacích kabinkách) se totiž s etickými záležitostmi a právy pacienta na soukromí ohledně informací o jeho zdravotním stavu tak nestresují...

Paní doktora? No comment. Začala jsem k ní chodit ve svých 15 po předchozí opravdu hororové zkušenosti s gynekoložkou (doteď bojuji téměř s fóbií z gynekologů) a mohu říct, že můj strach se návštěvami této gynekoložky stále zhoršoval. Paní doktorka vyžadovala návštěvu dvakrát ročně, její vyšetření byla velice necitlivá a téměř bez jakékoliv komunikace či empatie vůči mě jako pacientce. Seřvání v čekárně, když jsem si šla pro antikoncepci... že mi žádnou nenapíše, protože nemám prevenci, po objednání na prevenci mi HA nakonec napsala, ale nálada zkažená na celý den. Při návštěvě asi za 14 dní se mě sestřička vyptávala jaké mám potíže, že jdu na prevenci, když prevenci mám mít až za dva měsíce. Čekání v čekárně, následně polonahá v kabince a vykecávání paní doktorky raději ani nekomentuju. NEDOPORUČUJU!

Jsem dlouhodobě velmi spokojená s paní doktorkou. Vždy vyřešila můj problém. Je ochotná, vstřícná. Zajímá se o pacienty po všech stránkách. Byla na pravidelné kontrole 14. listopadu. Objednána jsem byla na určitý čas a opravdu v tu dobu jsem vcházela do převlékací kabinky a vzápětí jsem se ocitla v ordinaci. Vše jsme dále zvládli k mé absolutní spokojenosti. Mohu paní doktorku všem vřele doporučit
Orsavová