Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pani doktorka je najlepšia akú som mala. Profesionálna, citliva, veľmi milá. S predchádzajúcou doktorkou sa nedá porovnať. Odporúčam

Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Paní doktorka je výborná, doporučuji.

K paní doktorce chodím už pár let a jsem velice spokojená :-) Vždy mi všechno vysvětlí, je milá a vůbec před ní nemám žádný ostych. Jsem ráda, že tady v okolí máme právě takovou paní doktorku :-)

Naprosto nejlepší gynekoložka.....vzorem pro ostatní doktory!

přela jsem k paní doktorce od jineho lekaře a neda se srovnat.je to nejlepší lekařka kterou znam...mila,sympaticka,citlivy pristup a vzdy vše vysvětlí :-) takovych doktoru jako je paní doktorka by melo byt vice.je to opravdu kapacita:-)

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, byla i u mého druhého porodu a vše na velikou 1 *. Milý,citlivý a profesionální přístup. Absolutně se nedá srovnat s mou předchozí lékařkou.

Supr doktorka.Chodíme k ní s dcerou spolu a přejeme paní doktorce hlavně zdraví a úspěch.

s paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti,poradí a vysvětlí vše na co se ptám,v případě nutnosti vezme i bez objednání

Příjemná, hodná a citlivá dokrorka.