Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov
Praktický lékař gynekolog

Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Paní doktorka je výborná, doporučuji.

K paní doktorce chodím už pár let a jsem velice spokojená :-) Vždy mi všechno vysvětlí, je milá a vůbec před ní nemám žádný ostych. Jsem ráda, že tady v okolí máme právě takovou paní doktorku :-)

Naprosto nejlepší gynekoložka.....vzorem pro ostatní doktory!

přela jsem k paní doktorce od jineho lekaře a neda se srovnat.je to nejlepší lekařka kterou znam...mila,sympaticka,citlivy pristup a vzdy vše vysvětlí :-) takovych doktoru jako je paní doktorka by melo byt vice.je to opravdu kapacita:-)

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, byla i u mého druhého porodu a vše na velikou 1 *. Milý,citlivý a profesionální přístup. Absolutně se nedá srovnat s mou předchozí lékařkou.

Supr doktorka.Chodíme k ní s dcerou spolu a přejeme paní doktorce hlavně zdraví a úspěch.

s paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti,poradí a vysvětlí vše na co se ptám,v případě nutnosti vezme i bez objednání

Příjemná, hodná a citlivá dokrorka.

Přeji krásný den všem, co zde čtou. Asi to bude jen opakování, když napíšu, že s celkovým přístupem paní doktorky jsem velmi spokojená. Asi tolik neřeším, zda se na mě lékař usmívá či nikoliv, je pro mě důležitější jeho odborný pohled na "stav věci" a umění nastavit co nejrychlejší a nejoptimálnější léčbu. Ve chvíli, kdy je k tomu jako bonus úsměv sestřiček a lidský přístup lékaře, nezbývá než dodat.."není, co víc si přát" :-) Nemá smysl podsouvat někomu, kdo je nejlepší z mého pohledu..navrhuji "vyzkoušet"...vlastní zkušenost, nejlepší zkušenost!! Děkuji paní doktorce Marcele i sestřičce Jindřišce