Praktický zubní lékař
Uhlířská 1, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Úplně nejvíc nejlepší paní doktorka. Chodím k ní 35 let. Velká profesionálka, velmi lidská, vyjde vstříc i v mimořádné situaci. Neměnila bych a moc dekuji, ze ji mám.

Chodíme k paní doktorce celá rodina. Je super, zasahuje citlivě a podle mých zkušeností velmi kvalitně diagnostikuje. Poradila si suprově i s ošetřením naší 9 leté vystrašené dcery. Nejsem schopen posoudit ceny, jinam nechodím. Ale raději k této lékařce, než jinde riskovat.

Opravdu skvělá lékařka. A vůbec není pravda, že je nejdražší. Naopak. Chodím k ní již více než dvacet let a jsem velmi velmi spokojená.

Nejlepsi stomatolog v LBC (i pro deti).

Nejdražší doktorka v Liberci.

Oba s manželem jsme velice spokojeni.Navštěvujeme paní doktorku již řadu let.Velice milá,vše vysvětlí a konečně máme po hrůze ze zubařského křesla.Skvělé vybavení ordinace,čekárny,milé sestřičky.Mohu jen doporučit.

Ošetřuje mě od dětství. Špičková lékařka. Ke mně a mým rodičům laskavá. Náročná na kvalitu práce. Mám štěstí.

maximální spokojenost po dobu 25 let

Vřele doporučuji,jsem velmi spokojena

Je velmi dobrá. Pokud se někomu jeví jako arogantní, tak se mýlí. Má právo být někdy unavená a v daném okamžiku jako každý jiný člověk může být méně přístupná. Na její práci jsem to však nikdy nepoznal. Vždy je precizní a hlavně jemná.