MUDr. Magdalena Pohořelá

Zubař Více

Vrchlabí 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Krkonošská 144, Vrchlabí

Od jiné zubařky jsem s malou přešla k paní Pohořelé a jsem maximálně spokojená. Nejen že je trpělivá a na děti netlačí, není nervozní, nekřičí na ně, nepospíchá...prostě nejlepší zubařka hlavně i pro děti kterou jsem zažila. Proto všem doporučuji, moc sympatická a šikovná. A sestřička je taky v pohodě.

I já mohu jen chválit a to se strachem ze zubaře.Nyní chodím pravidelně.Je to supr lékařka i sestřička.

Paní doktorka mi odbourala strach a stres ze zubaře. Je velmi milá, příjemná a klidná. Ordinace působí čistě a teple, nepraští vás do nosu typický zubařský zápach. Milá a usměvavá sestřička je také součástí mé pochvaly. Nečeká se dlouho a i nepříjemné vrtání trvá chvilku. Chválím a jsem naprosto spokojená. Jana

naprosto vynikající paní doktorka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je prostě skvělá. První zubař, kterého jsem se nebála. Zažila jsem u ní trhání zubů, léčení zánětu dásní, vrtání a vždy to bylo pokud možno velmi rychlé a bezbolestné.

Opravdu výborná lékařka,všem doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestli dobrého stamatologa, tak p.Pohořelou

Z Vrchlabí nejlepší a nejšetrnější zubař.