Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

K paní doktorce Magdě chodím již aspoň 10 let a to jsem až z Hořic v Podkrkonoší a dojížděla bych za ní i kdyby byla třeba až v Praze,vůbec bych neměnila-je to doktorka,která absolutně nenechá nic náhodě-při jakém-koliv podezření ihned zasílá na veškerá odborná vyšetření,která jsou zapotřebí,mám ji ráda i pro ten její smích,který mě vždy povzbudí v tom šerým důchodovým věku,nemůžu opomenout i sestřičku-vždy vše zařídí-je rychlá,spolehlivá,snaživá,prostě je na správném místě.
Takže to vidím,že do mé smrti vždy budu v dobrých rukou a nemám se čeho bát.
Děvčata mám vás ráda!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší lékařka, lidská, ochotná, příjemná a vždy má absolutní přehled o lécích a léčebných metodách. Je to člověk na svém místě...

Paní doktorka Hovorková je lékařka, která se opravdu o zdravotní stav člověka zajímá. Je odpovědná, snaží se pacientovi vždy pomoci. Velkou roli hraje i její laskavý přístup k pacientovi. V mém dosavadním životě je to nejlepší lékařka, která se upřímně zajímá o můj zdravotní stav, bez jakýchkoli doprošování doporučí nezbytné vyšetření specialistou. Nikdy neodbude a mým případným dotazem se zabývá a korektně odpoví.
Konkrétní situace: trpěla jsem únavou a sníženou imunitou. U dřívější lékařky to bylo zapřičeiněno stresy a věkem, aniž by uděla nějaké vyšetření. Přitom se dívala z okna a bylo vidět, jak je úplně mimo a nezajímá ji to. Následně u pí. doktorky Hovorkové jsem okamžitě prošla vyšetřením a zjistila se porucha štítné žlázy.Mohla bych takto pokračovat dále, vždy byla zcela kompetentní a vstřícná. Prostě profesinál a laskavý člověk.

Velmi ochotná a pečlivá !