Umístění: Zubolouny ošetření zubního kazu

Pan Mottl je skutečný profesionál. Ve srovnání se zbytkem zubařů, se kterými jsem měl tu čest, se vůbec nedá srovnávat. Vše skvěle vysvětlí, nabídne alternativu, na všem se domluví. Zakládá si na precizním a bezbolestném zákroku. Sestra v ordinaci je také vždy příjemná a dohromady tvoří dobrý team. Absolutně nemám co vytknout.

Umístění: Zubolouny keramické korunky

Pana doktora Mottla mohu jedině doporučit, po hledání opravdu dobrého zubaře, jsem velmi rád, že jsem právě v jeho péči. Skvělý a profesionální přístup, perfektně vybavená ordinace, příjemná a šikovná sestra, pan doktor umí moc.

Umístění: Zubolouny extrakce zubu

Mladý a sympatický pan doktor, skvělý přístup a péče na úrovni, velká spokojenost. Doporučuji.

Umístění: Zubolouny ošetření zubního kazu

Pan doktor je skvělý profesionál, který dokazuje, jak dokonale zvládnuté zubařské řemeslo může jít ruku v ruce s laskavým a respektujícím přístupem k pacientovi. Je velmi pečlivý, klade velký důraz na bezbolestnost zákroků a vše důkladně vysvětluje. Dojíždím za ním s celou rodinou z Prahy a neměnila bych.

Umístění: Zubolouny preventivní prohlídky

Pan doktor Mottl je opravdový profesionál, prohlídky u něj jsou vždy velmi pečlivé, veškeré záležitosti podrobně vysvětlí a svým pacientům se skutečně věnuje. Ordinace je navíc velmi dobře vybavena.

Chodila jsem k nemu jeste pred tim, nez presunul svou praxi do Loun a ikdyz si docela zajedu a vlakem pojedu 1.5h a 30 minut pujdu pesky, nemenim :)
Maximalni spokojenost s vysvetlenim, skvele cteni rentgenoveho snimku.
Bolely mne zuby, ani jsem to nevedela. Po nekolika navstevach jsem zjistila, jake to je, kdyz vas prestanou bolet zuby, kdyz uz ani nevnimate, ze vas vlastne bolely predtim a porad(jen to byly kazy, co nikdo nevidel). Konecne jsem mela zdravya opecovany chrup a ikduz jsem si za to priplatila, vubec nelituji investice. Prestavam chapat lidi, co si nepriplati za dobrou praci zubare, protoze zuby jsou velmi cenne a cheme je mit prece vsichni co nejdele. ;)

Umístění: Zubolouny záchovná stomatologie

Při každém ošetření se v ordinaci cítím velice komfortně. Pan Mottl a jeho zdravotni sestra jsou perfektní tým. Jako pacient dostanu všechny informace, maximální možnou, ale především kvalitní péči.

Pan doktor velmi precizní, klidný a skutečně profesionál. Navíc má úžasně schopnou sestřičku a tvoří dokonalý tým. Mám k nim oběma velkou důvěru a to samé platí i o mých synech.

Pan doktor je velmi šikovný a precizní. Ošetření bylo vždy bezbolestné, perfektně provedené a vše důkladně vysvětlené. V ordinaci pracují s moderními materiály a přístupy, vřele doporučuji!

Pan doktor Mottl je uzasny zubar. Chodili sme k nemu cela rodina vratane 6 rocnej dcerky. Vsetci sme boli maximalne spokojni. Pan doktor stale vsetko vysvetlil a osetrenie bolo v kazdom pripade bezbolestne. Kvoli stahovaniu si musime hladat noveho zubara a bude to narocne, kedze pan doktor Mottl nastavil latku naozaj vysoko.