Lukáš Mottl, zubař Louny

MDDr. Lukáš Mottl

Zubař Více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Zubolouny záchovná stomatologie

Při každém ošetření se v ordinaci cítím velice komfortně. Pan Mottl a jeho zdravotni sestra jsou perfektní tým. Jako pacient dostanu všechny informace, maximální možnou, ale především kvalitní péči.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor velmi precizní, klidný a skutečně profesionál. Navíc má úžasně schopnou sestřičku a tvoří dokonalý tým. Mám k nim oběma velkou důvěru a to samé platí i o mých synech.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velmi šikovný a precizní. Ošetření bylo vždy bezbolestné, perfektně provedené a vše důkladně vysvětlené. V ordinaci pracují s moderními materiály a přístupy, vřele doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Mottl je uzasny zubar. Chodili sme k nemu cela rodina vratane 6 rocnej dcerky. Vsetci sme boli maximalne spokojni. Pan doktor stale vsetko vysvetlil a osetrenie bolo v kazdom pripade bezbolestne. Kvoli stahovaniu si musime hladat noveho zubara a bude to narocne, kedze pan doktor Mottl nastavil latku naozaj vysoko.

Umístění: jiné místo Jiný

Konečně skutečný stomatolog s ukázkovým přístupem k pacientovi. Vše vysvětlil, bezbolestně ošetřil poradil alternativu, doporučil skvělou dentální hygienistku, citlivý přístup, vstřícný, velmi šikovný.

Umístění: jiné místo Jiný

Naprosto profesionální přístup lékař versus pacient. Ukázkový přístup jak by to mělo vypadat, zachránil mě celý chrup, úžasný lidský přístup. Skvělý tým se sestřičkou!

Umístění: jiné místo Jiný

S návštěvou pana doktora a s péčí, kterou mi poskytl, jsem absolutně spokojen. V minulosti se na mně vystřídalo několik zubařů, čili mohu srovnávat a mám co srovnávat. Teprve zde jsem byl s přístupem skutečně spokojen, pan doktor je citlivý, vše vysvětlí, doptává se a navzdory většímu zákroku, který jsem u něj podstoupil, vše proběhlo bezbolestně. Získal si mou důvěru. Oceňuji především otevřenou komunikaci a musím poděkovat za velmi kvalitní práci.

Umístění: Zubolouny

Pan doktor Mottl je špička. Opravdu ten nejlepší a nejšikovnější stomatolog, kterého si vůbec můžete přát. Odborník, který se pro tuto práci "narodil". Pacientovi vše srozumitelně vysvětlí a vždy udělá maximum pro to, aby Vaše zuby byly zdravé a pěkné. Bezbolestně.

Bohužel z důvodu stěhování na druhý konec republiky jsme se s přítelem museli od pana doktora odhlásit a najít si nového zubaře v místě bydliště. A toto je jedna z věcí, která nás opravdu mrzí, protože lepšího zubaře zkrátka nenajdete.

Zdraví Martina Slaná a Tomáš Chalupa.