Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Chirurgie REPROS s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

Rychý zásah na profesionální úrovni, díky Pane doktore..I sestřičce díky za osobní přistup
.. Doporučuji.

M
Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

velice doporučuji , velmi hodný , vtipný a milí doktor . v čekárně se většinou čeká 30-60 minut , což je v pohodě

P
Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

Pan doktor Rejda nám vždy v případě potíží pomohl, nic nezanedbal, vyšetření a léčba proběhly vždy v pořádku. Vše o x levelů výše než nemocniční urgent. Jako bonus jsme si vždy s dcerami odnášely úsměv na tváři pro nějaký vtípek pana doktora (a to jsme tam vždy šly s úrazem). Pana doktora Rejdu mohu doporučit jako zkušeného lékaře.

I
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Zánět nehtoveho lůžka

S panem doktorem Rejdou, jsem nebyla vubec spokojená! Zánět nehtoveho lůžka prst boli na dotek, nelze s nim pořádně hýbat a je otekly. Do očí mi řekl, ze jsem jen simulant a ze bolest hraji! Kdyz jsem mu řekla, ze kdyby me to nebolelo a nebylo otekle, tak tam ani nejdu a jsem radsi v práci, řekl ze je to jeho názor.! Takze za me pan doktor Rejda, ne!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná zkušenost. V podstatě jsem pana doktora pouze obtěžovala. Přečetl si zprávy od dalších lékařů. Napsal že hybnost ruky nebí omezena - to zjistil tím, že mi s rukou zatřásl a tím byla ruka komplet vyšetřena. Téměř mě nepustil ke slovu, abych mu třaba řekla jaké mám problémy a to, že ruku na jednu stranu neohnu vůbec a na druhou stranu omezeně ho nezajímalo. Po jeho způsobu vyšetření mi ruka otekla do rozměru boxerské rukavice a bolí jako čert.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Po prvotním ošetření na ambulanci jsem si vybral tohoto "lékaře", větší chybu jsem však bohužel udělat nemohl. Pokud byť jen simulujete na pojistku, "pan doktor" Vám dá zcela jistě sádru. Dává ji totiž na vše, avšak pokud máte vážnější zranění, neváhejte ani vteřinu a rychle pryč!!! Pokud Vám kterýkoli doktor řekne po 2. měsíci léčby, že to buď rozhýbete (a to mi nedoporučil ani rehabilitaci) a nebo budete mít trvalé následky, aniž by Vám jako odborník nabídl nějakou alternativu, je opravdu něco špatně. Za mě jednoznačné a velké NE!!! Jako hodnocení mi jedna hvězda mi přijde až příliš.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla spokojená :) v čekárně jsem nějakou tu hodinku čekala, ale vyšetření bylo potom velmi rychlé.

J
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívil a byl jsem velice spokojeny . Má osobitý smysl pro humor a už jen ten sám o sobě léčí .Mohu jen doporučit .

Ověřeny pacient

Byla jsem velmi spokojena,ale když tam jdete s blbostí ,tak se nedivte reakce lékaře,ty fnukny,taky nemusím,z čekárny mě bolelo snad vše.

Pan doktor má svůj styl humoru,který každému nemusí sednout, ale je zkušený, své práci rozumí. Mám s ním dobrou zkušenost, už mi několikrát pomohl od zdravotních potíží i úrazů.S řezným poraněním jsem u něho nemusel čekat, tak jak to bývá zvykem na pohotovosti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti