Ludvík Rejda, chirurg Jihlava

MUDr. Ludvík Rejda

Chirurg Více

Vrchlického 57, Jihlava
Chirurgie REPROS s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

C
Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

Rychý zásah na profesionální úrovni, díky Pane doktore..I sestřičce díky za osobní přistup
.. Doporučuji.

Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

velice doporučuji , velmi hodný , vtipný a milí doktor . v čekárně se většinou čeká 30-60 minut , což je v pohodě

Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Jiný

Pan doktor Rejda nám vždy v případě potíží pomohl, nic nezanedbal, vyšetření a léčba proběhly vždy v pořádku. Vše o x levelů výše než nemocniční urgent. Jako bonus jsme si vždy s dcerami odnášely úsměv na tváři pro nějaký vtípek pana doktora (a to jsme tam vždy šly s úrazem). Pana doktora Rejdu mohu doporučit jako zkušeného lékaře.

Umístění: Chirurgie REPROS s.r.o. Zánět nehtoveho lůžka

S panem doktorem Rejdou, jsem nebyla vubec spokojená! Zánět nehtoveho lůžka prst boli na dotek, nelze s nim pořádně hýbat a je otekly. Do očí mi řekl, ze jsem jen simulant a ze bolest hraji! Kdyz jsem mu řekla, ze kdyby me to nebolelo a nebylo otekle, tak tam ani nejdu a jsem radsi v práci, řekl ze je to jeho názor.! Takze za me pan doktor Rejda, ne!!

Velmi nepříjemná zkušenost. V podstatě jsem pana doktora pouze obtěžovala. Přečetl si zprávy od dalších lékařů. Napsal že hybnost ruky nebí omezena - to zjistil tím, že mi s rukou zatřásl a tím byla ruka komplet vyšetřena. Téměř mě nepustil ke slovu, abych mu třaba řekla jaké mám problémy a to, že ruku na jednu stranu neohnu vůbec a na druhou stranu omezeně ho nezajímalo. Po jeho způsobu vyšetření mi ruka otekla do rozměru boxerské rukavice a bolí jako čert.

Po prvotním ošetření na ambulanci jsem si vybral tohoto "lékaře", větší chybu jsem však bohužel udělat nemohl. Pokud byť jen simulujete na pojistku, "pan doktor" Vám dá zcela jistě sádru. Dává ji totiž na vše, avšak pokud máte vážnější zranění, neváhejte ani vteřinu a rychle pryč!!! Pokud Vám kterýkoli doktor řekne po 2. měsíci léčby, že to buď rozhýbete (a to mi nedoporučil ani rehabilitaci) a nebo budete mít trvalé následky, aniž by Vám jako odborník nabídl nějakou alternativu, je opravdu něco špatně. Za mě jednoznačné a velké NE!!! Jako hodnocení mi jedna hvězda mi přijde až příliš.

S panem doktorem jsem byla spokojená :) v čekárně jsem nějakou tu hodinku čekala, ale vyšetření bylo potom velmi rychlé.

Pana doktora jsem navštívil a byl jsem velice spokojeny . Má osobitý smysl pro humor a už jen ten sám o sobě léčí .Mohu jen doporučit .

Byla jsem velmi spokojena,ale když tam jdete s blbostí ,tak se nedivte reakce lékaře,ty fnukny,taky nemusím,z čekárny mě bolelo snad vše.

Pan doktor má svůj styl humoru,který každému nemusí sednout, ale je zkušený, své práci rozumí. Mám s ním dobrou zkušenost, už mi několikrát pomohl od zdravotních potíží i úrazů.S řezným poraněním jsem u něho nemusel čekat, tak jak to bývá zvykem na pohotovosti.