Zdravotní středisko Konstancie
Dělnická 53, Brno

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie Jiný

Pani doktorku muzu jen doporucit, na dotazy reaguje okamzite, bud odepisuje nebo rovnou vola zpet. Pomuze i ve vecernich a nocnich hodinach, snazi se najit reseni. Je vecna a zbytecne se nesnazi cloveka vystrasit.
Vzdy nam dobre poradila.

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie Jiný

Chodíme k paní doktorce rádi, děti jsou u ní od miminek. Léčí efektivně, poradí, doporučí, najde volný termín, když potřebuji akutní ošetření. Zvedá telefon a také u objednané návštěvy dodržuje čas. Oceňuji, že vše řeší jednoduše a funguje to, mám k ní důvěru, působí velmi profesionálně a zkušeně.

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie Jiný

Paní doktorku nemůžu doporučit. Nemám dobré zkušenosti. Furt by jenom ockovala. Když jsem se na něco zeptala odpovidala mi způsobem jako bych ju otravovala. Je nepříjemná. Vyměnila jsem paní doktorku Vomelovou. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie Jiný

Paní doktorka je velmi strohá, zajímá ji jen očkování, nemá snahu pomoci, syn se k ní bál chodit. Syn měl 5 dní nesrazitelné horečky, byli jsme na pohotovosti i u paní doktorky, pokaždé jen doporučili Nurofen, že je to jen viróza. 5. den jsem jí volala, že syn opravdu hoří a nevím, co s ním, řekla, ať teda přijdeme a potom nás nechala čekat ve zcela plné čekárně se spoustou nemocných lidí, syn mi začal kolabovat, ani tak nás neošetřila, sestra nás poslala pryč. Asi umřít, nevím, jinou doktorkou mu vzápětí byla diagnostikována těžká angína a nasazena atb. Paní doktorka k nám nepřišla domů za ani ne tříkilovým novorozencem, celou dobu, co jsme k ní chodili, jen podávala letáky o očkování a na jakýkoli zdravotní problém doporučila, ať se zeptáme v lékárně. Nedokázala nám pomoci s ničím, permanentně jsem měla pocit, že ji obtěžujeme. Je velmi neempatická a neprofesionální. Sestřička byla fajn, s tou jsme problém neměli. Už jsme přešli k jiné lékařce a u ní cítíme upřímný zájem o pacienta, syn se tam těší a ani mě už nebolí břicho, když jdem k dětské lékařce, tak jako dřív.

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie Nemoc, ockovani, potvrzeni

U pani doktorky jsme 3 a pul roku. Byla jedina, ktera v blizkem okoli nabirala hned nove pacienty, kdyz se dcera narodila.
Od narozeni dcery ji zajimalo jen kdy naockovat. Hlavne aby to bylo presne podle očkovacího kalendare. Vubec ji nevadilo, ze ma dcera ekzem nebo kasle, klidne by ockovala. Musela jsem donest papir od jinejo lekare aby ockovani posunula o pul roku (jak kdyby to byl hrozny problem, kdyz vidi jak je male dite osypane vyrazkou).
Prijdete tam s tim, ze vam dite 3 dny kasle a ma nesrazitelnou horecku - vysledek kupte si Nurofen a něco na kasel, co vam doporuci v lékárně (tak kdo je tu doktor?). Nezajem ze se dite kaslem davi, a ze teplotu nurofenem se snazite srazit uz 3 dny a nic. Po tydnu na kontrole lup antibiotika a rozjetej zanet v krku.
Nehlede na prijemnost zdravotní sestry. Chcete po ni 3 razitka do prihlasek a klidne vas necha v cekarne cekat, i kdyz jste davno prisli na radu,tak bere lidi po vas. Ano chapu, ze nemocný je na tom hur, ale taky musi pochopit, ze pracujici clovek nemuze cekat 2h a pustit vsechny lidi za sebou. Kdyz jim dela problem razitko klepnout, ma si na to vyhradit tedy cas v ordinacni dobe.
Hlavně ze ma v ordinacni době navstevy u pacientu doma, ale kdyz ma prijet paní doktorka za 3 dennim miminkem domu, tak to se ji nechce

Umístění: Zdravotní středisko Konstancie

Nejlepší pediatr jakého znám a jakého jsi můžu přát. Chodím se 3 dětmi přes 12 let, těch situací, které jsme spolu řešili bylo víc než dost ;-) V každém slova smyslu MOUDRÁ doktorka, ke které mám plnou důvěru ... a moje zlatíčka je to to nejdůležitější, co v životě mám

K paní doktorce chodím se svými dětmi již 12let a jsme nanejvýš spokojeni. Její přístup je profesionální a empatický, vždy je velmi milá a ochotná řešit problémy i alternativní cestou. Dojíždíme také z druhého konce Brna, ale stojí nám to za to.

Jediná starost paní doktorky je očkovaní. Malej nám 2 měsíce kašlal.. vše je údajně jako vždy od zoubků. Hodně věcí přehlédla. Museli jsme vše řešit po vlastní ose :-(. Jsem velice rád za změnu lékaře.

K paní doktorce chodime s dětmi již od roku 2002 ... a to se všemi třemi. Nikdy se nám nestalo,ze by nám nepomohla a vždy...podotýkám vždy se snažila co nejvíce řešit to, kvůli čemuž jsme přišli...zdraví našich děti.Léčbu navrhla a vysvětlila...byl-li prostor pro alternativy, tak nám dala vybrat.Máme to k ni přes cele Brno...bohužel často ráno skrze dopravní zácpu, ale nikdy jsme neuvazovali o změně... naopak-muzeme s klidným svědomím doporučit.

K paní doktorce chodím s dětmi už asi 15 let. Vždy ochotná, laskavá, lidská lékařka, která nám jen a jen pomohla, pokaždé vyšla vstříc. Nikdy bych neměnila. Je to profesionálka. Jsem ráda, že tuto paní doktorku máme.