Praktické zubní lékařství
Kollárova 16, Plzeň

K paní doktorce jsem chodila 22 let i s celou rodinou.Myslela jsem si, že je dobrá. Ale pak jsem viděla, že zub, který jinde ošetří při 1-2 návštěvách a zadarmo, ona ošetřuje i rok a za dost peněz.Navíc, do čeho se jí nechce klidně i dva roky odkládá.U ní se za vše hodně platí-ve srovnání s jinými zubaři opravdu hodně.Změnila jsem lékaře- když viděl rok starý panoramatický snímek, seřval mě jako malou holku, že rok neřeším závažné problémy na zubech a proč jsem od snímkování nebyla u zubaře-no vidíte a já chodila k paní doktorce Vereščínské skoro každý měsíc!! Prohlídla během pár vteřin,maximálně strhla kámen, vybrala ode mě i od pojišťovny a slíbila, že příště se na to vrhnem.Tolik, kolik jsem nastrkala do zubů u paní doktorky za těch 20 let by dalo na ojetý auto.Kdyby to aspoň za něco stálo!Teď mi budou vše opravovat a něco už ani opravit nepůjde.
Takže plně souhlasím s kritikou, i když jsem ji dřív nechtěla slyšet - po odborné stránce to fakt nestojí za nic.

Přijde mi, že čtu o úplně jiné zubařce, než ke které chodím... Já jsem velmi spokojená! Také napravuje chyby předešlé zubařky a určitě nemám pocit, že jí jde jen o peníze! Je milá, vysvětlí, na rentgeny posílá, nemám co bych vytkla. Mohu tuto lékařku jen doporučit!

Hlavně ,že je vyděláno. Ošetření 10 minut a dost. Po přechodu k jinému zubyři zjistíte co je to za katastrofu. Předělá všechny plomby. Zaplatíte kvalitní korunku, ale dostanete šunt.

ty ceny si asi nevymyslela ona. Souhlasím, že jsou úděsné.

Nedoporučuji - Paní doktorka dbá především o to co je dobré pro ordinaci a ne pro pacienta.Na pacientovi jí moc nezáleží pokud z něho nemá dostatečný zisk. Naštěstí už navštěvuji jiného lékaře, který mi musel stejně vše opravit znovu.

velice výborný stomatolog

vyborny pristup k pacientum

K paní doktorce jsem chodila dlouhou dobu, ale poslední návštěva mě zklamala. Nejenom že celou dobu řešila se sestrou soukromé záležitosti týkající se nějakého známého či pacienta, ale též si řekla nehoráznou sumu za jednu výplň. Právě jsem se objednala k jiné doktorce, doufám, že nebudu litovat.

snaží se na pacientech vydělat a vůbec jim nejde o jejich dobro ... raději jsem odešel

super doktorka