MUDr. Skalíková, s.r.o., stomatologie
Brandlova 11/1937, Ostrava

MUDr. Skalíková, s.r.o., stomatologie
Nádražní 114/891, Ostrava

Paní doktorku mohu jen doporučit. Opravdu výborná.Nemusíte mít obavy ji navštívit.Okamžitě mi pomohla od bolesti téměř bezbolestně.

Čtu tady rozdílná hodnocení. Pro mě je paní doktorka Skalíková nejlepší zubařkou, se kterou jsem se v životě setkal, a zubařů jsem vystřídal hodně. Na rozdíl od jiných bere v úvahu to, co jí člověk říká. Jednou řekla moc krásnou větu: "Pacient sám nejlíp ví". Většina ostatních zubařů si myslí, že jen oni nejlíp ví, nebo rtg. A člověka nechají trápit se. Budu moc rád, až paní doktorka Skalíková bude zase ordinovat. Mám od ní také dvě částečné náhrady, které jsou výborné a mohu na nich jíst úplně všechno.

Pokud paní doktorce neřeknu co mám za problém, tak si toho ani nevšimne. Pořádně ty zuby ani neprohlídne. jen to tak proletí a řekne" dobrý dobrý, i když mě ten zub bolí. Katastrofa. Opravdu nedoporučuji!!!!!!

Paní doktorka je velice příjemná a je výborný odborník.Navštěvuji ji i se svým synem,který poté co paní doktorku nejprve jen poznával,sám při prvním problému sedl na křeslo,nechal si plombovat zub a strašně se mu to líbilo!!B-)Byly mu tehdy 3 roky.

Doporučuji je to velmi dobrý stomatolog,pěkný přístup i k dětem a odborná práce-je to vlastní zkušenost.

měla by vrátit diplom,neumí blombovat,žádná hygiena

Velmi dobrá zubařka a navíc velice příjemná paní.