Luděk Ryba, ortoped Brno

MUDr. Luděk Ryba

Ortoped

15 názorů

Uložit


Adresa

Jihlavská 20, Brno
FN Brno, Ortopedická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: FN Brno, Ortopedická klinika úraz kolene

Špičkový lékař, lidský přístup, ochotný a hlavně je to odborník ve své profesi. Po operaci kterou sám pan doktor provedl se mi daří velmi dobře. Děkuji za péči a hlavně lidský přístup. Tohoto odborníka mohu jen a jen doporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Po letech chození po různých lékařích, kdy mi nikdo nebyl schopen říct, co mi vlasně je, ani mě nechat pořádně vyšetřit jsem se dostala k panu doktorovi Rybovi. Měla bych napsat PANU DOKTOROVI, protože jeho ochota , vstřícnost a profesionalita, s jakou ke mě a mému problému přistoupil si zaslouží obrovské uznání. Nakonec i verdikt, že mě čeká operace zad, nebyl jeho úst tak strašný. Tylšová


V
Ověřeny pacient

Skvely pan doktor,s lidskym pristupem a vecne usmevavy.Operoval me obe kolena,termin jsme operace domluvili velmi brzo,spokojenost.Langrova Vera


M
Ověřeny pacient

Naprosto výborný ortoped, který byl první po 15ti letech kdo mi z řad ortopedů konečně vysvětlil co mi je, poradil, snažili jsme se najít společně řešení, které bude nejvíce vyhovovat. Byl milý, vstřícný, ochotný, naprosto jsem žasla, že ještě existuje takový ortoped. Takže za mě VÝBORNÝ!


M
Ověřeny pacient

Vše dobře vysvětlí je vstřícný a jako operatér velmi dobrý. Velká spokojenost.


dobrej doktor


Pan doktor je laskavý, všechno vysvětlí. Před 9ti lety mi operoval kyčelní kloub a já jsem bez omezení pohyblibvá.


Ověřeny pacient

Nejlepší ze všech pánů doktorů a nejen po stránce lékařské,ale citlivý a lidský přístup ke svému povolání,takových pánů doktorů je opravdu málo a hledají se právě jak ta jehla v kupce sena ....:)


Od 6 let trpím luxací pately u obou kolen. V 17 letech jsem měla za sebou 5 operací a ani jedna mi nepomohla. Potom jsem dostala doporučení na pana doktora od jednoho známého a prodiskutovala s ním můj problém. Po operaci levého kolene můžu s velkou radostí říct, že koleno je naprosto v pořádku a nejsou žádné problémy. I když mám velkou jizvu přez celé koleno, sem spokojená s výsledkem pana doktora a můžu jej velice doporučit. Bohužel mě čeká ještě pravé koleno, tak doufám, že výsledek bude stejně dobrý jako teď.


Vynikající a velice ochotný pan doktor.Mohu vřele doporučit jako specialista.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti