Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Moc dekuji panu dr Hrdlickovi za dnesni gastroskpicke vysetreni v Restrial v Modranech.Moc jsem se bala,ale bylo to velice profesionalni a rychlé.Navic pan dr Hrdlicka velice mily,sestra take.Velice Vam dekuji.Vesela Petra


D
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den , chci poděkovat velice panu doktorovi Hrdličkovi, za perfektní přístup k pacientovi.Jak strašně jsem se bála na vyšetření, neboť již jednou jsem na něm byla cca 10 let a již tenkrát jsem si řekla , že na toto vyšetření mi nikdo nedostane, ale bohužel můj problém, 2 měs.kyselost v ústech mně donutili se vydat a vyhledat nějaké zařízení na gastroskopii.V životě jsem nepotkla , tak výborného lékaře , empatického , milého. a o šikovnosti se ani nebavím, to bylo na 100%..Nikdy nepíšu žádné recenze , ale toto jsem musela napsat.Opravdu se nebojte a když budete potřebovat toto vyšetření jedině k tomuto p. doktorovi. Ještě jednu veliké díky takovému profesionálu. Děkuji pane doktore.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo gastroskopie, kolonoskopie

Pan doktor Hrdlička je odborník na svém místě, obě absolvovaná vyšetření jsem díky jeho ohleduplnému přístupu a i díky úžasným sestřičkám zvládla a přežila úplně "v pohodě"????. Mohu jen doporučit (klinika ResTrial GastroEndo v Praze 4, Modřanech) - každému, i těm, co se hodně bojí????.


T
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Bolesti břicha

Musím uznat, že jsem se dlouho nesetkal tak profesionálním přístupem. Pan doktor Hrdlička mě osobně volal s výsledky a dle nálezů okamžitě nasadil léčbu která byla hned úspěšná. Klobouk dolu, české zdravotnictví se uzdravuje. Pane doktore, děkujeme Vám za tento profesionální ale i velmi lidský přístup. Ján Hornyák


Z
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická kolonoskopie

Pan doktor má lidský a profesionální přístup k pacientovy. Je to mistr ve svém oboru, i sestra velmi příjemná.
Děkuji za vyšetření, jste dobrý tým.


L
Ověřeny pacient

Nejlepsi gastroenterolog nejen v Praze..u pana doktora jsem se lecila na klinice,kde drive pusobil a kdyz zmenil pusobiste,sverila jsem se do pece jinych gastroenterologu..nakonec jsem si pana doktora vyhledala a jsem stastna,ze se me ujal a mohu svoji lecbu podstupovat opet pod jeho vedenim..peclivy,lidsky,empaticky,vse vysvetli..prala bych nasemu zdravotnictvi vice takovych skvelych lekaru odborniku jako je pan Dr.Hrdlicka!!


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Hrdlička na mě udělal odborně i lidsky velmi dobrý dojem. Vše naprosto perfektně zvládl. Jeho hlavní předností byla schopnost vcítit se do mé situace a vše mi perfektně a velmi srozumitelně vysvětlil. Tím mě uklidnil. Před touto návštěvou jsem měl díky předcházejícímu kolonoskopickému vyšetření docela obavy. Po tomto vyšetření vnímám kolonoskopii jako přátelskou ale velmi důležitou prohlídku. Přál bych nám všem mnoho takových skvělých lékařů. Děkuji pane doktore.


A
Ověřeny pacient

Pana doktora, považuji za naprostého profesionála. Vše mi vždy dobře vysvětlil, udělal kompletní testy, aby nic nezanedbal. Vyšetření, ze kterých jsem měla původně strach, proběhla naprosto bezbolestně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti