Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Naprosto perfektní přístup k pacientovi, čekal jsem na termin u pana doktora 3 měsíce a vyplatilo sem . Sestra velmi příjemná, poradí, vysvětlí, vše s úsměvem. Děkuji oběma.

Měl jsem tu čest se dostat na vyšetření břicha k tomuto lékaři. Přívětivost, ochota, vstřícnost a schopnost vysvětlit problém je mu víc než vlastní. Podle mé zkušenosti je to jeden z nejlepších lékařů.

Pan dr. Hrdlička je jednoznačně nejlepší lékař, kterého jsem za poslední roky potkala. Empatický, trpělivý, vysoce odborně vzdělaný specialista s obrovskou snahou léčit a vyléčit, který si ví vždy rady a pacient má pokaždé pocit, že p. dr. je tu hlavně kvůli němu. Nemohli jsme se dostat do lepší péče, než poskytuje právě p. doktor a jsme za to velmi vděčni.

Moc dekuji panu dr Hrdlickovi za dnesni gastroskpicke vysetreni v Restrial v Modranech.Moc jsem se bala,ale bylo to velice profesionalni a rychlé.Navic pan dr Hrdlicka velice mily,sestra take.Velice Vam dekuji.Vesela Petra

Dobrý den , chci poděkovat velice panu doktorovi Hrdličkovi, za perfektní přístup k pacientovi.Jak strašně jsem se bála na vyšetření, neboť již jednou jsem na něm byla cca 10 let a již tenkrát jsem si řekla , že na toto vyšetření mi nikdo nedostane, ale bohužel můj problém, 2 měs.kyselost v ústech mně donutili se vydat a vyhledat nějaké zařízení na gastroskopii.V životě jsem nepotkla , tak výborného lékaře , empatického , milého. a o šikovnosti se ani nebavím, to bylo na 100%..Nikdy nepíšu žádné recenze , ale toto jsem musela napsat.Opravdu se nebojte a když budete potřebovat toto vyšetření jedině k tomuto p. doktorovi. Ještě jednu veliké díky takovému profesionálu. Děkuji pane doktore.

Umístění: jiné místo gastroskopie, kolonoskopie

Pan doktor Hrdlička je odborník na svém místě, obě absolvovaná vyšetření jsem díky jeho ohleduplnému přístupu a i díky úžasným sestřičkám zvládla a přežila úplně "v pohodě"????. Mohu jen doporučit (klinika ResTrial GastroEndo v Praze 4, Modřanech) - každému, i těm, co se hodně bojí????.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Bolesti břicha

Musím uznat, že jsem se dlouho nesetkal tak profesionálním přístupem. Pan doktor Hrdlička mě osobně volal s výsledky a dle nálezů okamžitě nasadil léčbu která byla hned úspěšná. Klobouk dolu, české zdravotnictví se uzdravuje. Pane doktore, děkujeme Vám za tento profesionální ale i velmi lidský přístup. Ján Hornyák

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická kolonoskopie

Pan doktor má lidský a profesionální přístup k pacientovy. Je to mistr ve svém oboru, i sestra velmi příjemná.
Děkuji za vyšetření, jste dobrý tým.

Nejlepsi gastroenterolog nejen v Praze..u pana doktora jsem se lecila na klinice,kde drive pusobil a kdyz zmenil pusobiste,sverila jsem se do pece jinych gastroenterologu..nakonec jsem si pana doktora vyhledala a jsem stastna,ze se me ujal a mohu svoji lecbu podstupovat opet pod jeho vedenim..peclivy,lidsky,empaticky,vse vysvetli..prala bych nasemu zdravotnictvi vice takovych skvelych lekaru odborniku jako je pan Dr.Hrdlicka!!

Pan doktor Hrdlička na mě udělal odborně i lidsky velmi dobrý dojem. Vše naprosto perfektně zvládl. Jeho hlavní předností byla schopnost vcítit se do mé situace a vše mi perfektně a velmi srozumitelně vysvětlil. Tím mě uklidnil. Před touto návštěvou jsem měl díky předcházejícímu kolonoskopickému vyšetření docela obavy. Po tomto vyšetření vnímám kolonoskopii jako přátelskou ale velmi důležitou prohlídku. Přál bych nám všem mnoho takových skvělých lékařů. Děkuji pane doktore.