K paní doktorce chodíme již devět let. Zažili jsme stěhování do dvou jiných ordinací a ani to nás neodradilo, abychom k ní nepřestali chodit. Je naprosto skvělá a profesionální. Velice bych jí chtěla poděkovat za to, že naši kluci, nikdy nemuseli zažít strach ze zubní ordinace i přes vrtání a plombování. Vždy se k ní těšíme. Dopodrobna vysvětlí jakýkoliv problém a nabídne řešení. Termíny vždy dodržuje a pokud je nějaká změna, hlásí dostatečně dlouho dopředu.

K paní doktorce chodím již 6 let a vždy profesionální a bezbolestné ošetření včetně vytahování osmičky. Skvělý přístup k dětem, můj 5lety syn lékaře nemá vůbec rád a u paní doktorky byl jak vyměněny byla jsem úžasem dojatá jak úžasně spolupracoval a zoubek se krásně opravil. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Vážení, doba kdy jste si nechali spravovat zuby u kovářů za pár vajec je už pryč buď se o své zuby řádně starejte nebo musíte za kvalitní služby dobře zaplatit a to píšu z vlastní zkušenosti.Tak jak píše pisatelka na začátku i já jsem měl panickou hrůzu ze zubařů ,ale u paní doktorky vše odeznělo.Nechápu že někdo tady píše o amalganových plombách dle mého názoru to je u paní doktorky zcela vyloučeno.Prováděla mi několik bílých plomb a dodnes perfektně drží a navíc o zdravého zubu k nerozeznání.Protože však u paní doktorky trvá jeden perfektně provedený zákrok i 2 hodiny nemůže se nikdo divit že si svou práci nechá i zaplatit.Tohleto je můj první zápis na podobné stránky ,ale nemohl jsem jinak po přečtení hnusných komentářů. Dávám palec nahoru a všem kteří mají pocit že chtějí perfektně odvedenou práci velice doporučuji.Roman Majchrovský

Velmi neprofesionální přístup. Při zahájení její praxe mi paní doktorka řekla, že dneska už se osmičky ven nedávají.. a před nedávnem (předpokládám, že již nabyla nějaké zkušenosti) mi sdělila, že by je přece jen dala ven.. No a při platbě téměř 3 000?_ za dvě obyč. plomby.. podotýkám amalgánové se mi chtělo zvracet.. takže už tam nepáchnu.. v Ostravě je dalších 6 zubařů volných..

Používá časově náročnější postupy, které však znamenají kvalitnější ošetření. Velmi citlivá k pacientům. Využívá nejmodernější přístroje (laser, panoramatický rentgen) a materiály. Stomatologie ji prostě baví :-)

Mohu jen doporučit. Kvalitní péče, obětavý a vřelý přístup. Můj manžel má ze zubařů panickou hrůzu, 5 let nikam nechtěl, nyní jsem ho k této dr. objednala a sám se divil, že to zvládl a že se na příští návštěvu k zubaři těší. Děkujeme paní doktorko, Janusovi.

MUDr. Třečáková je šikovná, zručná, obětavá. Vřele doporučuji

Výborný profesionální přístup, příjemná paní doktorka... Doporučuji na potkání.

Tak zvaně bezbolestný zubař.Vřela doporučuji :o)

Už léta jsem bojovala s panickou hrůzou ze zubařů. Díky tomu můj chrup nezůstal bez závad... do péče paní doktorky jsem se dostala teprve nedávno, ovšem její zubařský koncert nemá chybu. Jinak to nejde nazvat - je velice velice jemná, pečlivá a nic mě u ní nebolí. Kromě toho je moc milá... za takovou péči si ráda připlatím a věřím, že její opravy mi vydrží dlouho....což se nedá říct o zubařce, ke které jsem chodila dřív a která se na mých zubech kvalitně podepsala :-(
Paní dr. Třečáková je úžasná zubařka, ke které se opravdu jak už někdo psal skoro těším.
I sestřičky jsou velice milé a ordinace je krásná, plná nejmodernějších přístrojů. Jsem šťastná, že mohu chodit k ní