Seydlerova 2451 (Nové Butovice), Praha 13, Praha
Stomatologické centrum Lípa

Hotovost, Kreditní karta

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Stomatologické centrum Lípa Budova polikliniky Lípa Centrum, 2. patro Seydlerova 2451, 15800 Praha 5 - Nové Butovice Telefonní kontakt naleznete ...

Umístění: Stomatologické centrum Lípa

Dnes jsem navštívil a byl jsem mile překvapen ????????Milá ,ochotna a usměvavá ????Vše vysvětlila a hlavně vélmi šetrná takže během chvíle ze mně spadl strach.Musim jen a jen doporučit !!!!

Lucie Krejzová

Dobrý den. Jsem moc ráda, že jste byl spokojen a budu se těšit na další návštěvu. :)

Lucie je profesionálka s lidským přístupem. Vše vysvětlí, je velmi opatrná a důkladná. Naučila mě správně pečovat o své zuby. Mohu jen doporučit!!!

Příjemné vystupování, profesionální přístup k pacientovi, vysvětlení a ukázka správné techniky čištění zubů. Doporučuji návštěvu.

Lucie je naprosto skvělá a profesionální zubní hygienistka s úžasným lidským přístupem. Ošetření je pečlivé a citlivé. S ochotou odpoví na všechny otázky, vysvětluje jednotlivé kroky a poradí s následnou péčí doma. Její ordinaci mohu jen doporučit.