Seydlerova 2451 (Nové Butovice), Praha 13, Praha
Stomatologické centrum Lípa

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Budova polikliniky Lípa Centrum, 2. patro
Seydlerova 2451, 15800 Praha 5 - Nové Butovice

Tele...

Umístění: Stomatologické centrum Lípa Jiný

Se slečnou Krejzovou jsem již dlouhodobě spokojená a ráda se k ní vracím. Je velmi milá, pečlivá a trpělivá. Vyzkoušely jsme se synem také hygienistku v místě bydliště, ale nebyly jsme moc spokojeni, takže se rádi vracíme tam, kde opravdu spokojeni jsme a doporučujeme i dál.

Lucie Krejzová

Dobrý den. Jsem moc ráda, že jste u mne se synem spokojení. Taková zpětná vazba velmi potěší a podpoří. Mnohokrát děkuji. :)

Umístění: Stomatologické centrum Lípa Jiný

Prvýkrát v živote som absolvovala zubnú hygienu bez umrtvenia injekciami. Vôbec ich pri pani Krejzovej netreba! Je to absolútny profesionál, citlivo a detailne odstráni všetok povlak aj zubný kameň. Tak, ako som bola vždy v strese pri návšteve zubnej hygieny, teraz sa naňu vyslovene teším :)

Moc děkuju ❤️

Umístění: Stomatologické centrum Lípa

Dnes jsem navštívil a byl jsem mile překvapen ????????Milá ,ochotna a usměvavá ????Vše vysvětlila a hlavně vélmi šetrná takže během chvíle ze mně spadl strach.Musim jen a jen doporučit !!!!

Lucie Krejzová

Dobrý den. Jsem moc ráda, že jste byl spokojen a budu se těšit na další návštěvu. :)

Lucie je profesionálka s lidským přístupem. Vše vysvětlí, je velmi opatrná a důkladná. Naučila mě správně pečovat o své zuby. Mohu jen doporučit!!!

Příjemné vystupování, profesionální přístup k pacientovi, vysvětlení a ukázka správné techniky čištění zubů. Doporučuji návštěvu.

Lucie je naprosto skvělá a profesionální zubní hygienistka s úžasným lidským přístupem. Ošetření je pečlivé a citlivé. S ochotou odpoví na všechny otázky, vysvětluje jednotlivé kroky a poradí s následnou péčí doma. Její ordinaci mohu jen doporučit.

Budova polikliniky Lípa Centrum, 2. patro
Seydlerova 2451, 15800 Praha 5 - Nové Butovice