Dermatovenerologická ambulance
Dělnická 53, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Ordinace dermatologie je dobře dostupná polohou i pracovní dobou. Paní doktorka - primářka je vstřícná a zkušená. Velmi doporučuji i její tým. Děkuji

Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková

Paní doktorka je velmi milá, šíkovná a usměvavá. Je k ní radost chodit. Jsem s ní velice spokojená i odborně, vždy dokáže dobře poradit. Má velice pěknou a moderní ambulanci, sestřičky jsou velmi příjemné. Vřele všem doporučuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, milejšího lékaře jsem ještě nepotkala. Je příjemná, usměvavá a pozitivní. Už teď se těším na další návštěvu. Problémy pacienta ji zajímají a rozhodně se nesnaží člověka odbýt a problém banalizovat. Navíc se u ní v čekárně nemusí zbytečně čekat, protože dodržuje objednací časy.

K paní doktorce chodí celá naše rozvětvená rodina od miminek po staříky a máme jen ty nejlepší zkušenosti.Je ochotná a milá a opravdu to u ní skoro nikdy nebolí.Děkujeme.

Paní doktorka Haklová je osoba na správném místě, vynikající odbornice.Byla jsem u ní minulý rok na chemickém peelingu a jsem nadmíru spokojená,měla jsem fleky na obličeji a zmizely po péči paní doktorky.Je vždy příjemná,milá,usměvavá,obětavá.Mohu 100% doporučit.

Paní doktorce naprosto důvěřuji a i když k ní jdu na ne úplně příjemný úkon, těším se na ni. Je skvělá se vším všudy.

Asi bych se opakovala.. paní doktorku doporučuji! Vždy skvěle naladěná, příjemná, usměvavá a ochotná s Vámi Váš problém řešit. Takovýchhle doktorů by mělo být víc jde vidět, že jí tato práce baví a jen tak Vás neodbije.

Velmi příjemný a profesionální přístup.

Velice milá,příjemná a pečlivá paní doktorka,vřele doporučuji. Eva Vinklarkova