Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 53, Brno
Dermatovenerologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Ordinace dermatologie je dobře dostupná polohou i pracovní dobou. Paní doktorka - primářka je vstřícná a zkušená. Velmi doporučuji i její tým. Děkuji

N
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, šíkovná a usměvavá. Je k ní radost chodit. Jsem s ní velice spokojená i odborně, vždy dokáže dobře poradit. Má velice pěknou a moderní ambulanci, sestřičky jsou velmi příjemné. Vřele všem doporučuji.

P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, milejšího lékaře jsem ještě nepotkala. Je příjemná, usměvavá a pozitivní. Už teď se těším na další návštěvu. Problémy pacienta ji zajímají a rozhodně se nesnaží člověka odbýt a problém banalizovat. Navíc se u ní v čekárně nemusí zbytečně čekat, protože dodržuje objednací časy.

B
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí celá naše rozvětvená rodina od miminek po staříky a máme jen ty nejlepší zkušenosti.Je ochotná a milá a opravdu to u ní skoro nikdy nebolí.Děkujeme.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Haklová je osoba na správném místě, vynikající odbornice.Byla jsem u ní minulý rok na chemickém peelingu a jsem nadmíru spokojená,měla jsem fleky na obličeji a zmizely po péči paní doktorky.Je vždy příjemná,milá,usměvavá,obětavá.Mohu 100% doporučit.

P
Ověřeny pacient

Paní doktorce naprosto důvěřuji a i když k ní jdu na ne úplně příjemný úkon, těším se na ni. Je skvělá se vším všudy.

Asi bych se opakovala.. paní doktorku doporučuji! Vždy skvěle naladěná, příjemná, usměvavá a ochotná s Vámi Váš problém řešit. Takovýchhle doktorů by mělo být víc jde vidět, že jí tato práce baví a jen tak Vás neodbije.

Velmi příjemný a profesionální přístup.

Ověřeny pacient

Velice milá,příjemná a pečlivá paní doktorka,vřele doporučuji. Eva Vinklarkova

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti