Adresa

Dělnická 53, Brno
Dermatovenerologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, šíkovná a usměvavá. Je k ní radost chodit. Jsem s ní velice spokojená i odborně, vždy dokáže dobře poradit. Má velice pěknou a moderní ambulanci, sestřičky jsou velmi příjemné. Vřele všem doporučuji.


P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, milejšího lékaře jsem ještě nepotkala. Je příjemná, usměvavá a pozitivní. Už teď se těším na další návštěvu. Problémy pacienta ji zajímají a rozhodně se nesnaží člověka odbýt a problém banalizovat. Navíc se u ní v čekárně nemusí zbytečně čekat, protože dodržuje objednací časy.


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí celá naše rozvětvená rodina od miminek po staříky a máme jen ty nejlepší zkušenosti.Je ochotná a milá a opravdu to u ní skoro nikdy nebolí.Děkujeme.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Haklová je osoba na správném místě, vynikající odbornice.Byla jsem u ní minulý rok na chemickém peelingu a jsem nadmíru spokojená,měla jsem fleky na obličeji a zmizely po péči paní doktorky.Je vždy příjemná,milá,usměvavá,obětavá.Mohu 100% doporučit.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorce naprosto důvěřuji a i když k ní jdu na ne úplně příjemný úkon, těším se na ni. Je skvělá se vším všudy.


Asi bych se opakovala.. paní doktorku doporučuji! Vždy skvěle naladěná, příjemná, usměvavá a ochotná s Vámi Váš problém řešit. Takovýchhle doktorů by mělo být víc jde vidět, že jí tato práce baví a jen tak Vás neodbije.


Velmi příjemný a profesionální přístup.


Ověřeny pacient

Velice milá,příjemná a pečlivá paní doktorka,vřele doporučuji. Eva Vinklarkova


Ověřeny pacient

velmi milá, ochotná, profesionální, vstřícná. Je to přesně ten typ lékaře, před kterým můžete plně říci, co vás trápí . Vždy přesně stanovila diagnozu. Zákroky
prováděné v ordinaci - např.odstranění znamínek byly rychlé a bezbolestné


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti