Airflow (odstranění pimentací z povrchu zubů) - 20 min • 650 Kč

Dentální hygiena - 30 min - kontrola • 750 Kč +7 Více

Dentální hygiena - 60 min • 1 150 Kč

Dentální hygiena - dětská 450 - 850 Kč • Od 450 Kč

Dlaha proti bruxismu (skřípání zubů) • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

650 Kč

250 Kč

6 500 Kč

350 Kč

online objednání na www.imagedent.cz

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respekt...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Moje zuby Lucku milují. Chodím k ní už cca 13 let a jsem neskutecne spokojena. Je to profil v oboru, který se ale porad učí nové trendy a postupy. Je vidět, ze svou práci miluje a na pacientech ji opravdu záleží. Perfektně vysvetlí co bude delat a proč, jak se starat o chrup, do toho je i milá a vtipná. Dodržuje terminy, nikdy zbytečně nečekám. Objednávací doba je dlouhá ale to svědčí o jeji kvalitě. Nejlepší hygienistka v Praze na 100%!

Umístění: ordinace Dentální hygiena - 30 min - kontrola

Lucka je velmi trpeliva i k pacientum kteri se dlouhodobe moc nelepsi a stale si nekvalitne cisti zuby. Diky za supr pristup. Drive mi zkousela ukazovat i jak spravne cistit zubni chrup :) no ted uz moc ne, ale casteji musim navstevovat ordinaci. Dekuji za dlouhodobou perfektni peci

Nejlepší zubní hygienistka, kterou jsem kdy měla. Už nechci chodit k nikomu jinému. Navíc má velice přatelský a lidský přístup, který se v dnešní době málo vidí.

Mohu vřele doporučit,velmi milý a odborný přístup.O té doby co pravidelně navštěvuji dentální hygienu nemám žádné kazy a problémy s krvácením dásní.K slečně Lucii chodím pravidelně i s jedenáctiletou dcerou a čtrnáctiletým synem.