Umístění: ordinace Dentální hygiena - 30 min - kontrola

Lucka je velmi trpeliva i k pacientum kteri se dlouhodobe moc nelepsi a stale si nekvalitne cisti zuby. Diky za supr pristup. Drive mi zkousela ukazovat i jak spravne cistit zubni chrup :) no ted uz moc ne, ale casteji musim navstevovat ordinaci. Dekuji za dlouhodobou perfektni peci

ordinace (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Dentální hygiena - 60 min • 1 150 Kč

Dentální hygiena - 30 min - kontrola • 750 Kč

Dentální hygiena - dětská 450 - 850 Kč • od 450 kč +7 Více

Ordinační bělení zubů technologií Beyond POLUS • 6 500 Kč

Domácí bělení - nosiče i bělící gely Opalescence • 4 500 Kč

Dlaha proti bruxismu (skřípání zubů) • 1 200 Kč

online objednání na www.imagedent.cz V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech...

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů

Umístění: ordinace Dentální hygiena - 30 min - kontrola

Nejlepší zubní hygienistka, kterou jsem kdy měla. Už nechci chodit k nikomu jinému. Navíc má velice přatelský a lidský přístup, který se v dnešní době málo vidí.

Mohu vřele doporučit,velmi milý a odborný přístup.O té doby co pravidelně navštěvuji dentální hygienu nemám žádné kazy a problémy s krvácením dásní.K slečně Lucii chodím pravidelně i s jedenáctiletou dcerou a čtrnáctiletým synem.

Dentální hygiena - 60 min

Domácí bělení - nosiče i bělící gely Opalescence

4 500 Kč

4 500 Kč

ordinace

Dlaha proti bruxismu (skřípání zubů)

1 200 Kč

1 200 Kč