Adres

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod
605 11.....

Běžný termín (1 000 Kč)

Od 18:00 s 50% příplatkem (1 500 Kč)

Konzultace o víkendu, svátcích a v nestandardní hodiny (od 5 000 kč) + 5 Více

Poradenství (od 1 000 kč)

Terapie (od 1 000 kč)

Koučink (od 3 000 kč)

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Lucián je výborný terapeut. Moc mi pomohl! Rozhodně bych doporučila jeho služby každému, kdo se ocitl ve svém životě ve slepé uličce.

Lucian Kantor

Velice děkuji za ocenění mojí práce. Každé upřímné ocenění motivuje jedince ke zlepšování. Je však důležité zmínit, že moje práce by se mi nedařila pokud bych se nepotkával s motivovanými klienty. Děkuji. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor Pravidelne sezeni

Lucian Kantor je schopným psychoterapeutem, schopným analyzovat problém zmíněný i nezmineny pacientem a navrhnout řešení přímo v hovoru, aniž by si to pacient v tu chvíli uvědomil, což umožňuje pacientovi si řešení zdánlivě nalézt sám a tím pádem jej snáze přijmout a praktikovat.

Lucian Kantor

Děkuji za pozitivní zpětnou vazbu a věřím, že stejně pozitivní bude i Váš žívot. Ještě jednou děkuji. Lucian Kantor

Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Návštěvy pana Kantora pro nás s manželem byly užitečné. Doporučuji! Pomohl nám vzájemně přeložit "mužský a ženský jazyk". Líbí se mi, že nenabízí "hotová" řešení, naopak podporuje klienty formou otázek, aby si je našli sami.
Petra

Lucian Kantor

Velmi mě těší ocenění, že nenabízím hotová řešení. Velmi se o to snažím, ale ne vždy se udržím. Cením si jak mužského, tak i ženského principu stejně, vnímám jejich odlišnost, a proto nemám rád preferování jednoho z nich, soutěžení mezi nimi či dokonce snahu o bezpohlavní model. Žena a muž se vzájemně doplňuji a v občasných vzájemných nedorozuměních mají možnost se vzájemně inspirovat. Proto vám oběma ze srdce přeji, aby jste se vzájemně inspirovali a obohacovali se novými pohledy. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor těžká rodinná situace

Lucian mi opravdu pomohl v překonání pro mě velmi tížívé rodinné situace, která se bohužel během terapií ještě zkomplikovala. Moc děkuji za Luciánovi služby a velmi doporučuji návštěvu.

Lucian Kantor

Jsou situace, které lze vyřešit, protože obě strany chtějí. A jsou situace, které vyžadují smíření. Smíření je, v mém světě, ukázkou velké pokory a odvahy. Rád se potkávám s odvážnými lidmi. Lucian

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Kantor získal mou důvěru a věřím, že mi pomůže orientovat se v tom, co mne k němu přivedlo.
Je to člověk, který nejen ví, ale i umí.

Dobrý den Zdeno,
každá zpětná vazba je pro mne velmi důležitá. Pomáhá mi lépe zorientovat se v moji práci. A pozitivní zpětná vazba mi pomáhá překonávat náročné situace, které v terapeutickém procesu čas od času zažívám.
Velice děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lucián nám s manželem pomohl vyřknout nevyřčené a svými otázkami nás dovedl k posunu, který byl po x měsících krize vysvobozením. Doporučuji!

Lucian Kantor

Kateřino, jsem velmi rád, že se vám s manželem podařilo překonat vaši krizi. Moje radost je o to větší, že jste velmi úsporným způsobem vyjádřila můj terapeutický záměr - otázkami rozproudit konstruktivní komunikaci.
Vaše slova mne velmi mile hřeji na duši.

Děkuji.
Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěvu u Luciana hodnotím velice kladně. Navodí příjemnou atmosféru, vyslechne, dokáže identifikovat a pojmenovat problém. Navrhne řešení, doporučí metodiku jak se potíží zbavit. Myslím, že v tíživé situaci je nejlepší navštívit tohoto odborníka. Usnadní to cestu a zkrátí trápení.

Lucian Kantor

Romane a Evo, velmi děkuji za vaší krásnou zpětnou vazbu. Všechna ta pozitivní slova doplňují mou energii pro terapeutickou práci. Každé ocenění je příjemné, ale to upřimné je nejcennější. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Luciana jsem vyhledala v nelehkém osobním i profesním období. Hned od začátku mi pomohl podívat se na mou situaci s klidem a věcně. Díky němu jsem pochopila, že jsem situaci, která není neobvyklá a zároveň může mít poměrně rychlé a hladké řešení. Lucian mi díky svým návodným otázkám pomohl, abych cestu ze své situace našla sama a přišla na řešení, které bude moje osobní a tím také účinné a trvalé. Díky němu mám opět svůj život ve svých rukou, přišla jsem na to, jak podobným situacím předcházet si a jak si sama pomoci v případě, že přes veškerou snahu nastanou.

Terezo, přeji Vám klidný a naplněný život. Děkuji Vám za Vaše slova. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobry ochotný vstřícný naslouchat druhému což si myslim je dobre a navíc celkové návštěva uplne vpohode

Lucian Kantor

Naslouchat je možné jen oboustranně. Je to obohacující energie. Většinou se nám vrací jen to, co vyšleme. Děkuji. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednalo se o druhou návštěvu. Potřebovala jsem se vypovídat a byla jsem poslouchána. Za mě dobrý pocit. Míla

Mílo, jsem rád, že se Vám ulevilo. Lucian

Běžný termín

1 000 Kč

1 000 Kč

Konzultace o víkendu, svátcích a v nestandardní hodiny

od 5 000 kč

Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Petra

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor těžká rodinná situace

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Je to člověk, který nejen ví, ale i umí.

Dobrý den Zdeno,
Velice děkuji.

Lucian Kantor

Vaše slova mne velmi mile hřeji na duši.

Děkuji.
Lucian

Terezo, přeji Vám klidný a naplněný život. Děkuji Vám za Vaše slova. Lucian

Mílo, jsem rád, že se Vám ulevilo. Lucian

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,potřebovala bych poradit ohledně mého neustáleho lhaní,ve vztahu mě a mému partnerovi to hodně ubližuje,nekdy jsou to maličkosti někdy důležité věci. Už si nevím rady.Děkuji

Dobrý den, lhaní je vždy útěk. Lidé, kteří lžou mají z něčeho obavy a tak se snaží lhaním tyto obavy zmírnit, ale z mé terapeutické praxe dobře vím, že pokud lhaní přesáhne určitou mez, začne v lidech vytvářet ještě silnější obavy z odhalení a lidé se dostávají do bludného kruhu strachu a obav. Chcete-li opravdu svou situaci změnit, je dobré navštívit odborníka, aby jste spolu přišli na to, proč máte potřebu lhát. Udělala jste první dva velké kroky na cestě k pozitivní změně. 1. jste si svůj problém připustila a 2. žádáte o radu. Udělejte tedy další krok a navštivte odborníka. Mějte se co nejlépe.

• Dobrý den,
    je mi 42 let. Teď to budou 2 měsíce, co jsem po 10 letech skončila v zaměstnání. Byla mi nabídnuta novým majitelem nižší pozice nebo ukončení PP. Musela jsem se rozhodnout do hodiny. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Netušila jsem, že si totálně rozhodím psychiku. Od dr. jsem dostala Neurol, ale ten moc nepoužívám a přešla jsem na Persen. Od 1.11. mám nastoupit do nového zaměstnání, ale stále mám pocit, že to nezvládnu - prostě se bojím, jak malé dítě. Také mě přepadají myšlenky, že bych se zkusila vrátit do původního zaměstnání, ale také netuším, zda bych to psychicky dala. Nevím, jak se z toho dostat. Prosím o radu. Děkuji.

Dobrý den, plně rozumím Vašim obavám, které jsou přirozené jelikož se dotýkají základního pocitu bezpečí. Dostat po 10 letech hodinu na rozmyšlenou je velmi necitlivé a neetické. Ať chcete, nebo ne, vždy to nějakým způsobem nebourá Váš pocit bezpečí. Velmi bych Vám doporučoval navštívit terapeuta, či kouče, aby jste omezila svoje obavy. Medikace je podpůrný prostředek a Vy, jak sama cítíte, potřebujete změnu. Neotálejte, vyberte si někoho kdo má dobré reference a kdo je Vám sympatický. Spolupráce je z velké části o sympatiích. Pokud Vám první setkání nesedne, nebojte se daného odborníka vyměnit. Mám dlouholeté zkušenosti s tím, že co s jinými terapeuty klienti nebyli schopni dosáhnout, se mnou dosáhli a zároveň si uvědomuji, že někteří mojí klienti si později mohli lépe sednout s jiným odborníkem. Hlavní je neotálet a začít s někým spolupracovat. Potřebujete se vrátit do životní pohody. Jinak Vám hrozí, že začnete selhávat. Strach a obavy jsou dobrými životními společníky, jen by nás neměly svazovat a omezovat. Přeji hodně sil a rychlé zlepšení situace..

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články