Olivova 5, Praha 1, Praha

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

1) Po objednání převeďte příslušnou částku na účet **********/****
2) Do popisu zadejte své jméno.
3) V domluvený čas se s Vámi spojím.
Těším se na spolupráci

Lucian Kantor

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

od 3 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor poradenství

Velká empatie a citlivost. Profesionální, přesto citlivý. Je cítit profesionální zkušenost. Stále mne nepřestává udivovat síla analýzy.

Lucian Kantor

Milá Iveto, velice děkuji za Vaší zpětnou vazbu. Pevně věřím, že se nám společnými silami podaří zlepšit situaci, ve které se v současnosti nacházíte. Hodně sil. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Pan Kantor našemu poškozenému vztahu nepomohl, mám pocit, že se vše zhoršilo. Byla jsem tam zbytečně, protože se jen hádal s partnerem zda byl nebo nebyl ve vztahu dominantní resp."rodič". Mně do hovoru nezapojili a když se konečně terapeut zeptal můj pohled a pocit (na x-tém sezení) musela jsem dát za pravdu partnerovi. Doufám, že si alespoň partner si z návštěv něco odnesl. Sám říkal, že to byl úplně ztracený čas a vyhozené peníze, protože (jak říká) až u dalšího terapeuta zjistil, že pomoc v této situaci má vypadat jinak. Rozhodně nedoporučuji!

Lucian Kantor

Dobrý den, jsem rád, že Váš partner našel terapeuta, se kterým našel společnou řec. Terapie je velmi složitý proces a někdy si prostě klient s terapeutem nesednou a to mě vždy mrzí. Nepíšete nic o Vaší zkušenosti s novým terapeutem a tak věřím, že Vám pomůže najít Váš osobní názor, který se nebude závislý na názoru partnera. Přeji Vám ať se vztah mezi vámi zklidní a Vy budete moci svobodněji dýchat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

S přístupem jsem byla velice spokojená, Lucian ví co říká, nechá vám spoustu prostoru a jeho doplňující dotazy výborně nasměrují do :"Aha, na tohle jsem se sama sebe nikdy nezeptala....:-)" Super, moc pomůže uvědomit si spoustu věcí.

Lucian Kantor

Velice děkuji za Váš kladný názor. Jsem rád když klienti cítí dostatek prostoru pro jejich vnitřní práci. Každé ocenění je motorem mojí práce. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

Profesionální, empatický přístup. Snaha hledat východiska, cesty a možná řešení. Mohu jistě doporučit.

Lucian Kantor

Dobrý den, velice děkuji za Váš názor. Práce s lidmi přináší spoustu pochybností a pozitivní odezva je vždy dobře tlumí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor párové poradenství

I kdyz to byla ma prvni navsteva, tak jsem si diky ni ponekud usporadal myslenky a pohled na me problemy.

Lucian Kantor

Milý Petře, děkuji za Váš názor, který mě velice potěšil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

Pan Lucian Kantor je empatický člověk a má nadhled nad problémem, což plyne patrně z jeho dlouholetých zkušeností v oboru.

Lucian Kantor

Vždy, když čtu pozitivní zpětnou vazbu, jsem plný pokory a nevím jak správně formulovat radostný pocit tak, aby nevyzněl jako fráze.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pan Kantor byl velmi přirozený, rozebral se mnou můj problém a prodiskutovali jsme možné řešení. Měl jsem z toho velmi dobrý pocit.

Milý Karle,
pokud má klient z naši spolupráce dobrý pocit, je to cítit a ten pocit pohody se přenáší i na mne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

Mohu jen doporučit, po prvním sezení fajn pocit. Jestli je potřeba vysvětlení problému a uvedení do reality je pan Lucian pánem na svém místě.

Milý Mojmíre,
moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

Pan Kantor nám velice pomohl. Uvědomila spoustu věcí a i přehodnotila svůj postoj k naší situaci. Doufám, že i partner si z této návštěvy něco odnesl. Sám říkal, že to nebyl úplně ztracený čas a vyhozené peníze a to původně o párové terapii nechtěl ani slyšet. Rozhodně doporučuji!

Lucian Kantor

Mám rád dobré příběhy a často je cítím i v situacích, kdy jsou klienti plní pochybností.
Vztah je jako most a dá se stavět jen z obou stran a pokud obě strany chtějí, dobré konce přicházejí velmi často.
Děkuji za Vaši zpětnou vazbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Přístup s humorem. Snaha “naučit” vidět svět očima druhého. Místo rozvodu běžte sem :-) Výsledek se dostavil již po prvních sezeních.

Lucian Kantor

Rozvod je vždy krajním řešením a velmi často není řešením jediným.
Odlišné pohledy v páru by měly být zdrojem obohacení, nikoli hádek.
Ať se vám dobře daří.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

Lucian Kantor

• Dobrý den, je mi 15 let a rostou mi rychle vousy, chlupy a kotlety, když jsem byl u doktorky tak mi řekli že se prostě rychle rostu a že když to nechci mít tak si to můžu prostě holit ale máma mě nenechá protože říká že mi to bude růst ještě víc. Chci se oholit nebo s tím něco udělat ale na nic jsem nepřišel.

Dobrý den, stává se z Vás muž a mužům vousy rostou a mnozí je vnímají jako svou chloubu.
    Nejlepší je začít je holit, aby byly kvalitnější a hustější.
    Rozumím, tomu že ženy se nechtějí holit, protože o hustý plnovous nestojí, ale Vy se stáváte mužem. Pokud by Vaše máma i nadále nechtěla, aby jste se holil, požádejte jí, aby svůj pohled konzultovala s nějakým mužem.

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články