Olivova 5, Praha 1 , Praha

Koučink • od 3 000 kč +5 Více

Manželská a poradna • od 1 000 kč

Od 18:00 s 50% příplatkem • 1 500 Kč

Poradenství • od 1 000 kč

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

Běžný termín

od 3 000 kč

Párové poradenství

Manželská a poradna

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Jednoznačná spokojenost. Lucian nám zachránil vztah s přítelem. Už jsme s přítelem tři měsíce chodili na párovou terapii k jedné paní psycholožce, ale nikam to, podle nás, nevedlo. Tady nám stačila první návštěva, aby se nám oběma ulevilo. Už se těšíme na další setkání. Doporučuji!!!!

Umístění: Lucian Kantor osobní psychoterapie

Před dvěma roky mi Luciana doporučila kolegyně.
Byl jsem tenkrát na dně, nemohl jsem spát, nemohl jsem jíst, nechtělo se mi nic. Měl jsem špatnou zkušenost s paní psycholožkou, která se mnou neustále řešila dětství a nutila mě do častého kontaktu s otcem, který je alkoholik.

Protože jsem začínal mít v práci problémy a bál jsem se, že o ní přijdu a kolegyně se neustále ptala, jestli jsem už u něj byl, tak jsem šel. Byl jsem překvapen jak naše setkání vždy rychle utekly. Lucian si získal mojí důvěru a já začal dělat věci, kterým bych předtím nevěřil. Dýchal jsem, cvičil jsem, dokonce jsem začal dělat různé zvuky. A světe div se! Ono to začalo zabírat.
Vídali jsme se dva roky a dnes už jeho pomoc nepotřebuji.
Je mi dobře, umím se těšit z maličkostí a některé věci jsem přestal řešit.
Včera jsme se domluvili na ukončení, ale já vím kam jít pokud budu já, nebo někdo s mého okolí, potřebovat pomoc.
Děkuji Rene

Umístění: Lucian Kantor osobní psychoterapie

K Lucianovi jsem šel na doporučení přátel, kteří k němu chodili. Moc na tyhle věci nevěřím, ale byl jsem překvapen jak se dá na problémy koukat jednoduše a hlavně všechno bylo tak nějak v pohodě. Mluvím, mluvím, on to glosuje a pak najednou položí otázku, usměje se a mě všechno došlo! Ještě je to na dýl, ale už se cítím mnohem líp. Děkuju!

Lucian Kantor

Dobrý den Honzo, mám rád přemýšlivé klienty, kteří nejdou s davem a hledají si vlastní životní cestu.
Jsem velmi rád, že jsem Vás mohl poznat. Těším se na další setkání. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor Vztahová krize

Pan lucian nám velmi pomohl uvědomit si, že svět není černobílý. Hraje všemi barvami. A to mluví samo za sebe. Hlavní je, když oba chtějí. Komunikace a sdílení názorů jsou klíčové. Děkujeme. H+P

Lucian Kantor

Každý vztah potřebuje čas od času krizi, aby se posunul na novou úroveň a vy jste pár s velkým potenciálem. Velmi se těším na další setkání.
Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor Vážný rodinný rozkol - nevěra

Rozumí lidem, navrhne, pojmenuje a upozorní na chyby které člověk ve vztahu dělá. Doporučuji. Další návštěvu jistě budu absolvovat. Děkuji VB

Dobrý den,
velice si cením Vašeho hodnocení. Mám klienty, kteří jsou často ve svízelné situaci a Vy jste ve velmi svízelné. Držím Vám palce, přeji pevné nervy a těším se na další setkání.
Lucian

Názor přidán dne 19.12.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Lucián je výborný terapeut. Moc mi pomohl! Rozhodně bych doporučila jeho služby každému, kdo se ocitl ve svém životě ve slepé uličce.

Lucian Kantor

Velice děkuji za ocenění mojí práce. Každé upřímné ocenění motivuje jedince ke zlepšování. Je však důležité zmínit, že moje práce by se mi nedařila pokud bych se nepotkával s motivovanými klienty. Děkuji. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor Pravidelne sezeni

Lucian Kantor je schopným psychoterapeutem, schopným analyzovat problém zmíněný i nezmineny pacientem a navrhnout řešení přímo v hovoru, aniž by si to pacient v tu chvíli uvědomil, což umožňuje pacientovi si řešení zdánlivě nalézt sám a tím pádem jej snáze přijmout a praktikovat.

Lucian Kantor

Děkuji za pozitivní zpětnou vazbu a věřím, že stejně pozitivní bude i Váš žívot. Ještě jednou děkuji. Lucian Kantor

Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Návštěvy pana Kantora pro nás s manželem byly užitečné. Doporučuji! Pomohl nám vzájemně přeložit "mužský a ženský jazyk". Líbí se mi, že nenabízí "hotová" řešení, naopak podporuje klienty formou otázek, aby si je našli sami.
Petra

Lucian Kantor

Velmi mě těší ocenění, že nenabízím hotová řešení. Velmi se o to snažím, ale ne vždy se udržím. Cením si jak mužského, tak i ženského principu stejně, vnímám jejich odlišnost, a proto nemám rád preferování jednoho z nich, soutěžení mezi nimi či dokonce snahu o bezpohlavní model. Žena a muž se vzájemně doplňuji a v občasných vzájemných nedorozuměních mají možnost se vzájemně inspirovat. Proto vám oběma ze srdce přeji, aby jste se vzájemně inspirovali a obohacovali se novými pohledy. Lucian

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    prosím o radu. Loni v srpnu jsem po 10 letech nečekaně dostala od nového majitele na výběr - nižší pozici nebo výpověď. Měla jsem se rozhodnout do 1 hod. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Po 2 měsících jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jsem tam už půl roku, ale stále si nemohu zvyknout (jsem nesvá). Stále v sobě dusím, že se mě bývalý šéf nezastal (tvrdil mi, že jsem jeho jednička) a pak si tam přivedl známou, díky které jsem byla nucena odejít. Beru to jako zradu a chtěla bych se s tím už konečně vyrovnat a být v pohodě.
    Děkuji za odpověď. ZČ

Dobrý den, velmi dobře rozumím tomu, že pokud jste donucena udělat důležité rozhodnutí pod tlakem a v časovém presu, pak to ve Vás zanechá velmi negativní emoční stopu, která dlouho bolí a přináší spoustu otázek zaměstnávající vaší mysl. Pokud se Váš stav nelepší i po tak dlouhé době, je potřeba vyhledat odbornou pomoc. Vyhledejte někoho, kdo je vám sympatický a má dobré reference. Nebojte se a neotálejte. Lucian Kantor

Lucian Kantor

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

• krize ve vztahu
  • životní krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články