Olivova 5, Praha 1, Praha

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

1) Po objednání převeďte příslušnou částku na účet **********/****
2) Do popisu zadejte své jméno.
3) V domluvený čas se s Vámi spojím.
Těším se na spolupráci

Lucian Kantor

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Jiné aplikace pro videohovory:
Dobrý den,
při objednávání videokonzultace postupujte takto:
1) Vyberte si vhodný termín v záložce Online konzultace.
2) Do poznámky napište aplikaci, ve které chcete konzultovat a vaše uživatelské jméno
Moje kontakty:
a) FaceTime - *** *** ***
b) WhatsApp - *** *** ***
c) Skype - snack_***
3) Převeďte požadovaný obnos na účet **********/****
4) V rezervovaný čas buďte přihlášeni do vybrané aplikace a já se s Vámi spojím.
Těším se na naší spolupráci
Lucian Kantor* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Rodinná psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Terapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor - běžný termín

Profesionální, empatický přístup. Snaha hledat východiska, cesty a možná řešení. Mohu jistě doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor párové poradenství

I kdyz to byla ma prvni navsteva, tak jsem si diky ni ponekud usporadal myslenky a pohled na me problemy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor - běžný termín

Pan Lucian Kantor je empatický člověk a má nadhled nad problémem, což plyne patrně z jeho dlouholetých zkušeností v oboru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pan Kantor byl velmi přirozený, rozebral se mnou můj problém a prodiskutovali jsme možné řešení. Měl jsem z toho velmi dobrý pocit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor - běžný termín

Mohu jen doporučit, po prvním sezení fajn pocit. Jestli je potřeba vysvětlení problému a uvedení do reality je pan Lucian pánem na svém místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor - běžný termín

Pan Kantor nám velice pomohl. Uvědomila spoustu věcí a i přehodnotila svůj postoj k naší situaci. Doufám, že i partner si z této návštěvy něco odnesl. Sám říkal, že to nebyl úplně ztracený čas a vyhozené peníze a to původně o párové terapii nechtěl ani slyšet. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Přístup s humorem. Snaha “naučit” vidět svět očima druhého. Místo rozvodu běžte sem :-) Výsledek se dostavil již po prvních sezeních.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Za Sebe mohu rict ze jsem po prvni sezeni spokojen. Mozna ten problem co mame s partnerkou neni tak velky jak se zda a da se na vsem pracovat . Pojmenovani veci urcite se vratime pokud partnerka k tomu da zelenou :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Zatím jsme měli jen pár návštěv ale zatím mě mile překvapila veliká empatičnost pana Luciana Kantora. Žádný z pocitů nebagatelizuje,naopak projevuje pochopení a dává mu váhu. Jsem zatím opravdu spokojená. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor - běžný termín

První návštěva a počítám, že nebyla poslední. V dobrém slova smyslu, určitě nemám vše srovnáno a mám cestu před sebou, ale věřím, že bude dávat smysl - a myslím že o tom to je. Děkuji

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    prosím o radu. Loni v srpnu jsem po 10 letech nečekaně dostala od nového majitele na výběr - nižší pozici nebo výpověď. Měla jsem se rozhodnout do 1 hod. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Po 2 měsících jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jsem tam už půl roku, ale stále si nemohu zvyknout (jsem nesvá). Stále v sobě dusím, že se mě bývalý šéf nezastal (tvrdil mi, že jsem jeho jednička) a pak si tam přivedl známou, díky které jsem byla nucena odejít. Beru to jako zradu a chtěla bych se s tím už konečně vyrovnat a být v pohodě.
    Děkuji za odpověď. ZČ

Dobrý den, velmi dobře rozumím tomu, že pokud jste donucena udělat důležité rozhodnutí pod tlakem a v časovém presu, pak to ve Vás zanechá velmi negativní emoční stopu, která dlouho bolí a přináší spoustu otázek zaměstnávající vaší mysl. Pokud se Váš stav nelepší i po tak dlouhé době, je potřeba vyhledat odbornou pomoc. Vyhledejte někoho, kdo je vám sympatický a má dobré reference. Nebojte se a neotálejte. Lucian Kantor

Lucian Kantor

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články