Olivova 5, Praha 1, Praha

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

1) Po objednání převeďte příslušnou částku na účet **********/****
2) Do popisu zadejte své jméno.
3) V domluvený čas se s Vámi spojím.
Těším se na spolupráci

Lucian Kantor

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

Ostatní služby

od 3 000 kč

1 000 Kč

Umístění: Lucian Kantor párová psychoterapie

První hodina, ze které jsme si dost s přítelem odnesli. Určitě to není naše poslední návštěva a radi se ještě vrátíme.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Pokud máte jakékoliv pochybnosti ve svém vztahu,ale chcete spolu být, neváhejte a zajděte si pro jiný úhel pohledu. I to může být startovací motor do budoucna.Rodina je v životě to nejcennější,nenechte si ji zbytečně ztratit.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Oceňuji osobní přístup a umožněný prostor k řešení. Zatím v tom vidím krok správným směrem, který doufám povede k vyřešení mého problému.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Přátelský, spolehliví, empatický, velké znalosti. Zájem o klienta. Doporučují každému, kdo má zájem o terapii. Lidský přístup

G
Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Přímé jednání, jsem spokojen a doporučuji. S nadhledem pomohl určit problémy a navrhnout možná řešení.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Sofistikovaný pohled na daný problém. Účinná pomoc. Velmi příjemné prostředí, velmi pozitivní náhled. Doporučuji.

Umístění: Lucian Kantor * manželská a poradna

Velice prijemny pristup s lidskym pohledem a snahou pomoci. Lokalita ordinace v centru je uzasna svou dostupnosti.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Hned od prvni navstevy jsem citila, ze je to “muj” terapeut a pomuze mi s tim, s cim jsem prisla. Sednul mi ve vsem. Po kazde navsteve se citim lip a tesim se na dalsi. Jsem vdecna, ze jste mi Luciane prisel do zivota. Dekuju!

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Děkuji za příjemně strávený čas, bylo to inspirující, motivující a prospěšné. Určitě doporučuji všem.

Umístění: Lucian Kantor Běžný termín

Velmi milý a empatický přístup pana Kantora. Již během první terapie mne jeho správně zvolené otázky a podněty navedly na utřídění si svých životních zkušeností a strastí, čímž mi už v tuto chvíli umožnil náhled na pravděpodobné příčiny mých problémů, a to jsme teprve na počátku

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

Lucian Kantor

Dobrý den, je mi 15 let a rostou mi rychle vousy, chlupy a kotlety, když jsem byl u doktorky tak mi řekli že se prostě rychle rostu a že když to nechci mít tak si to můžu prostě holit ale máma mě nenechá protože říká že mi to bude růst ještě víc. Chci se oholit nebo s tím něco udělat ale na nic jsem nepřišel.

Dobrý den, stává se z Vás muž a mužům vousy rostou a mnozí je vnímají jako svou chloubu.
Nejlepší je začít je holit, aby byly kvalitnější a hustější.
Rozumím, tomu že ženy se nechtějí holit, protože o hustý plnovous nestojí, ale Vy se stáváte mužem. Pokud by Vaše máma i nadále nechtěla, aby jste se holil, požádejte jí, aby svůj pohled konzultovala s nějakým mužem.

• Krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články