Olivova 5, Praha 1 , Praha

* Zrušení konzultace méně než 48 hodin před termínem • od 500 kč +14 Více

- běžný termín

KONZULTACE O VÍKENDU, SVÁTCÍCH A V NESTANDARDNÍ HODINY • od 5 000 kč

Koučink • od 3 000 kč

Psycholog není terapeut. Jsem terapeut, nikoli psycholog. Psycholog by vás diagnostikoval a analyzoval, jako terapeut Vám pomohu zvládnout Vaše obtížn...

• krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

* manželská a poradna

Rodinné psychoterapie

1 000 Kč

Terapie

Umístění: Lucian Kantor

Pan doktor nám velmi pomohl. Vysvětlí co se Vám děje. Nesoudí. Poslouchá. Pomáhá a spolu s Vámi podniká kroky ke zlepšení. I kdyz zezačátku to tak nevypadalo, vše je nyní na dobre ceste. Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor manželská a poradna

Pana Kantora jsem navštívila z důvodu problémů v manželském vztahu, kdy krize už je opravdu hluboká a manžel má pocit, že už tento stav nejde řešit jinak než rozchodem, já se chci pokusit o záchranu.
Pana Kantora jsem našla na internetu podle hodnocení, poslechla jsem si některá jeho vystoupení v TV a rozhlase. Zatím šlo o první návštěvu, takže jsme v řešení na začátku, ale musím říct, že hodnocení nelhala a můj dojem je naprosto perfektní. Pan Kantor vysvětluje jednoduše a jasně a věřím, že s jeho pomocí najdu psychickou rovnováhu a že i manžel bude chtít náš problém řešit.

Velice děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor manželská a poradna

Velmi příjemná hodinka s panem Kantorem. Srozumitelně pojmenoval naše problémy,teď už se tím jen řídit. Díky Kalíškovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor

Vzhledem k tomu, že se jednalo o první konzultaci, nelze prozatím vyjádřit celkový názor. Ale již nyní lze hodnotit velice příjemný, klidný, laskavý a chápavý přístup pana Kantora. Z prvního sezení máme s partnerem opravdu dobrý pocit a věříme, že s pomocí pana Kantora nalezneme správnou cestu k harmonickému vztahu. Pan Kantor hned po pár slovech poznal, že jeden z nás má plnou hlavu i duši trápení. I na tom budeme usilovně pracovat. Těšíme se na další kroky v "evoluci" vztahu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Pan Kantor je velice milý a vstřícný. Můj problém mi osvětlil lidským a srozumitelným způsobem a já odcházela o trochu klidnější.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor běžný termín

Jednoznačná spokojenost. Lucian nám zachránil vztah s přítelem. Už jsme s přítelem tři měsíce chodili na párovou terapii k jedné paní psycholožce, ale nikam to, podle nás, nevedlo. Tady nám stačila první návštěva, aby se nám oběma ulevilo. Už se těšíme na další setkání. Doporučuji!!!!

Umístění: Lucian Kantor osobní psychoterapie

Před dvěma roky mi Luciana doporučila kolegyně.
Byl jsem tenkrát na dně, nemohl jsem spát, nemohl jsem jíst, nechtělo se mi nic. Měl jsem špatnou zkušenost s paní psycholožkou, která se mnou neustále řešila dětství a nutila mě do častého kontaktu s otcem, který je alkoholik.

Protože jsem začínal mít v práci problémy a bál jsem se, že o ní přijdu a kolegyně se neustále ptala, jestli jsem už u něj byl, tak jsem šel. Byl jsem překvapen jak naše setkání vždy rychle utekly. Lucian si získal mojí důvěru a já začal dělat věci, kterým bych předtím nevěřil. Dýchal jsem, cvičil jsem, dokonce jsem začal dělat různé zvuky. A světe div se! Ono to začalo zabírat.
Vídali jsme se dva roky a dnes už jeho pomoc nepotřebuji.
Je mi dobře, umím se těšit z maličkostí a některé věci jsem přestal řešit.
Včera jsme se domluvili na ukončení, ale já vím kam jít pokud budu já, nebo někdo s mého okolí, potřebovat pomoc.
Děkuji Rene

Umístění: Lucian Kantor osobní psychoterapie

K Lucianovi jsem šel na doporučení přátel, kteří k němu chodili. Moc na tyhle věci nevěřím, ale byl jsem překvapen jak se dá na problémy koukat jednoduše a hlavně všechno bylo tak nějak v pohodě. Mluvím, mluvím, on to glosuje a pak najednou položí otázku, usměje se a mě všechno došlo! Ještě je to na dýl, ale už se cítím mnohem líp. Děkuju!

Lucian Kantor

Dobrý den Honzo, mám rád přemýšlivé klienty, kteří nejdou s davem a hledají si vlastní životní cestu.
Jsem velmi rád, že jsem Vás mohl poznat. Těším se na další setkání. Lucian

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lucian Kantor Vztahová krize

Pan lucian nám velmi pomohl uvědomit si, že svět není černobílý. Hraje všemi barvami. A to mluví samo za sebe. Hlavní je, když oba chtějí. Komunikace a sdílení názorů jsou klíčové. Děkujeme. H+P

Lucian Kantor

Každý vztah potřebuje čas od času krizi, aby se posunul na novou úroveň a vy jste pár s velkým potenciálem. Velmi se těším na další setkání.
Lucian

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    prosím o radu. Loni v srpnu jsem po 10 letech nečekaně dostala od nového majitele na výběr - nižší pozici nebo výpověď. Měla jsem se rozhodnout do 1 hod. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Po 2 měsících jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jsem tam už půl roku, ale stále si nemohu zvyknout (jsem nesvá). Stále v sobě dusím, že se mě bývalý šéf nezastal (tvrdil mi, že jsem jeho jednička) a pak si tam přivedl známou, díky které jsem byla nucena odejít. Beru to jako zradu a chtěla bych se s tím už konečně vyrovnat a být v pohodě.
    Děkuji za odpověď. ZČ

Dobrý den, velmi dobře rozumím tomu, že pokud jste donucena udělat důležité rozhodnutí pod tlakem a v časovém presu, pak to ve Vás zanechá velmi negativní emoční stopu, která dlouho bolí a přináší spoustu otázek zaměstnávající vaší mysl. Pokud se Váš stav nelepší i po tak dlouhé době, je potřeba vyhledat odbornou pomoc. Vyhledejte někoho, kdo je vám sympatický a má dobré reference. Nebojte se a neotálejte. Lucian Kantor

Lucian Kantor

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Dobrý den, věkový rozdíl není žádný problém, tím se stává až ve chvíli, kdy se na něj začne nahlížet jako na problém. Věcem dává smysl až jejich pojmenování. Svým dotazem vyjadřujete svoje pochybnosti, které by bylo dobré vyřešit dříve než nahlodají váš vztah. Doporučoval bych probrat své pochybnosti s odborníkem. Přeji pohodový vztah. Lucian Kantor

• krize ve vztahu
  • Nevěra
  • Hádky

Ukončené školy

• Pražská psychoterapeutická fakulta (1999)
  • Rodinná a systemická terapie - akreditovaný výcvik (2003)

• psychoterapie

Stáže

• Lebenshilfe, Nürnberg (D) (1997)
  • Stallcombe House, Exeter (GB) (1998)

Účty sociálních médií

Publikace a články