Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům Jiný

ochotný,pečlivý,,vše vysvětlí a je vidět že mu na dobře provedené práci záleží. Lidský přístup,příjemné chování

Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům Jiný

Nekolik let jsem zde chodila,- vse ok. Ale ted na to pan “doktor” kasle. Na poslednich dvou kontrolach se na miminko ani nepodival. Nyni jsem tehotna 28tt se zanedbanym pristupem, nevsimnuti si zanetu na cipku, ktere zpusobovalo tvrdnuti bricha po 15 minutach , mudr nijak nereagoval. Jen: jezte magnezium, ktere mi teda uz predepsal na posledni navsteve. Se slovy: cipek je pootevreny ale na porod to nevypada. Asi to zpusobuje ten hlen co odchazi. Zadne stery nedelal, nic. Se slovy prijdte za 14 dnu uvidime. O neschopenku jsem si musela rict, nenaordinoval ani zadny klid na luzku. Nic. Odjela jsem domu, lezet. Bricho stale tvrdlo - magnezium nezabiralo. Vydrzela jsem do rana kde jsem si pro jistotu zavolala do nemocnice zda se na me muze nekde podivat. A uz to jelo: RZ do Zlína, napichany vsechny mozne kapacky na zastaveni porodu, kortikoidy na dovyvin plic miminka, atb na zanet na cipku. Slo doslova o cas.... nyni stale lezim v nemocnici, vyhrano jeste neni...

Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

Jednim slovem spickovy gynekolog.zodpovedny,mily,ochotny,a zaroven dodava psychickou podporu kdyz se vyskytne problem.sestricky jsou taky bezva.zde je clovek v naprosto dobrych rukou.

Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

Pan doktor je perfektní, zodpovědný přístup, příjemné prostředí, vše ochotně vysvětlí, milé sestřičky, mohu jen doporučit.

Pan dokror je naprosto perfektní a velmi milý. Ale predevsim je to odbornik na svem miste! Prisla jsem bez objednani kdyz jsem mela problém, ihmed me po vyšetření odeslal do memocnice kde jjsem tentýž den podstoupila operaci. Opravdu doporucuji.

Pan doktor je úžasný lékař. Právě mě léčí s tím, co jiný naprosto zanedbal a jsem mu opravdu vděčná, všem vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená, je ochotný a ohleduplný. Když jsem si však z důvodu stěhování musela najít jinou gynekoložku, tak první co mi udělala byl test na riziko vzniku žilní trombózy (kvůli rodinné anamnéze patřím do rizikové skupiny), což mi pan doktor za ta léta, co jsem brala antikoncepci nikdy neudělal. To mi bohužel docela zkazilo názor na něj.

Super. A navrhl mi vyšetření které měl udělat praktický (ne mamogr.).

jsem velmi spokojená, výborný odborník

S panem Dr.Tempírem jsem velice spokojená . Rád poradí , a nebojím se svěřit se svými potížemi .
Nemám sebemenší problém se u doktora vyšetřit .
Doporučuji !