Odborný lékař pro ortopedii
Jílkova 167, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Já bohužel musím říct, že mi vůbec nepomohl. Mel jsem bolesti v lokti,ale pan doktor to zřejmě špatně diagnostikoval, takže se můj stav spíše zhoršoval..Pak jsem začal chodit k jinému dr a ten mi pomohl.

Objednavkovy system pana doktora je sileny! Na dva mesice se pro me jeho stranky staly kazdy den tema nejnavstevovanejsima. Pro me to sice bylo vicemene posledni vysetreni pro meho ortopeda, zda podstoupit operaci nebo ne. Ale pokud ma clovek akutni problem, neprijde mi min. 2 mesicni cekaci doba zrovna korektni! Pak doktor neprijemny byl, ale mela jsem vecerni termin, tak uz toho mel za cely den asi dost. Nicmene mi zjistil hyperflexibilitu kloubu,ktera vede k castym opakovanym vyronum ci vymknuti kotniku. Doporucil celozivotni posilovaci cviceni vcetne pomucek pro jeho provadeni a ne operaci. Takze se asi vyplatilo 2 mesice cekat a zjistit pravou pricinu opakujiciho se problemu nez jit pod kuldu. Doporucuji.

Nechápu, jak pana docenta může někdo nazvat arogantním! Šla jsem k němu se synem, který se poranil na tréninku. Vzal nás ještě ten den v pozdních hodinách, byl velmi milý, vstřícný a ochotný. Opravdu odborník na svém místě!! Syna pečlivě vyšetřil, vše ještě velmi podrobně vysvětlil. Jelikož jsem předtím se synem byla u dvou lékařů, které pomalu obtěžovalo syna vyšetřit s tím, že si má koupit nějakou mastičku..... Jsem ráda, že jsme objevili konečně výborného odborníka v oblasti ortopedie, na kterého se kdykoliv s důvěrou obrátím, z tak profesionálního přístupu a úžasného jednáni jsem byla já i syn naprosto paf.

Profesionální přístup, racionální jednání a to vše zabaleno ve formě, která Vás pozitivně nakopne problém řešit a věřit, že vše dobře dopadne - citlivý individuální přístup lékaře, který Vás diagnostikuje je základním kamenem, jak se k tomu všemu postaví Vaše hlava - nic naplat: psychyka je prevít, ale umí díky správné stimulací dělat zázraky (informace, které dostáváte o vašich kloubech jsou většinou horší než si myslíte; "NO ONO TO NENÍ TAK ZLÉ! ZMÝLENÁ NEPLATÍ. VĚTŠINOU JE!!!).
Konzultoval jsem svůj stav s několika ortopedy a pan Docent mně vyšel bez velkého přemýšlení jako TOP.

Jan Filipenský

Teda čekačka asi 3 hodiny, ale možná to byla jen náhoda. Ale na to, že nemám natažený tříslo, ale posunutou pánev přišel hned, narozdíl od mýho doktora, kterej mě už roky léčil na tříslo. IIIpivo

K panu doktorovi chodim uz zhruba 5 let. Nikdy jsem s nim nemela problem a kdykoliv jsem potrebovala tak mi poradil a pomohl. Dokonce me uchranil pred operaci. Jako clovek je mili a ochotny.

Jednoznacne doporucuji, ochotny, trpelivy, vse vysvetli do nejmensich podrobnosti, po odborne strance myslim tezko najdete lepsiho ortopeda a to jsem jich par navstivil ...

Pan docent je borec - vynikajici odbornik, prisel jsem k nemu s dvakrat vykloubenym ramenem a diky nemu vim na cem jsem, co mam a naopak nemam delat dal. Ocenuji jeho profesionalni, lidsky a ochotny pristup. Snazi se vse vysvetlit (i veci ktere jsou asi z jeho pohledu zbytecne aby pacient resil) a probrat vsechny alternativy.

Výborný odborník a jako jeden z mála je ochoten vysvětlit vše co vás zajímá ohledné léčby. Je však třeba počítat s delší objednací lhůtou jako u všech odborných lékařů.

vynikající odborník s výborným přístupem k pacientům